Nedir bu forumdaki ergen toylar (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Eski 2010 dönemi imt baya kıyak bir forumdu badsectqr, quardian, st0rm, r3n4m3(Baba saygılar :D) ,brunei, vicious jupit3r vs. ulan şimdi b*ka sarmış forum 2 takılalım diyoruz çoluk çocuğa laf yetiştirmekle uğraşıyoruz @Mectruy toparla şu forumu iğrenç bi ortam haline gelmiş. Bence Janissaries usulü sıfırdan üyelik alımları yapalım bilgi testine sok üyeleri şu cahil kesimini bi kesip atalım aga bune anasını satim ya :D

B

BlackDewil

ya at kellesi sen kimsin? hack yazılım bilgisi gerektirmez diyen cahil cühela gavatın tekisin gelmişsin burda bize mi laf çarpıtıyon? janissaries'ten bahsediyor , imt den eski adamların adını sayıyor birde marjinal gözükmek için. bi siktir ol git meşgul etme şu forumu. @Anarchosa @Mectruy ilgilenin şu ala gavatla Allah için

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
Forumu Beğenmeyen S2tir olup gide bilir kimse zorla durmuyor burda
https://www.spyhackerz.com/forum/logout

biri-bana-siktir-git-desin_753248.jpg

D0ck

Güllü
Credits
3
Rating - 0%
Tarafsız olarak bakıyorum foruma küstahlık bilmişlik taslamaya gelmissin milletin görüşlerine cahilliklerine sevmesen bile saygı duymak zorundasın eğer sevmediğin bir tarafı olursa tatlı dille uyarırsın öğretirsin

Credits
0
Rating - 0%
sordum birkaç kişiye de kimsin ne sikimsin diye seni de tanıyan yokki oglum amk.cahil kesim falan diyor sen en baba kesimdesin galiba belki de nick çalıp kapmaya çalışıyorsun ki tahminim bu yönde

hax0r.tr

<?php dAyı ?>
Credits
0
Rating - 0%
sordum birkaç kişiye de kimsin ne sikimsin diye seni de tanıyan yokki oglum amk.cahil kesim falan diyor sen en baba kesimdesin galiba belki de nick çalıp kapmaya çalışıyorsun ki tahminim bu yönde
Kesin gerçek nickimle kayıt olmadım der

A

Anarchosa

Zorun varsa siktir olup gidebilirsin.
Ben senden başka forumda toy birini göremiyorum.

Credits
0
Rating - 0%
Belki mec abi tanıyordur. Eskilerden bir dostudur. Mec abi yorum yapmadan atlamanız uygun olmamış.

Hiç kimse küfür etmekle bir yere varamaz. Bırakın isteyen istediğini desin.
Birilerinin sizlere birşey demesiyle siz dediği gibi olmuyorsunuz.

Herkes kendini bildikten sonra sıkıntı yok demektir.

DeadMaster

ihtilal
Credits
337
Rating - 0%
Adama niye bu kadar yüklendiniz ki dostlar forumda yaşıtımızda var bizden küçük kardeşlerimiz de var ama ne yazık ki görüyorum ki üslup bana göre ters anında sinir olabilirim saygıya çok önem veririm herkes yerini çizginisini bilirse zaten böyle şeylere gerek yok ara sıra ben gelirim konuları okurum bazende gülerim yazılan konulardaki cevaplara yani bir nevi kafa dağıtmaya geliyorum bilmiyorum beni aranızda tanıyanlarda vardır tanımayanda vardır bizim zamanımızda 2000 li senelerde herkesin birbirine saygısı vardı şimdi at izi it izine karışmış gidiyor.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread