Neden Ban Yedim? @skullz (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

BraveHeart 

Dostum olmaz, Hasmım Yaşamaz.
Credits
1,513
Rating - 100%
Chatte sadece 2 cümle yazdım yazdığım cümlelerde ahlaki kurallara uygun cümlelerde ne bı küfür nede bir hakaret ettim ban yiyen benim? Forum iyice kafayı yedi anlamıyorum gerçekten
Ben tartışma konusunda dahi adam ile uslu ve sakince konuşuyordum o ise durmaran küfür ve hakaret ediyordu, chatte bile etmeye devam etti. Eğer ben chat bani yiyorsam onunda komple forumdan ban yemesi lazım ? Küfür hakaret etmeyen birisi sebepsiz yere ban yiyorsa küfürler ve hakaretler savuran bir kişi forumdan uzaklaştırılması lazım
@SkullZ

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Chatte ettiğiniz her kavgada, 2 tarafta aynı süre zarfında banlanıyor.
Çünkü, bir tarafı banlayıp diğer tarafı banlamazsak diğer taraf konuşmaya devam ediyor ve banlanan taraf banı açıldığında o konuşmaları duyduğu için gelip tartışmayı devam ettiriyor. Bunun önüne geçmek için, tartışmayı yaratan değil tartışan iki üyeyi de aynı süre için uzaklaştırıyorum. Dünyanın sonuymuş gibi davranmayın lütfen. 1 ay, 1 yıl banlamıyoruz sizi. 5 Saat gidip kafanızı dinleyin. Başka bir şeyle uğraşın ve akşam gelin, tekrar sohbet edelim. Bu, bu kadar büyütülecek bir mevzu değil.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread