Mehmet Emir </> Şikayet (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
1,868
Rating - 100%
parasinda değilim böyleleri barinmamasi gerek bir de major vermişsiniz :)

2119.JPG

NEYSE GEREKEN YAPİLİR UMARİM.

ZATEN TÜM BİLGİLERİ SUAN VAR BEN DE ANNE TC BABA TC vesaire GERİ ÖDEME YAPILMADİĞİ TAKTİRDE OLACAKLARDAN SORUMLU OLMİCAM xd

ilgili kisi: @Mehmet Emir </>

Attachments

• 2120.JPG
    2120.JPG
    54 KB · Views: 48
  • 2121.JPG
    2121.JPG
    58.8 KB · Views: 50
Credits
2,873
Rating - 100%
O kişiyi burada açık açık tehdit etme hakkın yok. Öyle bir şeyde sorumlu sen olacaksın forum veya başka üyeler değil. Sorumlu ben olmayacağım diyip topu başka tarafa atamazsın. Kendisinin cevap verilmesi beklenecek eğer cevap vermezse cezası verilir. Rütbeler ise gereksinimleri karşılıyorsa otomatik verilir belirteyim.

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
O kişiyi burada açık açık tehdit etme hakkın yok. Öyle bir şeyde sorumlu sen olacaksın forum veya başka üyeler değil. Sorumlu ben olmayacağım diyip topu başka tarafa atamazsın. Kendisinin cevap verilmesi beklenecek eğer cevap vermezse cezası verilir. Rütbeler ise gereksinimleri karşılıyorsa otomatik verilir belirteyim.
ben şikayeti vurdum yanıt bekliyorum

Credits
2,873
Rating - 100%

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
Forum dışı kavgalar bizi ilgilendirmiyor. @Mehmet Emir </> kendisine parasını iade edip dekontu atarsanız barıştığınızı kabul edeceğim, parayı iade ettikten bir müddet sonra istenilen şey kapanırsa @nwalker aldığı parayı size geri atsın.
Şöyle Yapalım Direk Banlayın Ben Vermem Buna Para Felan Son Dedikleri Aşırı Tilt Etti Beni

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread