[MKA] Helen ve Alex bir yıkılış hikayesi [MKA] (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

storm

no ego no stress
Credits
0
Rating - 0%
BEN MKA ;
Yine çok gereksiz bir konuyu dile getiricem fakat merak ettiğim bir kaç şey var sorun üyelik DEĞİL üyeliğin aq ya bir KARAKTERSİZ var ya APTAL var yada farklı bir konu dönüyor bu muhabbette.

Şimdi benim üyeliğimin banlandığınıda ben çok geç öğrendim ne zaman banlandım zaten bilmiyorum, ama sırayla girelim bakalım @FataLworm adlı şahıs banlama sebebini reklam ve sikim sonik 15. madde diye yazmışsın.

1. Olarak Reklam dediğin siteyi @Mectruy 2 hafta önce footerdan link çkıyordu sen bunu göremeyecek kadar kör birisi misin ? Hadi forumda deaktifliğini göstererek bunu görmediğini varsayalım. Yine yazmışsın ki satış baltalamaktan Warez paylaşımı ne zamandan beri baltalamak oldu. Cem de o kategoride vardı ve cem bana hiç birşey söylemedi o konuda. Tek senin sesin çıktı oda içine doğru çıktı ben duyamadım.Duysaydım keşke.... he sen hala bunu baltalamak diyorsan kaldır tüm kategoriyi orada diğer firmaların satışlarını baltalıyorsun.

2. Olarak @Mectruy , haberinin olmadığını söylemişsin ama bu forumda senden habersiz kuş bile sikmezler, senin onayın olmadan bu at kafalı şahıs bana ban atmazdı.

Bak üyeliğini geçtim üyeliğinide forumunuda sikeyim, bir iş yapıyorsunuz banlıyorsunuz buna bir sebep koyun hani diyin ki kardeşim senin varlığından rahatsızım siktir git forumumdan ona bile eyvallah dicem, gelmiş at ağızlının biri götünden element uyduruyor neymiş reklam mış neymiş 15 miş seni 15 kere rafa kaldırır admin olana kadar sikerim . Lan cem zaten görmedi mi bu konuları gördü o adam beni uyardımı uyarmadı sen kimsin aq.

Ulan hadi hatam oldu her insan gibi uyarmadan ban çakmak ne ya sen kim oluyorsun abi insan gibi mesaj atsan birdaha yapma desen yapanı sikim adam akıllı şu konunun açıklaması yapılsın ban kalkacaksa kalksın kalkmicaksa adam akıllı yol verilsin bune aq

Birisi lafın arkasına saklanır, biri hesabın arkasına saklanır, biri ondan bundan gizlenir azıcık adam olun lan .

@FataLworm

I

Isko~

Mka7 banlanmasini kanimca gereksizdi.
Adami sevmiyorsuniz acigini bulup hemen banlamak istiyorsunuz ... neyse Bani acilsin @Mectruy

sky

BABA
Credits
0
Rating - 0%
Bencede mka’nın banlanması gereksizdi. Baltalamaktan banlanmış o zaman warezde paylaşılan şeylerin sahipleri gelip satış konusu açsın warez paylaşanlar banlansın

storm

no ego no stress
Credits
0
Rating - 0%
Ya isyana gerek yok @FataLworm adlı admin arkadaşın yaptığı hatayı görmesi benim için yeterli hatta benim için sadece tek bu önemli

N

Nobody

admin olmakta zor valla neyse banı açılsın bencede

B

BlackDewil

Mec izin verdiği halde fatalin banlamasi yanlış. Bakalım ban sebebi neymiş merak ettim @FataLworm

CeKu

︶⋛⋋⊱⋋ ☾★ ⋌⊰⋌⋚︶
Credits
0
Rating - 0%
Harbiden adama ayıp etmişsiniz, ne ara biz böyle olduk ? forum hepimizin evi ortam bizim sen ben girmezsem ne anlamı kalacak. İş kendi aramızda hegemonya kurmaya gelirse ortam bozulur kardeşler arasından küslük başlar fitne fesat çıkaracak durumlara mahal vermeyelim lütfen.

N

Nobody

orta yol bulunsun ne fatalworm un nede mka nın üstüne gitmenin bi anlamı yok

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
inşlh çözülür, yönetim kararı nasıl olur bilmiyorum. Yoksa mka sht'nin en önemli üyelerinden biri, bunu zaten hepiniz biliyorsunuz.

sanırım dün storm 15. maddeyi öne sürünce , yönetim bunu dikkate aldı

şimdi diyeceksiniz sen necisin a.q ? arkadaşlar ben sadece kurucuyum. Forumun gidişatından sorumlu ve tüm düzeni sağlayan 2 Forum admini ve 3 co-admin. Benim söz hakkım sadece kalıcı ban atılırsa ozaman konuşup çözmeye çalışıyorum.

storm

no ego no stress
Credits
0
Rating - 0%
inşlh çözülür, yönetim kararı nasıl olur bilmiyorum. Yoksa mka sht'nin en önemli üyelerinden biri, bunu zaten hepiniz biliyorsunuz.

sanırım dün storm 15. maddeyi öne sürünce , yönetim bunu dikkate aldı

şimdi diyeceksiniz sen necisin a.q ? arkadaşlar ben sadece kurucuyum. Forumun gidişatından sorumlu ve tüm düzeni sağlayan 2 Forum admini ve 3 co-admin. Benim söz hakkım sadece kalıcı ban atılırsa ozaman konuşup çözmeye çalışıyorum.

Attığım konularda warezm yazmasını sen kendin onaylandın hatta kendin backlink çıktın ki nasıl paylaşacağımı sana zaten haber verdim ben herşeyden haberdarsın. 15. madde konusuna gelirsekte bu kural bildiğin benim kavgam için çıkarılmış bir kural kavgadan sonra çıkmış zaten.

Yani yaptığım backlink ve konu paylaşımları senin bilginin dahilinde, baltalama konusuna gelirsek ortada bir baltalama yok ben sadece warez paylaşımını yapıp geçtim.

Yani kısaca ortada ban atmak için hiç bir neden yok, senin yetkilendirdin forum admini ve co adminler işini yapamıyor onların yerine daha BİLGİLİ ve AKTİF birilerini bakman lazım reis. Spyhackerz çoluk çocuk yuvası değil .

A

Anarchosa

@FataLworm adlı forum adminimiz şuan çevrimdışıdır. Ufak bir şekilde açıklama yapayım. Alınan karar adminler arasında alınmıştır. Forum adminimiz @FataLworm kendi kafasına göre bir banlama işlemi gerçekleştirmedi.
Üyeler göremesede forumda "Yönetim" adında bir kategori var ve önemli kararlar orada tartışılıyor ve orada oylanıyor. Kimisi hayır der kimisi evet der demokratik bir sistemdir.
@FataLworm sadece banlama olayında bir aracıdır. Sırf bunun yüzünden kendisine küfür etmeye gerek yoktur. Kararlar adminler arasında verilir ve sadece çıkmaza girdiğimiz zaman kurucudan akıl danışırız. Ortada büyütelecek birşey yok. Bahsedilen forum admini şuan çevrimdışıdır gerekli açıklamayı onun yerine ben yapayım istedim.

storm

no ego no stress
Credits
0
Rating - 0%
@FataLworm adlı forum adminimiz şuan çevrimdışıdır. Ufak bir şekilde açıklama yapayım. Alınan karar adminler arasında alınmıştır. Forum adminimiz @FataLworm kendi kafasına göre bir banlama işlemi gerçekleştirmedi.
Üyeler göremesede forumda "Yönetim" adında bir kategori var ve önemli kararlar orada tartışılıyor ve orada oylanıyor. Kimisi hayır der kimisi evet der demokratik bir sistemdir.
@FataLworm sadece banlama olayında bir aracıdır. Sırf bunun yüzünden kendisine küfür etmeye gerek yoktur. Kararlar adminler arasında verilir ve sadece çıkmaza girdiğimiz zaman kurucudan akıl danışırız. Ortada büyütelecek birşey yok. Bahsedilen forum admini şuan çevrimdışıdır gerekli açıklamayı onun yerine ben yapayım istedim.

2,3 kişi tarafından alınan bir karar bu sanırım, ama bu karara cem destek çıkmadı ve forumun üyeleri de destek çıkmıyor.

Destek çıkanlar; sen, tolank,skullz,ve fatal denen arkadaş sanırım. Soruyorum, hani karşı tarafta kim var onu bilmek istiyorum. Çünkü burdan oraya bakınca kendi kafasına göre kural uydurmuş ve haksız yere ona buna sallayan çocuk sürüsüne benziyorsunuz.ü

KİMSE TARAFINDAN DESTEKLENMEYEN BU DÜŞÜNCE TARZI YÖNETİM TARZI NASIL ADİL OLUYOR AQ BANA BUNUDA BİR AÇIKLAYIN SİZE ZAHMET

A

Anarchosa

2,3 kişi tarafından alınan bir karar bu sanırım, ama bu karara cem destek çıkmadı ve forumun üyeleri de destek çıkmıyor.

