Neden SPYHACKERZ e faydamız dokunmalıdır ? (3 Viewers)

Credits
4,369
Rating - 100%
Her kese merhabalar beni az çok bilen bilir geldiğim günden beri elimden geldiği kadar faydalı bakın altını çizerek söyleyeyim faydalı olacağını düşündüğüm(100den fazla eğitim seti 6 tane dev özgün hiç bir türk sitesinde olmayan rusça çeviri konu ve diğerleri) içerikler paylaşmaya çalışıyorum bu forumda ...

Peki ben işsizmiyim tüm günü forumda yatıp kalkıyorum ? Tabiki de hayır :)
View attachment 5138

Arkadaşlar bu gün sizlerin rahat rahat kullanmış olduğunuz bu güzel forum aslında taa 2003 lerde çok büyük zorluklar ile kuruldu.Ben zaten üye olduğum ilk 10 günde gezgin olduğumdan direk bu formun geçmişini araştırdım ve açıkçası bu foruma direk eğitim setlerini alıp çıkmak için gelmiştim fakat forumun tarihini ayrıca ne kadar insanın ne kadar büyük zorluklarla bu forumu ve bu forumun yaşlı ve biraz yıpranmış kardeşi olan İmhatimi kurup , kollayıp ve büyümesine destek çıktığını görünce açıkcası alnımdan soğuk terler akmaya başladı.Çünkü benim hemen eğitim setlerini alıp burayı terketmeye çalıştığım bu forum aslında devasa eziyet , hayal kırıklıkları , ihanetler, saçma sapan sorunlar yüzünden defalarca çökme noktasına gelip sonra tekrardan dimdik ayakta duran bir forum.Bu forum öyle yüzbinlerce üyesi olup kendisine biz hacktimiz diyen ama aslında deface yapmaktan öteye geçememiş diğer forumlara benzemez bu forumun belli bir kaç binlik kemik kitlesi vardır.Bu kitle 2003 den beri nette dolaşmakta ve gelişmekte ayrıca sizi de geliştirmektedir.Bu forum kurulduktan sonra bile bu forumda da en yönetim tepesinde olup lider , kurucu @Mectruy a ihanet eden , piçliğine konu silen (forumu zayıflatıp yoketmek için) insanların elinden geçti buna rağmen bu forum dimdik ayakta durdu , pesetmedi.Bu forum size (her ne kadar son zamanlarda lamer konularının major ve gezgin arası rütbelerin paylaşmasıyla arttığını düşünsemde) lamercilik yapmayı , sevgilinizin hesabını düşürerek hava kasmayı öğretmez bu forum size gerçekten ya hacker olmayı ya da bu işe bulaşmamayı öğretir, kaç tane insan gördünüz son 5-6 ayda foruma gelipde lamer felsefesi altında yazılar paylaşıp sonra forumu terk edenleri ve ya banlananları, işte forumun ana amacını anlayamayan lamer doğulup lamer kalacak kitleyi kendisinden sıyırıp atan ve yoluna gücüne güç katarak devam eden spyhackerz in ana amacı bence budur.Bu gün forumda madalya alan insanlar görüyoruz , değerli spy üyeleri gözlemlerim beni yanıltmıyorsa bu üyeler öyle boşu boşuna bu madalyaları almadılar ki , zaten böyle madalyaları önemseyecek insanlar değiller çünkü onlar yaptıkları