[MKA] Helen ve Alex bir yıkılış hikayesi [MKA] (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
N

Nobody

adamına göre muamele yapıyorum istediğiniz kadar konuşun niye gidipte mka7 ye mec e tolank'a b4 e bu sözleri etmiyorum düşünün bi. onu geçtim sen yusuf root yaşı büyük olsun küçük olsun insanların açtıkları konuların altına saçma sapan yorumlar atıyorsun hangimiz daha efendiyiz hangimiz daha teneke tartışmayalım. bakın işinize

N

Nobody

@Mectruy biliyorum kurallara karşı geldim cezam neysede razıyım ama şu çocuklarla ilgilenmen lazım

Credits
0
Rating - 0%
adamına göre muamele yapıyorum istediğiniz kadar konuşun niye gidipte mka7 ye mec e tolank'a b4 e bu sözleri etmiyorum düşünün bi. onu geçtim sen yusuf root yaşı büyük olsun küçük olsun insanların açtıkları konuların altına saçma sapan yorumlar atıyorsun hangimiz daha efendiyiz hangimiz daha teneke tartışmayalım. bakın işinize
insanların attığı yorumlardan sanane , sana mı düşmüş modlar burda eşek başı değil asıl sen işine bak benimle polomiğe girme :)

N

Nobody

insanların attığı yorumlardan sanane , sana mı düşmüş modlar burda eşek başı değil asıl sen işine bak benimle polomiğe girme :)
uyarın için teşekkür ederim senin gibi düşük biriyle polemiğe girmekle hata ettim.

storm

no ego no stress
Credits
0
Rating - 0%
Bundan sonra bu forumda adalet bakanı kurulacak arkadaşlar küfür edenin ebesinde biticem

I

Isko~

konuya pek vakıf değilim. storm imt'den tanıdığım eski bir dostumuzdur. mazimizdeki insanları da ortamımızdan soğutursak burada kim kalır arkadaşlar?

storm reklam için post atacak biri değil bu platformda 7-8-9-10 senedir birlikte olan insanlar var. gereksiz yere birbirimizin kalbini kırmaya hiç gerek yok. bu birlikteliği sağlayabilen platform bir elin 5 parmağını geçmez arkadaşlar. tamam makara kukara yapıyoruz ama lütfen birbirimize saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşalım.
O storm bu storm deil musa

Credits
0
Rating - 0%
uyarın için teşekkür ederim senin gibi düşük biriyle polemiğe girmekle hata ettim.
benim seviyem düşük değil , asıl senin gibi kaşarların seviye düşüktür anaya laf etmeler yok sik kırığı :D :D çok boşsun

A

Anarchosa

Değerli üyemiz @Yusuf Root hakkında gerekilen yapıldı.
Şikayetçi olduğunuz kişiye özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
Konu içerisinde söylenilmesi gerekilenler söylediğinden kilit.

B

BlackDewil

Bursaya gel maden suyu ismarliyim

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
BEN MKA ;
Yine çok gereksiz bir konuyu dile getiricem fakat merak ettiğim bir kaç şey var sorun üyelik DEĞİL üyeliğin aq ya bir KARAKTERSİZ var ya APTAL var yada farklı bir konu dönüyor bu muhabbette.

Şimdi benim üyeliğimin banlandığınıda ben çok geç öğrendim ne zaman banlandım zaten bilmiyorum, ama sırayla girelim bakalım @FataLworm adlı şahıs banlama sebebini reklam ve **Küfürbaz** sonik 15. madde diye yazmışsın.

1. Olarak Reklam dediğin siteyi @Mectruy 2 hafta önce footerdan link çkıyordu sen bunu göremeyecek kadar kör birisi misin ? Hadi forumda deaktifliğini göstererek bunu görmediğini varsayalım. Yine yazmışsın ki satış baltalamaktan Warez paylaşımı ne zamandan beri baltalamak oldu. Cem de o kategoride vardı ve cem bana hiç birşey söylemedi o konuda. Tek senin sesin çıktı oda içine doğru çıktı ben duyamadım.Duysaydım keşke.... he sen hala bunu baltalamak diyorsan kaldır tüm kategoriyi orada diğer firmaların satışlarını baltalıyorsun.

2. Olarak @Mectruy , haberinin olmadığını söylemişsin ama bu forumda senden habersiz kuş bile sikmezler, senin onayın olmadan bu at kafalı şahıs bana ban atmazdı.

Bak üyeliğini geçtim üyeliğinide forumunuda **Küfürbaz**, bir iş yapıyorsunuz banlıyorsunuz buna bir sebep koyun hani diyin ki kardeşim senin varlığından rahatsızım siktir git forumumdan ona bile eyvallah dicem, gelmiş at ağızlının biri götünden element uyduruyor neymiş reklam mış neymiş 15 miş seni 15 kere rafa kaldırır admin olana kadar sikerim . Lan cem zaten görmedi mi bu konuları gördü o adam beni uyardımı uyarmadı sen kimsin aq.

Ulan hadi hatam oldu her insan gibi uyarmadan ban çakmak ne ya sen kim oluyorsun abi insan gibi mesaj atsan birdaha yapma desen yapanı **Küfürbaz** adam akıllı şu konunun açıklaması yapılsın ban kalkacaksa kalksın kalkmicaksa adam akıllı yol verilsin bune aq

Birisi lafın arkasına saklanır, biri hesabın arkasına saklanır, biri ondan bundan gizlenir azıcık adam olun lan .

@FataLworm

Evet sayın arkadaşım MKA7 öncelikle warezm.com sitesinin reklamına izin veriliyor diye yönetimden bir mesaj yada bir paylaşım yapılmış değil bu bir, arkadaşın konusunu baltalamak dediğin ise ben sadece warez paylaşımını yaptım diyorsun ama arkadaşın ticaret yaptığı konuda senin yorumların var satışı resmen arkadaşın konusunda baltalıyorsun bu iki, paylaştığın 300 TL'lik warez script konusu için banlamadım seni yanlış anlaşılmasın hatta diğer konuyu görmediğim için sitemizin yöneticilerin senin hakkında açtığı bir konuda seni savundum taki ticaret yapan bir arkadaşın konusunun altına ücretsiz paylaşacağım gibi birşeyler yazman yüzünden banlandın bunu da açılan konuda belirttim ve hafta başına kadar uzaklaştırma verdim sana. Mec'e gelirsek herşeyi mec'den izin alıp yapacaksak bize hiç gerek yok bu forumda yani mec'in haberi olup olmaması önemli değil. Bence ortada herhangi bir hata yok, hata olarak gördüğünüz şeyleri mesaj olarak iletin tartışalım. Konu açarak bir admini aşağılayarak küfürler ederek fazla bir yere varacağını sanmıyorum, yaşım büyük diyorsun bence içindeki çocuk daha ölmemiş ettiğin hakaretlere bakarsak.

Örnek:
GDq1mv.png

Senden veya ondan büyük olabilirde benden büyük mü ? Eğer büyük ise gelip benimle adam akıllı usulünde konuşacak tartışacak. Götünden element uydurup Mec'in bildiği ve izin verdiği şeyleri ban nedeni olarak gösterip sikinin keyfine göre banlamakla benim saygımı kazanamaz tam tersi benim sevgimi kazanır. Neyse 3 lüyü öğrendik en azından... Doktorla özelden konuştum zaten bu konuyu, fakrındaysan hiç biryere etiketlemedim onu. çünkü onun tarafını ben başından beri biliyorum onunla hiç ortak noktamız olmadı olmazda enerji alışverişi yok aramızda.

Burada kimse kimseyi sikinin keyfine göre banlamaz onu bir geçin taki ben skype'da bir üyeyle tartışma yapan adminin gelip burda o üyeyi banlamasını bile istemiyorum banlattırmıyorumda.
15.madde pazartesi günü 10 gibi gelmiş nasıl çoktan beri oluyor ? Ayrıca 15. madde de konu baltalamak yazmışsınız benim herhangi bir konuya girip baltaladığım göründü mü ? HAYIR. Konuya gidip bakabilirsin warez kategorisinde paylaştım scipti.

Sen beni sikmişsin, ben sikildikten sonra gelip sana beni niye siktiniz diye mi soracağım ? Sizinde götünüzden element uydurup benim sinirimi bozmaya ihtiyacınız yoktu güzel kardeşim ama durum ortada yani. Yaş konusuna gelirsekte. İstiyorsa 50 yaşıdna olsun istiyorsa 80 yaşında olsun bu tür olayların sonucunu düşünmeden yargısız infaz yapabiliyorsa benim için onun yaşı -20'dir. Konunun başında da belirttim, eskiye dönük olarak konuşuuyorum benim banlanma sebebimi nedeni ile yazsaydı emin ol bu konuyu açmamış olurdum hatta foruma bile girmezdim.

Ortada yargısız infaz varsa, orda sevgi olmaz, saygı olmaz olan tek şey mortal kombat olur aq.

Banlama sebebini ve nedenini kısa ve öz bir şekilde siteye girerek görebiliyorsun. Ben zaten seni açtığın konu için banlamadım reklam ve storm adlı arkadaşın ticaret yaptığı bir konuda altına ücretsiz veriyorum diye bir kelime kullanmışsın örneğin sen mause satıyorsun biri gelip alışveriş yaptığında senin dükkanına başka biri gelip gel abi ben bedava veriyorum gibi birşey senin yaptığın.

View attachment 831

@FataLworm Bu mal kesin sensin kendini övgüyle tanıtmaya çalışan. Kazalım bakalım daha neler çıkacak

Bir insan ancak bu kadar biçimsiz insan olabilir aq, insanlar nasıl bir karaktere sahip olduğunu o kadar iyi öğrenmişlerki adına böyle domainler açmış

Bu arkadaş kimdir bilmiyorum boş işlerle uğraşacak vaktim yok ! Evet adıma öyle bir site açıldı, onun öncesinde "Siber Bela" adlı kişinin hack sitelerine ve kendi kişisel web sitelerine basmıştım zoruna gidip öyle bir site açmış ve bu annen bu baban diye o siteye utanılacak resimler koymuştu ve ben ise o siteyide hackleyip ağzının payını verdim. O zamanlar hızlı günlerimizdi tabiki zaten 6 ay sonra hack'i bırakmıştım.

Gelelim ettiğin hakaretlere, yaşım büyük diyorsun MKA7 senin seviyene inmek istemiyorum ve bunları bir anlık sinirle yazdığını varsayıyorum içindeki o çocuk ölmemiş demek ki neyse hafta başında banın otomatik kalkar, bundan sonrada banlanan kişi başka bir kişinin hesabına girip böyle bir konu açtığı taktirde girdiği hesabı ve kendisini süresiz banlamayı düşünüyorum bunu diğer forum yöneticilerinden onay alarak işleme koyacağım. Kendimi açık bir dille anlattığımı umuyorum.

Tartışmak istediğin merak ettiğin birşeyler var ise skype adresim [email protected] ekleyebilirsin.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread