Monitörlerden Anlayanlar Bakabilir Mi? (1 Viewer)

Credits
51
Rating - 0%
Merhabalar altta özelliklerini verdiğim laptopum için yine altta linkini verdiğim monitörü sipariş ettim, bu işlerden anlayan arkadaşlar için birkaç sorum var, yanıtlarsanız sevinirim
smile.gif

1-) Laptopumun ekranıyla beraber bu monitörü aynı anda kullanırsam sorun yaşar mıyım? Grafik tasarım hizmeti veriyorum After Effects, Photoshop tarzı uygulamalar kullanıyorum ve nadiren oyun oynuyorum.

2-) Laptopumun ekranını kullanmayıp sadece bu monitörü kullansam bilgisayar özelliklerime göre kasma donma yaşar mıyım?

3-) 1920X1080 çözünürlükte ve orta-düşük ayarlarda GTA 5'te kaç FPS alırım? (Şu an düşük-orta arası ayarlarda 35-45 FPS alıyorum.)

Laptopumun Özellikleri;
-Acer E5 571G 52S1-
•8 GB RAM
•2 GB GeForce GT 820M Ekran Kartı
•Intel i5-5200U İşlemci
•240 GB Toshiba SSD + 500 GB HDD

Monitör;
https://www.hepsiburada.com/everest-...magaza=Quantum

Credits
0
Rating - 0%
Hocam ekranı uzat yaptığınız için grafik işlemci ikiye bölünecektir, bu sebeple oyunlardaki eski performansınızı beklemeyin hele ki elinizdeki bu laptop ile.

Benim elimdeki laptop sizinkinden 1 tık iyi ve harici monitör ile çift ekran yapmaya çalıştığımda ciddi performans kaybı oluyor.
Eğer dediğinizi yapmak istiyorsanız sağlam bir bilgisayar toplamanız gerekli hocam.

İyi forumlar!

Credits
51
Rating - 0%
Hocam ekranı uzat yaptığınız için grafik işlemci ikiye bölünecektir, bu sebeple oyunlardaki eski performansınızı beklemeyin hele ki elinizdeki bu laptop ile.

Benim elimdeki laptop sizinkinden 1 tık iyi ve harici monitör ile çift ekran yapmaya çalıştığımda ciddi performans kaybı oluyor.
Eğer dediğinizi yapmak istiyorsanız sağlam bir bilgisayar toplamanız gerekli hocam.

İyi forumlar!
Merhaba hocam konuyu açalı biraz uzun zaman oldu, ben monitörü aldım ve uzat seçeneğinde bile GTA V oynayabiliyorum. Yanıtınız için teşekkür ederim :)

Users who are viewing this thread