onursal davranışları haklı buldukları şeyler için yaptılar.Bu gün bize gece gündüz hizmet eden sayın @Serberus , @Forhoux , senelerdir spyhackerze her türlü faydalı içerik , program ve benzeri konularda yardım eden @Nobody ve beraberinde yüzlerce legend , master ve diğer yüksek rütbeleri taşıyan insanların size borcumu var? Sayın Mectruyun eski sitelerini gördüm orda bile (sene 2010 lar) nasıl zorlanarak ta olsa spyı ayakta tutmay için çabaladığını hatta spydan gelen gelirin sitenın ayakta kalma masraflarına bile yetmediğini açıkca yazmaktadır.Arkadaşlar site reklam almıyor , vip üye desen zaten bir iki tane varmı yokmu belli değil, bari biz spyhackerze olabildiği kadar destek çıkalım , bu gün ben halen benden hazıryiyici gibi eğitimsetleri isteyen (levelleri yetmediği için) insanlar ile karşılaşıyorum , bu gün ben halen salak saçma like kasmak için başlık açan insanlar ile karşılaşıyorum , arkadaşlar lütfen nolur yapmayın etmeyin , bu ortamı zayıflatmak yerine güçlendirelim büyütelim çünkü inanın bu ortamın alternatifini bulamazsınız lider @Mectruy a zaman zaman başka siteler çok çirkin ve hakaret seviyesinde sayılan yakıştırmalar yaptılar fakat biraz araştırdığınızda açık açık anlarsınız ki, bunların hiçbiri gerçek değil.Bu gün hazır bu madalya meselesi ortaya çıkmışken içimdekileri siz gezgin ve üstü bu konuları bilmeyen üyelere dökeyim dedim , nolur lütfen legend ve üstü üyelere durduk yere haksızlık yapmayın , hakaret ve saygısızlık etmeyin , çünkü inanın onların bu sitenin bü günlere gelmesinde ve bu kadar kaliteli , güçlü ve ayrıca dimdik ayakta durmasındakı payı tartışmasız çok fazla , onların emeği küçümsenemez.Bu gün çoğu arkadaş şikayet ediyor netden siteye girerken (captcha) doğrulamasından geçiyoruz.Arkadaşlar inanın site günlük o kadar fazla rusya ve benzeri ülkelerin çekemeyen kıskanç hackerleri tarafından saldırıya uğranmak istiyor ki , bu gün alınan bu önlemler az bile.İnanın SPYHACKERZ i çekemeyen dünyada bir çok insan var ve lütfen siz değerli üyeler saygısızlık yaparak, lamerce paylaşımlar yaparak bu kıskanç insanların ekmeğine yağ sürmeyin.
İyi forumlar dilerim...
Ayrıca: Ben yapamam edemem diyen üşengeç yeni nesıl için de şunu söyleyeyim ki, bakın sene 2003-2010 lar , evet yanliş görmediniz 2003-2010lar buradakı yeni nesillerin çoğu daha doğmamışken bile , forumun legend üyeleri o zamanlar her türlü zorluğa, kaynak yetersizliğine rağmen bir şekilde araştırıp,bulup öğrendiler fakat bizler daha udemyden paramız yok eğitim alamıyoruz bahanesi ile tembellik yapıyoruz , valla biz genç nesile çok ayıp bence yaşlı üyelerimizden daha çok şey öğrenmemiz gerek.

SON OLARAK KONUŞMAMI BU GÜZEL YAZIYLA BİTİRYORUM !

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.
;)

BYH4CKER

Her şeyin bir bedeli vardır...
Credits
528
Rating - 0%
Her kese merhabalar beni az çok bilen bilir geldiğim günden beri elimden geldiği kadar faydalı bakın altını çizerek söyleyeyim faydalı olacağını düşündüğüm(100den fazla eğitim seti 6 tane dev özgün hiç bir türk sitesinde olmayan rusça çeviri konu ve diğerleri) içerikler paylaşmaya çalışıyorum bu forumda ...

View attachment 5138

Arkadaşlar bu gün sizlerin rahat rahat kullanmış olduğunuz bu güzel forum aslında taa 2003 lerde çok büyük zorluklar ile kuruldu.Ben zaten üye olduğum ilk 10 günde gezgin olduğumdan direk bu formun geçmişini araştırdım ve açıkçası bu foruma direk eğitim setlerini alıp çıkmak için gelmiştim fakat forumun tarihini ayrıca ne kadar insanın ne kadar büyük zorluklarla bu forumu ve bu forumun yaşlı ve biraz yıpranmış kardeşi olan İmhatimi kurup , kollayıp ve büyümesine destek çıktığını görünce açıkcası alnımdan soğuk terler akmaya başladı.Çünkü benim hemen eğitim setlerini alıp burayı terketmeye çalıştığım bu forum aslında devasa eziyet , hayal kırıklıkları , ihanetler, saçma sapan sorunlar yüzünden defalarca çökme noktasına gelip sonra tekrardan dimdik ayakta duran bir forum.Bu forum öyle yüzbinlerce üyesi olup kendisine biz hacktimiz diyen ama aslında deface yapmaktan öteye geçememiş diğer forumlara benzemez bu forumun belli bir kaç binlik kemik kitlesi vardır.Bu kitle 2003 den beri nette dolaşmakta ve gelişmekte ayrıca sizi de geliştirmektedir.Bu forum kurulduktan sonra bile bu forumda da en yönetim tepesinde olup lider , kurucu @Mectruy a ihanet eden , piçliğine konu silen (forumu zayıflatıp yoketmek için) insanların elinden geçti buna rağmen bu forum dimdik ayakta durdu , pesetmedi.Bu forum size (her ne kadar son zamanlarda lamer konularının major ve gezgin arası rütbelerin paylaşmasıyla arttığını düşünsemde) lamercilik yapmayı , sevgilinizin hesabını düşürerek hava kasmayı öğretmez bu forum size gerçekten ya hacker olmayı ya da bu işe bulaşmamayı öğretir, kaç tane insan gördünüz son 5-6 ayda foruma gelipde lamer felsefesi altında yazılar paylaşıp sonra forumu terk edenleri ve ya banlananları, işte forumun ana amacını anlayamayan lamer doğulup lamer kalacak kitleyi kendisinden sıyırıp atan ve yoluna gücüne güç katarak devam eden spyhackerz in ana amacı bence budur.Bu gün forumda madalya alan insanlar görüyoruz , değerli spy üyeleri gözlemlerim beni yanıltmıyorsa bu üyeler öyle boşu boşuna bu madalyaları almadılar ki , zaten böyle madalyaları önemseyecek