Metin2 Türkiye Yönetimi İfşa ( Gm'ler Para Karşılığı İtem Satıyor) (1 Viewer)

CeKu

︶⋛⋋⊱⋋ ☾★ ⋌⊰⋌⋚︶
Credits
0
Rating - 0%
Selamun aleyküm beyler sizlere Metin2 TR Adminlerinden [SGA]UraL'ın neden Metin2 Türkiye takımından atlıldığı hakkında bilgi vereceğim.

Metin2 tr'ye zodyak itemleri geldiğinden beridir oyuncular arasında zodyak itemleri
simya satıyormuş en son tabi biriler ötmüşki ben şurdan şurdan item aldım diye yayıldı
tabi patlak verdi böylecede bu iş ortaya çıkmıştır genel özetlemek gerekirse tr'deki oyuncuların
itemlerini simyalarını söküp kopyalayıp satıyormuş. Ayrıca bu olanları dillendirdiğim için [GM] Theron 1 dakika içinde hesabımı banlamıştır.Hani CoMa Diyordur ban prosedürü var diye malum element uydurmuşlar.

[SGA] ve [GA] gm'lerin bazılarının yetkisi vardır bunlar item yapabiliyor ama unutukları şey ise
Coma'ya mail gittiğini bilmiyorlarmış.
CoMa: "Oyun içersinde kim hangi itemi kopyalarsa kopyalasınbana mail geliyor"

Mademki ne yaparlarsa yapsınlar sana mail geliyormuş okadar item yaptılar neden müdahale etmedin?

Peki kapatılan hesaplar açılacakmı: Bu iş almanyaya bağlı cünkü bu iş türkiyeyi aşar sepebi ise
bu işin içinde derin darbeninde olduğunu düşünüyorlar. neyse fazla uzatmayıp konuyu sizlere bırakıyorum.

NLrv8P.png

an2O8O.jpg

XbLQ55.png

YdrX8z.png

GZo86V.png

lQvapb.png

nbL8pl.png

Gördüğünüz üzere [SGA]Ural ve Necdet kırılmazın item çaldığı delileri ile ispatlandı.

Last edited:
N

Nobody

Ufkum genişledi

CeKu

︶⋛⋋⊱⋋ ☾★ ⋌⊰⋌⋚︶
Credits
0
Rating - 0%
silemedim burayı yetki mi yok

Last edited:

CeKu