Destek çıkanlar; sen, tolank,skullz,ve fatal denen arkadaş sanırım. Soruyorum, hani karşı tarafta kim var onu bilmek istiyorum. Çünkü burdan oraya bakınca kendi kafasına göre kural uydurmuş ve haksız yere ona buna sallayan çocuk sürüsüne benziyorsunuz.
Bir üyeyi uzaklaştırmak için tüm foruma soracak halimiz yoktu ya ?
Saydığın isimler şuan forumda admin ve forumun yönetiminin refahını düzeltmek amacına bağlı şekilde oylama yapılıyor.
Haksız çocuk sürüsü derken bunu kendi üstüme alınıyorum fakat @FataLworm @TolanK1 @SkullZ bu forumun eski adminlerindendir. Gidip kimi uzaklaştırıcağımızı alper seyyara sormamız gerekiyorduda biz mi yanlış yaptık anlamadım. Benim tek yadırgadığım olay, yaş olarak çoğumuzdan olgun bir insana konu içerisinde hakaret edilmesi.

storm

no ego no stress
Credits
0
Rating - 0%
Bir üyeyi uzaklaştırmak için tüm foruma soracak halimiz yoktu ya ?
Saydığın isimler şuan forumda admin ve forumun yönetiminin refahını düzeltmek amacına bağlı şekilde oylama yapılıyor.
Haksız çocuk sürüsü derken bunu kendi üstüme alınıyorum fakat @FataLworm @TolanK1 @SkullZ bu forumun eski adminlerindendir. Gidip kimi uzaklaştırıcağımızı alper seyyara sormamız gerekiyorduda biz mi yanlış yaptık anlamadım. Benim tek yadırgadığım olay, yaş olarak çoğumuzdan olgun bir insana konu içerisinde hakaret edilmesi.

Senden veya ondan büyük olabilirde benden büyük mü ? Eğer büyük ise gelip benimle adam akıllı usulünde konuşacak tartışacak. Götünden element uydurup Mec'in bildiği ve izin verdiği şeyleri ban nedeni olarak gösterip sikinin keyfine göre banlamakla benim saygımı kazanamaz tam tersi benim sevgimi kazanır. Neyse 3 lüyü öğrendik en azından... Doktorla özelden konuştum zaten bu konuyu, fakrındaysan hiç biryere etiketlemedim onu. çünkü onun tarafını ben başından beri biliyorum onunla hiç ortak noktamız olmadı olmazda enerji alışverişi yok aramızda.

Last edited:
A

Anarchosa

Senden veya ondan büyük olabilirde benden büyük mü ? Eğer büyük ise gelip benimle adam akıllı usulünde konuşacak tartışacak. Götünden element uydurup Mec'in bildiği ve izin verdiği şeyleri ban nedeni olarak gösterip sikinin keyfine göre banlamakla benim saygımı kazanamaz tam tersi benim sevgimi kazanır. Neyse 3 lüyü öğrendik en azından... Doktorla özelden konuştum zaten bu konuyu fakrındaysan hiç biryere etiketlemedim onu. çünkü onun tarafını ben başından beri biliyorum onunla hiç ortak noktamız olmadı olmazda enerji alışverişi yok aramızda.
Musa abi benden büyüksün diye ben nasıl saygımı sana karşı bozmadan cevap veriyorsam aynı tutumu senden de beklerdim. Ve evet kendisi forum genelinin yaş ortalamasının üstünde biridir. Şahsen ne yaparsa da altına imzamı atarım. Götten elememt uydurma konusuna gelirsekte 15.madde kurucu tarafından onaylanmıştır ve haklılık payıda vardır. Ticaretini yaptığın birşeyin başka biri tarafından ücretsiz dağıtılması nasıl bir duygudur empati kurabilirsin. Str0munda bu maddeye öne sürmesi ve şikayetçi olması durumunda gerekeni yapmasaydık şuan ben bu tartışmaya senle değil str0m ile ediyor olacaktım. Neden pmden iletişime geçilmedi bunu @FataLworm adlı adminimize saygı sevgi çerçevesi içerisinde sorabilirsin. Küfür etmeye üsluğ bozmaya argo kullanmaya gerek yok. Haksız mıyım musa abi ?