insanlar değiller çünkü onlar yaptıkları onursal davranışları haklı buldukları şeyler için yaptılar.Senelerdir spyhackerze her türlü faydalı içerik , program ve benzeri konularda yardım eden @Nobody (@0x )ve beraberinde yüzlerce legend , master ve diğer yüksek rütbeleri taşıyan insanların size borcumu var? Sayın Mectruyun eski sitelerini gördüm orda bile (sene 2010 lar) nasıl zorlanarak ta olsa spyı ayakta tutmay için çabaladığını hatta spydan gelen gelirin sitenın ayakta kalma masraflarına bile yetmediğini açıkca yazmaktadır.Arkadaşlar site reklam almıyor , vip üye desen zaten bir iki tane varmı yokmu belli değil, bari biz spyhackerze olabildiği kadar destek çıkalım , bu gün ben halen benden hazıryiyici gibi eğitimsetleri isteyen (levelleri yetmediği için) insanlar ile karşılaşıyorum , bu gün ben halen salak saçma like kasmak için başlık açan insanlar ile karşılaşıyorum , arkadaşlar lütfen nolur yapmayın etmeyin , bu ortamı zayıflatmak yerine güçlendirelim büyütelim çünkü inanın bu ortamın alternatifini bulamazsınız lider @Mectruy a zaman zaman başka siteler çok çirkin ve hakaret seviyesinde sayılan yakıştırmalar yaptılar fakat biraz araştırdığınızda açık açık anlarsınız ki, bunların hiçbiri gerçek değil.Bu gün hazır bu madalya meselesi ortaya çıkmışken içimdekileri siz gezgin ve üstü bu konuları bilmeyen üyelere dökeyim dedim , nolur lütfen legend ve üstü üyelere durduk yere haksızlık yapmayın , hakaret ve saygısızlık etmeyin , çünkü inanın onların bu sitenin bü günlere gelmesinde ve bu kadar kaliteli , güçlü ve ayrıca dimdik ayakta durmasındakı payı tartışmasız çok fazla , onların emeği küçümsenemez.Bu gün çoğu arkadaş şikayet ediyor netden siteye girerken (captcha) doğrulamasından geçiyoruz.Arkadaşlar inanın site günlük o kadar fazla rusya ve benzeri ülkelerin çekemeyen kıskanç hackerleri tarafından saldırıya uğranmak istiyor ki , bu gün alınan bu önlemler az bile.İnanın SPYHACKERZ i çekemeyen dünyada bir çok insan var ve lütfen siz değerli üyeler saygısızlık yaparak, lamerce paylaşımlar yaparak bu kıskanç insanların ekmeğine yağ sürmeyin.
İyi forumlar dilerim...
Ayrıca: Ben yapamam edemem diyen üşengeç yeni nesıl için de şunu söyleyeyim ki, bakın sene 2003-2010 lar , evet yanliş görmediniz 2003-2010lar buradakı yeni nesillerin çoğu daha doğmamışken bile , forumun legend üyeleri o zamanlar her türlü zorluğa, kaynak yetersizliğine rağmen bir şekilde araştırıp,bulup öğrendiler fakat bizler daha udemyden paramız yok eğitim alamıyoruz bahanesi ile tembellik yapıyoruz , valla biz genç nesile çok ayıp bence yaşlı üyelerimizden daha çok şey öğrenmemiz gerek.

eline sağlık kral

Credits
1,591
Rating - 100%

View attachment 5138

Arkadaşlar bu gün sizlerin rahat rahat kullanmış olduğunuz bu güzel forum aslında taa 2003 lerde çok büyük zorluklar ile kuruldu.Ben zaten üye olduğum ilk 10 günde gezgin olduğumdan direk bu formun geçmişini araştırdım ve açıkçası bu foruma direk eğitim setlerini alıp çıkmak için gelmiştim fakat forumun tarihini ayrıca ne kadar insanın ne kadar büyük zorluklarla bu forumu ve bu forumun yaşlı ve biraz yıpranmış kardeşi olan İmhatimi kurup , kollayıp ve büyümesine destek çıktığını görünce açıkcası alnımdan soğuk terler akmaya başladı.Çünkü benim hemen eğitim setlerini alıp burayı terketmeye çalıştığım bu forum aslında devasa eziyet , hayal kırıklıkları , ihanetler, saçma sapan sorunlar yüzünden defalarca çökme noktasına gelip sonra tekrardan dimdik ayakta duran bir forum.Bu forum öyle yüzbinlerce üyesi olup kendisine biz hacktimiz diyen ama aslında deface yapmaktan öteye geçememiş diğer forumlara benzemez bu forumun belli bir kaç binlik kemik kitlesi vardır.Bu kitle 2003 den beri nette dolaşmakta ve gelişmekte ayrıca sizi de geliştirmektedir.Bu forum kurulduktan sonra bile bu forumda da en yönetim tepesinde olup lider , kurucu @Mectruy a ihanet eden , piçliğine konu silen (forumu zayıflatıp yoketmek için) insanların elinden geçti buna rağmen bu forum dimdik ayakta durdu , pesetmedi.Bu forum size (her ne kadar son zamanlarda lamer konularının major ve gezgin arası rütbelerin paylaşmasıyla arttığını düşünsemde) lamercilik yapmayı , sevgilinizin hesabını düşürerek hava kasmayı öğretmez bu forum size gerçekten ya hacker olmayı ya da bu işe bulaşmamayı öğretir, kaç tane insan gördünüz son 5-6 ayda foruma gelipde lamer felsefesi altında yazılar paylaşıp sonra forumu terk edenleri ve ya banlananları, işte forumun ana amacını anlayamayan lamer doğulup lamer kalacak kitleyi kendisinden sıyırıp atan ve yoluna gücüne güç katarak devam eden spyhackerz in ana amacı bence budur.Bu gün forumda madalya alan insanlar görüyoruz , değerli spy üyeleri gözlemlerim beni yanıltmıyorsa bu üyeler öyle boşu boşuna bu madalyaları almadılar ki , zaten böyle madalyaları önemseyecek insanlar değiller çünkü onlar yaptıkları onursal davranışları haklı buldukları şeyler için yaptılar.Senelerdir spyhackerze her türlü faydalı içerik , program ve benzeri konularda yardım eden @Nobody (@0x )ve beraberinde yüzlerce legend , master ve diğer yüksek rütbeleri taşıyan insanların size borcumu var? Sayın Mectruyun eski sitelerini gördüm orda bile (sene 2010 lar) nasıl zorlanarak ta olsa spyı ayakta tutmay için çabaladığını hatta spydan gelen gelirin sitenın ayakta kalma masraflarına bile yetmediğini açıkca yazmaktadır.Arkadaşlar site reklam almıyor , vip üye desen zaten bir iki tane varmı yokmu belli değil, bari biz spyhackerze olabildiği kadar destek çıkalım , bu gün ben halen benden hazıryiyici gibi eğitimsetleri isteyen (levelleri yetmediği için) insanlar ile karşılaşıyorum , bu gün ben halen salak saçma like kasmak için başlık açan insanlar ile karşılaşıyorum , arkadaşlar lütfen nolur yapmayın etmeyin , bu ortamı zayıflatmak yerine güçlendirelim büyütelim çünkü inanın bu ortamın alternatifini bulamazsınız lider @Mectruy a zaman zaman başka siteler çok çirkin ve hakaret seviyesinde sayılan yakıştırmalar yaptılar fakat biraz araştırdığınızda açık açık anlarsınız ki, bunların hiçbiri gerçek değil.Bu gün hazır bu madalya meselesi ortaya çıkmışken içimdekileri siz gezgin ve üstü bu konuları bilmeyen üyelere dökeyim dedim , nolur lütfen legend ve üstü üyelere durduk yere haksızlık yapmayın , hakaret ve saygısızlık etmeyin , çünkü inanın onların bu sitenin bü günlere gelmesinde ve bu kadar kaliteli , güçlü ve ayrıca dimdik ayakta durmasındakı payı tartışmasız çok fazla , onların emeği küçümsenemez.Bu gün çoğu arkadaş şikayet ediyor netden siteye girerken (captcha) doğrulamasından geçiyoruz.Arkadaşlar inanın site günlük o kadar fazla rusya ve benzeri ülkelerin çekemeyen kıskanç hackerleri tarafından saldırıya uğranmak istiyor ki , bu gün alınan bu önlemler az bile.İnanın SPYHACKERZ i çekemeyen dünyada bir çok insan var ve lütfen siz değerli üyeler saygısızlık yaparak, lamerce paylaşımlar yaparak bu kıskanç insanların ekmeğine yağ sürmeyin.
İyi forumlar dilerim...

