MSÜ 2020 Sınav Yerleri Açıklandı (1 Viewer)

Credits
1,651
Rating - 0%
MSÜ 2020 Sınav Yerleri Açıklandı

1.jpg

Milli Savunma Üniversitenin bu yıl ki sınav yerleri hakkında açıklama yapıldı. Aday belirleme sınavı bu yıl 14 Haziran Saat 10.15'te başlayıp 2 saat 15 dakika yani 135 dakika sürecektir. Sınava girecek öğrenciler ise sınava giriş yerlerini giriş belgesi ile ÖSYM ' nin sitesinden öğrenebileceklerdir. Öncelikle adaylar sınava girecekleri yeri öğrenebilmeleri için yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM'nin Aday İşlemleri Sistemine girerek 4 Haziran 2020 tarihinde saat 16.00'dan itibaren T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinmeleri gerekmektedir.​

Credits
101
Rating - 0%
Gözümde canlanır koskoca mazi ... Girecek arkadaşlara başarılar orada beklemek bile muhteşem bir his emin olun gitmeden önce heyet raporu almanızı tavsiye ederim.Kalpten gözden vücudunda doğuştan olan eğrilikten çok kişi elendi biride benim hatta sözlüde sakin olun selam verin hızlı cevaplar verin bilmiyorsanız dahi hızlıca bilmiyorum deyin beklemeyin ııııeeelemeyin sorulan tüm sorulara cevap verin soru atlamayın dik durun giyiminize dikkat edin takım elbise giyebilirsiniz ama ben onun yerine tek renk bir tshirt ve kot tavsiye ederim bazı komisyonlar düğüne mi geldin diye terslemişti gerçi terslede resmi bir kurum mülakatı komutanım resmiyet açısından giydim diye hızlıca cevap verebilirsiniz bu cevaplar sizi eletmez aksine hızlı düşünüp karar verebilme yeteneğinizi ölçmüş olurlar ulan ben bunla ilgili konu bile açmıştım aslında ama görünce yine yazasım geldi neyse tekrardan girecek herkese başarılar dilerim hakkınızda hayırlısı olsun :(

Users who are viewing this thread