Neyron İsimli Üyeden Şikayetçiyim (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Neyron

Kahbelere inat zirvedeyiz
Credits
9,385
Rating - 83.3%
madem öyle o gün niye söylemedin ya da vuramadın bana sende sağlam vpn var mı diyorsun
Benim de kişisel hayatım var tüm günümü sanala ayıracak değilim methodu sattım, ülke mail ve ya başka birşey sorun olsa canla başla yardim ederdim,videoya aldım form yollarken onu da eklicem şimdi

Güney 

I have no limitations.
Credits
14,162
Rating - 94.1%
Benim de kişisel hayatım var tüm günümü sanala ayıracak değilim methodu sattım, ülke mail ve ya başka birşey sorun olsa canla başla yardim ederdim,videoya aldım form yollarken onu da eklicem şimdi
konuşmanın içinde söyleyecektin onu satarken şu an ne yapsan boş

Güney 

I have no limitations.
Credits
14,162
Rating - 94.1%
iade geç dediğimde niye söylemedin de şimdi bana burda şikayet konusunda vpn söylüyorsun taşşak mı geçiyorsun iade geç diyorum sağlam vpn bul diyorsun

Neyron

Kahbelere inat zirvedeyiz
Credits
9,385
Rating - 83.3%
söylediğim şeyi niye çarptırıyorsun form gitmiyor demedim bütün vpnler spam atıyor diyorum sana bu söylediğin spam atmaya başlayacak
Form gitmemesi ile spam atması aynı şey de tamam spam atması olsun spam atmiyorken videoya aldım sana ve ya uyğun adminə ata bilirim videoyu :)

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread