Merhaba,merhaba (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Öncelikle kendimi tanıtıyım ismim Mert. @Dark Saga arkadaşım sayesinde bu siteyi keşfettim Siteye kaydolalı 1 ya da 2 hafta oldu Sitede Kızıl Börüler' de öğrenim görüyorum Saolsunlar öğretiyorlar.Şu ana kadar gördüklerim buz dağının görünen kısmının ufacık bir parçası gibi hissettiriyor doğrusu.Şu an da pyhton3 çalışıyorum bu hack işleriyle birlikte ama hala acemiyim tabi.İster yazılım isterse hack olsun isterse de tam tersi güvenlik olsun ucu çok açık engin bir dünya.Umarım bu enginlikte bana bir ışık tutarsınız. tanıştığımıza şimdiden memnun oldum.

Last edited:

by.root

Defacer değil Lamer
Credits
0
Rating - 0%
Öncelikle kendimi tanıtıyım ismim Mert.Siteye kaydolalı 1 ya da 2 hafta oldu Sitede Kızıl Börüler' de öğrenim görüyorum Saolsunlar öğretiyorlar.Şu ana kadar gördüklerim buz dağının görünen kısmının ufacık bir parçası gibi hissettiriyor doğrusu.Şu an da pyhton3 çalışıyorum bu hack işleriyle birlikte ama hala acemiyim tabi.İster yazılım isterse hack olsun isterse de tam tersi güvenlik olsun ucu çok açık engin bir dünya.Umarım bu enginlikte bana bir ışık tutarsınız. tanıştığımıza şimdiden memnun oldum.
Hoşgeldin <3

Credits
0
Rating - 0%
Bi foruma üye olmuştum konu açıyım demiştim konu başlığını yanlış yazmışım diye 2 kez 1'er günlüğüne ne konu ne de mesaj yazabildim.Tecrübeyle sabit :)

by.root

Defacer değil Lamer
Credits
0
Rating - 0%
Bi foruma üye olmuştum konu açıyım demiştim konu başlığını yanlış yazmışım diye 2 kez 1'er günlüğüne ne konu ne de mesaj yazabildim.Tecrübeyle sabit :)
Bende hiç öyle bir durum olmadı :D

Users who are viewing this thread