Nick önerisi (1 Viewer)

Credits
4
Rating - 0%
Beyler nick verirmisiniz lütfen instagram için şöyle official online felanda eklicem.
Dessy vb. Nickler anladınız siz (kullanımda olmasın lütfen)

Credits
0
Rating - 0%
Shop programını sordu öğrenecek birde havali nick uffff artik bot hesap kullanıp kızlara havalı olsun yalandan 5 kişinin hesabını çekilişle açsın yalandan 10 kişinin hesabını çekilişle kapatsın ne kadar havalı ufffffffff

Credits
4
Rating - 0%
Shop programını sordu öğrenecek birde havali nick uffff artik bot hesap kullanıp kızlara havalı olsun yalandan 5 kişinin hesabını çekilişle açsın yalandan 10 kişinin hesabını çekilişle kapatsın ne kadar havalı ufffffffff
@Mectruy gereksiz rank kasıyor a*k türemesi zaten yeni

Credits
0
Rating - 0%
Yeni türeme mi Sinsii: abi abi diye mesaj attığın kişiler abi bende size katılayım 50k 100k hesap vurdum diye mesaj atan kişiler sen şimdi kullanıcı adını ver de mesaj atayim sonra abi niye kendi nickini kullanmadin özür dilerim deme sikerim. Burayı ergenliğe yeni girmiş veletler sarmış.
@Mectruy gereksiz rank kasıyor a*k türemesi zaten yeni

Credits
4
Rating - 0%
Yeni türeme mi Sinsii: abi abi diye mesaj attığın kişiler abi bende size katılayım 50k 100k hesap vurdum diye mesaj atan kişiler sen şimdi kullanıcı adını ver de mesaj atayim sonra abi niye kendi nickini kullanmadin özür dilerim deme sikerim. Burayı ergenliğe yeni girmiş veletler sarmış.
@theisdezy yazmazsan s*kerim seni

Credits
4
Rating - 0%
Bu böyle konuşunca bende 1m 2m hesabı vardır zannediyordum yeni hesap açmış korkusundan bura daha fazla çekilmez
Zorla tutan yok p*ç s*ktir git seni sanalda barındırmayacak kaç tane adam var burada uza s*ktir ayyıldız time katıl

Credits
0
Rating - 0%
Ulan orospu cocuğu başkası paylaşıyor sende burada paylaşıyorsun

Last edited:
Credits
4
Rating - 0%
Aq konusunda nickten başka herşey oldu kdkdluag. (neyse daha nick söyleyecek varmı reisler)

Users who are viewing this thread