Ne Düşünüyorsunuz ??? (1 Viewer)

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Selamun Aleykum

Bilenler Bilir Ben Azerbaycandan Bakudanım

Benim Bi Kaç Akrabam,

Türkiyede Kalıyorlar

İstanbul Ve Bursa Şehrinde,

Benide Misafir Çağırıyorlar Kendileri İçin...

Peki Ne Düşünüyorsunuz,

Misafir Kabul Etmeye Hazırmısınız? :oops:

@Mectruy

Abi Ne Düşünüyorsun Yaaa :)

He Bide Bu Arada http://azhackteam.rf.gd/ Yapdim :D

Last edited:
A

Anarchosa

Demek Azerbaycanın tehlikeli hackeri Türkiyeye giriş yapacak çee

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,675
Rating - 94.7%
Taleh bence gelme , dolandırıcı hırsız gaspçı ve katillere denk gelme ihtimalin yüksek. Geleceksende hoş gelisin ama çok dikkatli ol , özellikle istanbula geliyorsun , bu sehir yurtdışında spam city olarak geçiyor. Ananı dörde böler çöpe atarlar aman diyim talehim

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Taleh bence gelme , dolandırıcı hırsız gaspçı ve katillere denk gelme ihtimalin yüksek. Geleceksende hoş gelisin ama çok dikkatli ol , özellikle istanbula geliyorsun , bu sehir yurtdışında spam city olarak geçiyor. Ananı dörde böler çöpe atarlar aman diyim talehim
tamam bro anladim :)

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba yeni üye oldum.Bir sorum var nereye yazacağımı bilemediğim için rastgele bu forumu seçtim.Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum Konu telefon hackleme ile alakalı-yani benimkinin hacklendiğini düşünüyorum

Credits
101
Rating - 0%
Merhaba yeni üye oldum.Bir sorum var nereye yazacağımı bilemediğim için rastgele bu forumu seçtim.Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum Konu telefon hackleme ile alakalı-yani benimkinin hacklendiğini düşünüyorum
Format at yani fabrika ayarlarına döndür

Credits
0
Rating - 0%
Format at yani fabrika ayarlarına döndür
Evet onu duymuştum.Telefonuma dokunmadan yani uzaktan bağlandıklarını ve fotoğraflarıma ulaştıklarını düşünüyorum.Sadece telefon numaramı,mailimi bilerek ve ev wifi ile bunu yapabilirler mi? Ve format bunu engeller mi gercekten?

Credits
101
Rating - 0%
Evet onu duymuştum.Telefonuma dokunmadan yani uzaktan bağlandıklarını ve fotoğraflarıma ulaştıklarını düşünüyorum.Sadece telefon numaramı,mailimi bilerek ve ev wifi ile bunu yapabilirler mi? Ve format bunu engeller mi gercekten?
Format androrat filan yediysen engeller evet , mail, telefonunu bilerek hackleyemezler yine sm çekmeleri gerekir.( yani size bir şey indirmek yada kelime sanatlarıyla bilgilerini almak gibi ) aynı wifi ağından bilgilere ulaşmak konusunda detaylı bilgim yok

Credits
0
Rating - 0%
Format androrat filan yediysen engeller evet , mail, telefonunu bilerek hackleyemezler yine sm çekmeleri gerekir.( yani size bir şey indirmek yada kelime sanatlarıyla bilgilerini almak gibi ) aynı wifi ağından bilgilere ulaşmak konusunda detaylı bilgim yok
Peki telefona olmasa da hiç bir sey indirmeden uzaktan telefondaki galeriye-fotograflara girebilirler mi? Bir de cok ilginc artık kendimden şüphe ediyorum hayal mi kuruyorum diye neyse sürekli yeni instagram hesabı açmam rağmen yine instagram hesaplarımı buluyolar nasıl oluyor anlayamıyorum kafayı yicem

Adamındibi

OROSPU EVLADIYIM
Credits
0
Rating - 0%
Selamun Aleykum

Benim Bi Kaç Akrabam,

Türkiyede Kalıyorlar

Peki Ne Düşünüyorsunuz,

@Mectruy

He Bide Bu Arada Yapdim :D
gel Cem Abiyle Mangal bile yapıyoruz.
Geçen Mangal yaptık.. @Nobody ve @Hector bir de @Anarchosa bir de Ben vardim.5 kişiydik sen de gel 6 olsun.

NusaybinLi 

Defacer
Credits
2,020
Rating - 0%
Selamun Aleykum

Benim Bi Kaç Akrabam,

Türkiyede Kalıyorlar

Peki Ne Düşünüyorsunuz,

@Mectruy

He Bide Bu Arada Yapdim :D

korkutmasınlar seni korkulacak birşey yok gel bak keyfine suriyeliler sana kurban olsun sorduğun sorumu

Users who are viewing this thread