storm

no ego no stress
Credits
0
Rating - 0%
Musa abi benden büyüksün diye ben nasıl saygımı sana karşı bozmadan cevap veriyorsam aynı tutumu senden de beklerdim. Ve evet kendisi forum genelinin yaş ortalamasının üstünde biridir. Şahsen ne yaparsa da altına imzamı atarım. Götten elememt uydurma konusuna gelirsekte 15.madde zaten çoktandır vardı. Str0munda bu maddeye öne sürmesi ve şikayetçi olması durumunda gerekeni yapmasaydık şuan ben bu tartışmaya senle değil str0m ile ediyor olacaktım. Neden pmden iletişime geçilmedi bunu @FataLworm adlı adminimize saygı sevgi çerçevesi içerisinde sorabilirsin. Küfür etmeye üsluğ bozmaya argo kullanmaya gerek yok. Haksız mıyım musa abi ?

15.madde pazartesi günü 10 gibi gelmiş nasıl çoktan beri oluyor ? Ayrıca 15. madde de konu baltalamak yazmışsınız benim herhangi bir konuya girip baltaladığım göründü mü ? HAYIR. Konuya gidip bakabilirsin warez kategorisinde paylaştım scipti.

Sen beni sikmişsin, ben sikildikten sonra gelip sana beni niye siktiniz diye mi soracağım ? Sizinde götünüzden element uydurup benim sinirimi bozmaya ihtiyacınız yoktu güzel kardeşim ama durum ortada yani. Yaş konusuna gelirsekte. İstiyorsa 50 yaşıdna olsun istiyorsa 80 yaşında olsun bu tür olayların sonucunu düşünmeden yargısız infaz yapabiliyorsa benim için onun yaşı -20'dir. Konunun başında da belirttim, eskiye dönük olarak konuşuuyorum benim banlanma sebebimi nedeni ile yazsaydı emin ol bu konuyu açmamış olurdum hatta foruma bile girmezdim.

Ortada yargısız infaz varsa, orda sevgi olmaz, saygı olmaz olan tek şey mortal kombat olur aq.

Credits
0
Rating - 0%
o180506_bab3f.jpg

storm

no ego no stress
Credits
0
Rating - 0%
upu up

Credits
0
Rating - 0%
Aga Bbeeeeee post kasamadım ne güzel konu gitti şöyle konular gelince etiketleyin beni

N

Nobody

Oğlum şu yusuf salağı yerine gidip mka yı banlıyosunz aq siktir edin şu çocuğu bi ya sonu shade gibi olucak yoksa

N

Nobody

Ço cu ğu ne zamandır sansür

storm

no ego no stress
Credits
0
Rating - 0%
upload_2018-11-3_12-44-49.png

@FataLworm Bu mal kesin sensin kendini övgüyle tanıtmaya çalışan. Kazalım bakalım daha neler çıkacak

http://www.zone-h.org/mirror/id/8124484

Bir insan ancak bu kadar biçimsiz insan olabilir aq, insanlar nasıl bir karaktere sahip olduğunu o kadar iyi öğrenmişlerki adına böyle domainler açmış

Felix

..
Credits
0
Rating - 0%
konuya pek vakıf değilim. storm imt'den tanıdığım eski bir dostumuzdur. mazimizdeki insanları da ortamımızdan soğutursak burada kim kalır arkadaşlar?

storm reklam için post atacak biri değil bu platformda 7-8-9-10 senedir birlikte olan insanlar var. gereksiz yere birbirimizin kalbini kırmaya hiç gerek yok. bu birlikteliği sağlayabilen platform bir elin 5 parmağını geçmez arkadaşlar. tamam makara kukara yapıyoruz ama lütfen birbirimize saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşalım.

Last edited:

aSENSE

Genel Kurmay Başkanı
Credits
0
Rating - 0%
MK7 warezi paylaştı sonra sahibi full olanı paylaştı sorun nerede ki :)

Credits
0
Rating - 0%
Oğlum şu yusuf salağı yerine gidip mka yı banlıyosunz aq siktir edin şu **Küfürbaz** bi ya sonu shade gibi olucak yoksa
Bak olum benim hakkımda düzgün konuş kan alırım senden götün yiyor, gücün yetiyorsa hadi beni heykle amk sonum shade gibi olacakmış yiyosa buyur hadi ? bekliyorrum

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread