Merhaba spyhackerz Ailesi (1 Viewer)

Credits
104
Rating - 0%
Merhaba Dostlar Öncelikle hepinize Selam Olsun İyisinizdir Umarım Aranıza Yeni Katıldım Burada Kendimi Geliştireceğime İnanıyorum Özellikle Dikkatimi Çeken En Önemli Olay İse Aranızdaki Samimiyet Daha Önce Hiç Bir Forumda Göremediğim İçin baya Bir Şaşırdım Neyse Kendimi Şöyle Tanıtmayı Uygun Görüyorum Ben Sıfır Olan Bir Veriyim Ve Siz Oldukça Dolu Verisiniz Böylece Kendime daha Fazla Gelişim Göstereceğime İnanıyorum Umarım Aramızda Hiç Bir Sorun Olmadan İyi Anlaşırız Teşekkür Ederim.

Credits
0
Rating - 0%
Babauş dediğim gibi hangi forumda olduğun önemli değil yeter ki kendini geliştir. He bu arada burda kimse seni eğitmez ona göre. Ortama gelince evet iyi bir ortam var ama yine de söyliyim kimseye güvenme. Bunlar benim verebileceğim tavsiyeler.

Credits
104
Rating - 0%
Babauş dediğim gibi hangi forumda olduğun önemli değil yeter ki kendini geliştir. He bu arada burda kimse seni eğitmez ona göre. Ortama gelince evet iyi bir ortam var ama yine de söyliyim kimseye güvenme. Bunlar benim verebileceğim tavsiyeler.

Tavsiyelerine Kesinlikle Uyacağım Teşekkür Ederim Bilgilendirme İçin Ben Kimseden Beni Eğitmesini İsteyemem Zaten Herkesin Özel Hayatı Ve Kısıtlı Zamanları Vardır Ben Bu Kadar Bencilce Bir İstekte Bulunmayacağım Kendimi Forum Üzerinde Açılan Konular Üzerinden Geliştirmek İstiyorum :)

Credits
0
Rating - 0%
Tavsiyelerine Kesinlikle Uyacağım Teşekkür Ederim Bilgilendirme İçin Ben Kimseden Beni Eğitmesini İsteyemem Zaten Herkesin Özel Hayatı Ve Kısıtlı Zamanları Vardır Ben Bu Kadar Bencilce Bir İstekte Bulunmayacağım Kendimi Forum Üzerinde Açılan Konular Üzerinden Geliştirmek İstiyorum :)
Adamsın

Credits
104
Rating - 0%
dostum küçük bir maruzatım olacak... neden her kelime büyük başlıyor.?

Dostum Burada Her Kelime Büyük Başladığı İçin Yanlış Alıntı Yaptığını Sanarak Cevap Vereceğim(Umarım Yanlış Alıntı Yapmışsındır Yoksa Rezil Olduk sjsjsjsjsj)

Aslında Bu Tamamen Alışkanlık Haline Gelmiş Bir Durum Diyebilirim Küçük Harf İle Başlayınca İçime Sanki Öküz Oturuyor Diyebilirim :) Bundan Dolayı Her Kelimemi Büyük Harf İle Yazmaya Çalışıyorum :))

prix

HAYALET
Credits
0
Rating - 0%
D
Çok doğruu Söyledin Kardeşim Benim :rolleyes::eek::oops:o_O:p:D:confused::cool:

Users who are viewing this thread