Merhabalaar Ben Exheit (3 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
Evet Merhabalar Ben Exheit,
Bu Aleme Yeni Girdim Çok Fazla Bir Bİlgim Yok Öğrenmek İçin Geldim,
Varsa Aranızda Öğreticek Kişiler Beklerim.

Şimdlik Pek Bir Bilgim Yok Ama Kodlamakta İyiyim C++(%35) C#(%85) Qt(%45) Vb.net(%100)

Yani Hacking Üzerine Hiçbir Bilgim Yok Sadece Güncel Dorklarla Havij Yönetimiyle Girmeyi Biliyorum Bende İsterim Defacer Haber'e Çıkmayı :D.

Güzel Bir Forum Bazı Forumlarda Da Varım Sadece İsimlerim Değişik Çünkü Hangi İsmim Güzelse Orda Kalmayı Düşünüyordum Galiba Bu İsmim Güzel Durdu Burada Büyüyüp Gelişmeyi Düşünüyorum Umarım Yardımcı Olursunuz.

Yardım Edecek Arkadaşlar İçin Discord Tag: Kaneki-Ken#0001

Buraya Uzun Zaman Önce Gelmiştim Fakat Pek Bakamıyordum O Zamanda İsmim Böyleydi Değiştiremedim Yani Yeni İsmim Exheit.

Aranızda İyi Hacking Bilipte Bana Öğretecek Arkadaşlara Her Zaman Açığım Sonuçta Bilgi Paylaştıkça Çoğalır.

Last edited:
A

Anarchosa

Hoşgeldin dostum.
Forumda yeteri kadar konu var.
Okuyup öğrenebilirsin.
İlk önce duyurular kategorisine göz gezdirmeni tavsiye ederim.
Forum kuralları ve yasakları orada yayınlanıyor
Kalıcı olman dileğiyle.

Credits
0
Rating - 0%
Hoşgeldin dostum.
Forumda yeteri kadar konu var.
Okuyup öğrenebilirsin.
İlk önce duyurular kategorisine göz gezdirmeni tavsiye ederim.
Forum kuralları ve yasakları orada yayınlanıyor
Kalıcı olman dileğiyle.
Hoş geldin kalıcı olman dileğiyle <3
Hoşbuldum ne güzel sıcacık yuvanız varmış alışması kolaymış yaptığınız müzik de bağımlılık yaptı halen dinliyorum. Kalıcıyım ya merak etmeyin ben öğrendiğim kişiye ihanet etmem.

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Hoşgeldin dostum kalıcı olman dileği ile iyi forumlar.Dikkat et yardım ayağına serveri bilgisayarına saplamasınlar .d

by.root

Defacer değil Lamer
Credits
0
Rating - 0%
Evet Merhabalar Ben Exheit,
Bu Aleme Yeni Girdim Çok Fazla Bir Bİlgim Yok Öğrenmek İçin Geldim,
Varsa Aranızda Öğreticek Kişiler Beklerim.

Şimdlik Pek Bir Bilgim Yok Ama Kodlamakta İyiyim C++(%35) C#(%85) Qt(%45) Vb.net(%100)

Yani Hacking Üzerine Hiçbir Bilgim Yok Sadece Güncel Dorklarla Havij Yönetimiyle Girmeyi Biliyorum Bende İsterim Defacer Haber'e Çıkmayı :D.

Güzel Bir Forum Bazı Forumlarda Da Varım Sadece İsimlerim Değişik Çünkü Hangi İsmim Güzelse Orda Kalmayı Düşünüyordum Galiba Bu İsmim Güzel Durdu Burada Büyüyüp Gelişmeyi Düşünüyorum Umarım Yardımcı Olursunuz.

Yardım Edecek Arkadaşlar İçin Discord Tag: Kaneki-Ken#0001

Buraya Uzun Zaman Önce Gelmiştim Fakat Pek Bakamıyordum O Zamanda İsmim Böyleydi Değiştiremedim Yani Yeni İsmim Exheit.

Aranızda İyi Hacking Bilipte Bana Öğretecek Arkadaşlara Her Zaman Açığım Sonuçta Bilgi Paylaştıkça Çoğalır.

Öncelikle hoşgeldin kardeşim benim ♥️
Kod yazmayı biliyorsan site hacklemek basittir.Bende dorkçuyum elinde ki dorkları geliştirirsen daha büyük sitelere dadanırsın ;) bu arada kardeşim sana kanım ısındı <3

Credits
0
Rating - 0%
Hoşgeldin dostum kalıcı olman dileği ile iyi forumlar.Dikkat et yardım ayağına serveri bilgisayarına saplamasınlar .d
Ha öyle şeylere zaten inanmıyorum bizim sanalda da var öyle şeyler artık insanlar istemese bile belli ediyor.

Öncelikle hoşgeldin kardeşim benim ♥️
Kod yazmayı biliyorsan site hacklemek basittir.Bende dorkçuyum elinde ki dorkları geliştirirsen daha büyük sitelere dadanırsın ;) bu arada kardeşim sana kanım ısındı <3
Güzelmiş kardeşim benimde ısındı discord skype varsa konuşabilriiz.

by.root

Defacer değil Lamer
Credits
0
Rating - 0%
Ha öyle şeylere zaten inanmıyorum bizim sanalda da var öyle şeyler artık insanlar istemese bile belli ediyor.

Güzelmiş kardeşim benimde ısındı discord skype varsa konuşabilriiz.

Varda inanki çok vaktim olmuyor

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Dostlar konuşmanıza devam edecekseniz özelden devam edebilirsiniz konuyu hortlatıp durmanın lüzumu yok yeni konuların önü kapanmasın :)

Users who are viewing this thread