❤️🤞🏻

Credits
131
Rating - 0%

View attachment 5138

İyi forumlar dilerim...

Burası gelişecek bro

L U N A🌙 

Eğer Hayat Buysa,Ben Kodlarda Saklıyım.
Credits
4,486
Rating - 100%

Arkadaşlar bu gün sizlerin rahat rahat kullanmış olduğunuz bu güzel forum aslında taa 2003 lerde çok büyük zorluklar ile kuruldu.Ben zaten üye olduğum ilk 10 günde gezgin olduğumdan direk bu formun geçmişini araştırdım ve açıkçası bu foruma direk eğitim setlerini alıp çıkmak için gelmiştim fakat forumun tarihini ayrıca ne kadar insanın ne kadar büyük zorluklarla bu forumu ve bu forumun yaşlı ve biraz yıpranmış kardeşi olan İmhatimi kurup , kollayıp ve büyümesine destek çıktığını görünce açıkcası alnımdan soğuk terler akmaya başladı.Çünkü benim hemen eğitim setlerini alıp burayı terketmeye çalıştığım bu forum aslında devasa eziyet , hayal kırıklıkları , ihanetler, saçma sapan sorunlar yüzünden defalarca çökme noktasına gelip sonra tekrardan dimdik ayakta duran bir forum.Bu forum öyle yüzbinlerce üyesi olup kendisine biz hacktimiz diyen ama aslında deface yapmaktan öteye geçememiş diğer forumlara benzemez bu forumun belli bir kaç binlik kemik kitlesi vardır.Bu kitle 2003 den beri nette dolaşmakta ve gelişmekte ayrıca sizi de geliştirmektedir.Bu forum kurulduktan sonra bile bu forumda da en yönetim tepesinde olup lider , kurucu @Mectruy a ihanet eden , piçliğine konu silen (forumu zayıflatıp yoketmek için) insanların elinden geçti buna rağmen bu forum dimdik ayakta durdu , pesetmedi.Bu forum size (her ne kadar son zamanlarda lamer konularının major ve gezgin arası rütbelerin paylaşmasıyla arttığını düşünsemde) lamercilik yapmayı , sevgilinizin hesabını düşürerek hava kasmayı öğretmez bu forum size gerçekten ya hacker olmayı ya da bu işe bulaşmamayı öğretir, kaç tane insan gördünüz son 5-6 ayda foruma gelipde lamer felsefesi altında yazılar paylaşıp sonra forumu terk edenleri ve ya banlananları, işte forumun ana amacını anlayamayan lamer doğulup lamer kalacak kitleyi kendisinden sıyırıp atan ve yoluna gücüne güç katarak devam eden spyhackerz in ana amacı bence budur.Bu gün forumda madalya alan insanlar görüyoruz , değerli spy üyeleri gözlemlerim beni yanıltmıyorsa bu üyeler öyle boşu boşuna bu madalyaları almadılar ki , zaten böyle madalyaları önemseyecek insanlar değiller çünkü onlar yaptıkları onursal davranışları haklı buldukları şeyler için yaptılar.Senelerdir spyhackerze her türlü faydalı içerik , program ve benzeri konularda yardım eden @nobody (@0x )ve beraberinde yüzlerce legend , master ve diğer yüksek rütbeleri taşıyan insanların size borcumu var? Sayın Mectruyun eski sitelerini gördüm orda bile (sene 2010 lar) nasıl zorlanarak ta olsa spyı ayakta tutmay için çabaladığını hatta spydan gelen gelirin sitenın ayakta kalma masraflarına bile yetmediğini açıkca yazmaktadır.Arkadaşlar site reklam almıyor , vip üye desen zaten bir iki tane varmı yokmu belli değil, bari biz spyhackerze olabildiği kadar destek çıkalım , bu gün ben halen benden hazıryiyici gibi eğitimsetleri isteyen (levelleri yetmediği için) insanlar ile karşılaşıyorum , bu gün ben halen salak saçma like kasmak için başlık açan insanlar ile karşılaşıyorum , arkadaşlar lütfen nolur yapmayın etmeyin , bu ortamı zayıflatmak yerine güçlendirelim büyütelim çünkü inanın bu ortamın alternatifini bulamazsınız lider @Mectruy a zaman zaman başka siteler çok çirkin ve hakaret seviyesinde sayılan yakıştırmalar yaptılar fakat biraz araştırdığınızda açık açık anlarsınız ki, bunların hiçbiri gerçek değil.Bu gün hazır bu madalya meselesi ortaya çıkmışken içimdekileri siz gezgin ve üstü bu konuları bilmeyen üyelere dökeyim dedim , nolur lütfen legend ve üstü üyelere durduk yere haksızlık yapmayın , hakaret ve saygısızlık etmeyin , çünkü inanın onların bu sitenin bü günlere gelmesinde ve bu kadar kaliteli , güçlü ve ayrıca dimdik ayakta durmasındakı payı tartışmasız çok fazla , onların emeği küçümsenemez.Bu gün çoğu arkadaş şikayet ediyor netden siteye girerken (captcha) doğrulamasından geçiyoruz.Arkadaşlar inanın site günlük o kadar fazla rusya ve benzeri ülkelerin çekemeyen kıskanç hackerleri tarafından saldırıya uğranmak istiyor ki , bu gün alınan bu önlemler az bile.İnanın SPYHACKERZ i çekemeyen dünyada bir çok insan var ve lütfen siz değerli üyeler saygısızlık yaparak, lamerce paylaşımlar yaparak bu kıskanç insanların ekmeğine yağ sürmeyin.
İyi forumlar dilerim...

❤️

Users who are viewing this thread