Nöbet sırası bende hakkınızı helal edin. (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Serberus

Orospu evladı

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Selamun aleyküm dostlar.

Nasıl başlayacağım bilmiyorum , ne demem gerek nasıl konuşmam gerek ne yazmam gerek bunlarıda bilmiyorum tek bildiğim ailemden yani sizlerden ayrı kalacagım bir süre. Asker olmak o kadar gurur ve onur verici bir duygudur ki; Vatanı korumak her gencin elinde olmayan bir anahtardır. 5'inci Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı'na çıktı askerlik yapacağımız yer gittiğim yer HUDUT Birligi eğitim yeri yani büyük ihtimalle sınırda olacağım 21. gün sonra bu demek oluyor ki sizlerle görüşemicez vs elimden geldigince Foruma , telegrama gireceğim. Sizler şunu unutmayın bu forum benım size emanetimdir eminim ki emanetime sahip çıkacaksınız. Başta @Mectruy olmak üzere tüm dostlarımda sizlere yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklardır.02/07/2020 tarihinde birlige teslim olmuş olacağım 30/06/2020 tarihinde yola çıkıcam nasip olursa HAKKINIZI HELAL EDİN . Orada olur ki bana birşey olursa bu foruma sahip çıkın geliştirin büyütün.Hepinizi seviyorum bunu unutmayın.

Sevdanın adı VATAN olunca, Dile ELHAMDULİLLAH yakışır.

@VESSELAM ..

X

X

bana birşey olursa askerde foruma sahip cıkın dıyor örnek alın bu adamı.. Hayırlı teskereler sevıyoruz senı Allaha emanetsin 🔥🔥

Last edited by a moderator:

Kroizen

i am eweryhere :)'
Credits
0
Rating - 0%
Hayırlı teskereler reis seviliyosun seninle samimiyetim konuşmam olmasada seviyorum seni inşallah askerliğin güzel geçer <3

Credits
0
Rating - 0%
Selamun aleyküm dostlar.

Nasıl başlayacağım bilmiyorum , ne demem gerek nasıl konuşmam gerek ne yazmam gerek bunlarıda bilmiyorum tek bildiğim ailemden yani sizlerden ayrı kalacagım bir süre. Asker olmak o kadar gurur ve onur verici bir duygudur ki; Vatanı korumak her gencin elinde olmayan bir anahtardır. 5'inci Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı'na çıktı askerlik yapacağımız yer gittiğim yer HUDUT Birligi eğitim yeri yani büyük ihtimalle sınırda olacağım 21. gün sonra bu demek oluyor ki sizlerle görüşemicez vs elimden geldigince Foruma , telegrama gireceğim. Sizler şunu unutmayın bu forum benım size emanetimdir eminim ki emanetime sahip çıkacaksınız. Başta @Mectruy olmak üzere tüm dostlarımda sizlere yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklardır.02/07/2020 tarihinde birlige teslim olmuş olacağım 30/06/2020 tarihinde yola çıkıcam nasip olursa HAKKINIZI HELAL EDİN . Orada olur ki bana birşey olursa bu foruma sahip çıkın geliştirin büyütün.Hepinizi seviyorum bunu unutmayın.

@VESSELAM ..
Hayırlısıyla dönmeni bekliyoruz .Helal olsun . sen de helal et

Credits
317
Rating - 0%
Selamun aleyküm dostlar.

@VESSELAM ..
Allah'a Emanet Ol

KatiB 

The Legends Will Die When Forgotten
Credits
725
Rating - 100%
Hayırlı tezkereler abi, sağ salim git sag salim gel. Yolun her daim açık olsun

Credits
91
Rating - 0%
@Serberus aramızda bazı küçük şeyler tartışmalar olsa da aynı vatanın evlatlarıyız. Hayırlı tezkereler diliyorum sana. Sağ salim git gel. Benden yana hakkım helal olsun sen de helal et. Yolun her vakit açık kapımız da açık. İnşallah tez vakitte gelirsin. Seni aramızda görememek üzecek bizi kendine dikkat et seviliyorsun...
EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread