Mozilla Firefox (Tamper Data, Hackbar,...) Eklentilerin Çözümü

Discussion in 'Hack Dökümanları - Hack Articles' started by risk-master, Ocak 28, 2019.

1. risk-master

risk-master

Arkadaşlar, malum bu sorun günümüzün hack tayfasının, modern problemlerinden biri oluşmuştur. Dolasıyla bunun çözümünü, yakın bir arkadaş sayesinde öğrenmiş oldum.

Görünebilir içerik (Unhidden content):
    Öncelikle sorun şöyle ki: Mozilla Firefox 56.02 sürümünden sonra GUI tasarımlarını ve altyapısını tamamıyla değiştirince, Mozilla Firefox için özel olarak kodlanan eski araçlar, yeni arayüze ve yeni altyapısına uyum sağlayamadığı gerekçesiyle yüklenemiyor.

Dolasıyla şöyle diyebilirsiniz; 57.02 sürümünü yüklerim ve güncellemeleri kapatırım, diyebilirsiniz. Aslında o da olur. Fakat yanlış hatırlamıyorsam, bu yöntemi daha önce denemiştim ve butonlar arada sırada takılı kalıyordu. O sebeple, sıkıntılı bir iş, sizi aciz ettirir. Ama yok yine de bakıp, gözlerimle görüp, denemek istiyorum, derseniz yine de sizin bileceğiniz bir iş. Bakın, deneyin, görün derim.

Kökten çözüm olarak; CyberFox İnternet Tarayıcısını indirin ve Mozilla Firefox tüm eklentilerini sorunsuz bir biçimde yükleyip, çalıştırmaktadır.

CyberFox İnternet Tarayıcısı, Mozilla Firefox'un alt yapısını kullandığı için Mozilla Firefox'un tüm eklentileri sorunsuz çalışmaktadır.

CyberFox İnternet Tarayıcısını indirmek için: Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım
    Özel bir teşekkürümü @Unbalanced kardeşime borç bilirim.

Last edited: Ocak 28, 2019
    Quaxer, Tekdost, by_dadaş and 3 others like this.
  2. excalibur16

excalibur16 [] Legend

iceweasel de kullanılabilir

risk-master and Anarchosa like this.
  3. D0ck

D0ck Güllü

Çok duydum bir bakayım emeğine sağlık

risk-master likes this.
  4. HÜCR3

HÜCR3

Alt tarafı yaralı parmağa işeyeceksiniz yok mesajıma like at, yok yorum yap,hevesim kaçıyor aq. Eline sağlık bu arada.

5. Quaxer

Quaxer Sanalın Marazı

teşekkürler

risk-master likes this.
  6. by_dadaş

by_dadaş

eline sağlık

risk-master likes this.
  7. HackSpawN

HackSpawN Guest

Son sürümler uyumlu değil.

risk-master likes this.
  8. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    risk-master

risk-master

Zaten uyumlu olmaz. Dediğim sürümleri kurman gerekir. Ha yok olmaz dersen ise Burp Suite kullanmaya şimdiden başlaman gerek.

Loading...

Bu sayfayı Paylaş