Merhabalar... (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Foruma bir ara girilmiyordu sanırsam. Yanlış hatırlayabilirim. Bugün açıldığını fark ettim. Bu bende bir konu açayım istedim. Forum ne zamana kadar kalırsa bende o zamana kadar burada olurum. Bende sizler gibi başarılı işler yapmak istediğim için bu işe başlamayı istiyorum. Liseyi bilişim/veri tabanı bölümünden bitirdiğim için biraz daha yatkınım bilgisayara. Neler hakkında bilgim var kısaca bahsedeyim. Bilgisayar donanımından iyi anlarım, laptop ve masaüstü dahil. Elimde gerekli aletler ve parçalar olduğu sürece bilgisayar parça tamiri yapabiliyorum. PHP dilini %25 biliyorum diyebilirim. HTML biliyorum. C# %80 biliyorum. C++ %25. Sql hakkında %30. Elimde hazır kodlanmış bir PHP,HTML,CSS,JS,C#,C++ üzerinde rahat bir şekilde 3-4 denemede kodların üzerinde oynayarak herhangi bir duruma göre uyarlayabiliyorum. Hack olarak, Exploit nedir ?, bypass nedir ?, açık türleri vb. terimleri biliyorum. Aranızda başarılı işler yapabilen mevcuttur. Bana bir yol göstererek, yani nereden başlayıp ne öğrenmem gerektiğini filan göstererek yardımcı olabilirse sevinirim. Forumda bir çok konuya göz gezdirip bazı konular hakkında bilgi sahibi edinmeye çalışacağım. Bana sormak istediğiniz sorular varsa sorabilirsiniz dürüstçe cevaplayabilirim. Ben sizlere bolca soracağım :)

Bazı konuların içeriği gizli. Yorum atmam veya beğenmem gerek fakat ne yorum atabiliyorum ne de beğenebiliyorum. Açılan konunun içeriğini görmem için ne yapmam gerek ? Örneğin bu konu : https://www.spyhackerz.com/forum/threads/pure-ftpd-metasploit-kod-enjeksiyon-exploit.13522/

Last edited:
A

Anarchosa

Roles kabul ederse seni de hacking eğitim grubuna ekleyebiliriz. Foruma yeni katıldığınızdan dolayı konuları görmemeniz ve like atamamanız gibi durumlar gayet doğal. Off topic kategorisine bilgilendirici konularınızla katkı sağladığınız takdirde yetkileriniz genişleyecektir.Aramıza hoşgeldin dostum.

Credits
0
Rating - 0%
Roles kabul ederse seni de hacking eğitim grubuna ekleyebiliriz. Aramıza hoşgeldin.
Hoşbuldum, memnuniyet duyarım. Peki ben bir şey öğrenmeden nasıl bilgilendirici konu açıp görme yetkisi alabileceğim ?

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
Hoşbuldum, memnuniyet duyarım. Peki ben bir şey öğrenmeden nasıl bilgilendirici konu açıp görme yetkisi alabileceğim ?
birşey öğrenmeden derken ?
bildiğin diller ile alakalı konu açabilirsin
yok efendim bypasslamadır flan
bunları yaparsan zaten kendın başarını hıssedeceksın
birde birkaç güne like flan atabılırsın yeni katıldıgından oluyor

Credits
0
Rating - 0%
birşey öğrenmeden derken ?
bildiğin diller ile alakalı konu açabilirsin
yok efendim bypasslamadır flan
bunları yaparsan zaten kendın başarını hıssedeceksın
birde birkaç güne like flan atabılırsın yeni katıldıgından oluyor
Önerin için teşekkür ederim. Programlama dilleri bölümünden baktım da C# için güzel anlatımlar mevcut değil. Yakında temelden anlatımlara başlayacağım.

N

Nobody

forumda gerekli aktifliği gösterirsen rütbe alırsın. rütbe sayesindede kısıtlamalar kalkar

A

Anarchosa

Önerin için teşekkür ederim. Programlama dilleri bölümünden baktım da C# için güzel anlatımlar mevcut değil. Yakında temelden anlatımlara başlayacağım.
Bende c# ile ilgileniyorum konularını sabırsızlıkla bekliyorum. Sadece off topic kategorisine konu açma yetkiniz var ben ordan gerekli bölümlere taşırım

Credits
0
Rating - 0%
Bende c# ile ilgileniyorum konularını sabırsızlıkla bekliyorum. Sadece off topic kategorisine konu açma yetkiniz var ben ordan gerekli bölümlere taşırım
Tamamdır teşekkürler. Eğer sorun yaşarsam ulaşırım sana.

Users who are viewing this thread