Merhabalar (1 Viewer)

ev1

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba dostlar, kendimden ve bilgimden direkt olarak bahsetmek isterim. Bilişim Teknolojilileri bölümü okuduğum için bu işlere merakım var. Bende, bu grubu önceden görmüştüm fakat ilgim o zamanlar çok fazla yoktu. Şimdi, ilgim her giden gün artıyor. Bölüm sayesinde SQL bilgim var, Kali Linux araçlarının birçoğunu kullanmıştım, hem kendi bilgimi artırarak kendime katkı, hemde Spyhackerz'a öğrendiğim bilgilerle katkı vermek isterim. Tanıştığıma şimdiden memmnun oldum.

l0rxhell

Guest
Credits
0
Rating - 0%
Hoşgeldin Kardesim Web Hack İle Basla Brute Force vb.

• Like
Reactions: ev1

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Hos Geldin sql kali guzel yontemdir :)

• Like

ev1

Credits
0
Rating - 0%
Hoşgeldin Kardesim Web Hack İle Basla Brute Force vb.

Hoşbulduk dostum, bruteforce benim için değil. Dediğim gibi birazda olsa bu konulara ilgi duyduğum için zaten yapmıştım. Sitelere shell sokup, mass deface atıyordum. Ama şuan gereksiz görüyorum. SQL bence her daim oluşabilecek ve kritik bir açık. O yüzden database yani SQL'e yoğunlaşmış durumdayım.

l0rxhell

Guest
Credits
0
Rating - 0%
Hoşbulduk dostum, bruteforce benim için değil. Dediğim gibi birazda olsa bu konulara ilgi duyduğum için zaten yapmıştım. Sitelere shell sokup, mass deface atıyordum. Ama şuan gereksiz görüyorum. SQL bence her daim oluşabilecek ve kritik bir açık. O yüzden database yani SQL'e yoğunlaşmış durumdayım.
sql fazla bişey yapamssın bro güncel scriptlerde sql yoktur eger hack işinde ün kapmak istersen sunucu geçme exploit vb şeyler bakıcaksın sql açıgı 2009 da açılan bi sitede olur anca .d

• Like

ev1

Credits
0
Rating - 0%
sql fazla bişey yapamssın bro güncel scriptlerde sql yoktur eger hack işinde ün kapmak istersen sunucu geçme exploit vb şeyler bakıcaksın sql açıgı 2009 da açılan bi sitede olur anca .d

Haklısın, database açıkları diyelim o zaman. Zaten yoğunlaştığım diğer bir konu ise serverler. Tekrar teşekkür ederim, tavsiyelerin için :)

KraLHacker

Sql İnj Root Hacker
Credits
70
Rating - 0%
bence manual sql inj Denemeni Tavsiye ederim zordr ama ogrendın zman hersey kolay olur akısına gidersin sql inj manual'in

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,675
Rating - 94.7%
Hoşgeldin dost. Skype adresini özelden yollayabilirsin

• Like

Users who are viewing this thread