Norslar çarpık ilişkisi (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%
olaylar baya uzun amk yaz yaz bitmez.
ama herşeyin başlangıcı benim my_mumuttu faceden görüp norslara üye olmamla başladı sonra site felan bastım asakir felan tanıştım dor olduk işte
norslardan ayrıldık, bida girdik, ayrıldık, bida girdik en az 3-4 kez ayrılıp girdik umut cagırdı işte son ayrıldımızdada felan filan buraya kadar geldik olaylar aniden gelişti qweqweqwesa

A

Anarchosa

bunuda ekle wqeüğ,iqwşlkeorspfişlwqkjeıaorpltkmyelprşit
Ahahahaahah ekliyorum kanka çee
Ama en iyisini yapmışsınız benide aytde kullandı o çocukları sonunda ayrıldım aralarından çee

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Sikledigim insanlar seviyeme yetisemez hele by umut karaktersizi asakir de oyle siklememe ragmen hakkimda iftira aciklamalari yapiyorlar ikiside kisiliksiz lamerlar sadece okuyanlar gercek sanmasin diye bir kac aciklama yapiyorum sinir oluncada sinirden sovuyorum yani pek umrumda degiller.

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%
Ahahahaahah ekliyorum kanka çee
Ama en iyisini yapmışsınız benide aytde kullandı o çocukları sonunda ayrıldım aralarından çee
bide bu çarpık ilişkiye nasıl giriceğini söyliyim norslara üye ol site bas rank ları al sonra çık bunlar seni bulur zaten qweqweq

Credits
5
Rating - 0%
umutu 50 kere hacklemişimdir piyasanın en büyük kaşarlarından hiç vaz geçmedi sürekli yeni site açtı hack konusunda bilgisi olmasada verdiği gaz ve cc gücüyle etrafında adam toplamayı başarıyor ilginç birisi

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
By umut denen lameri bilen bilir hack bilgisi yok timinden ayrilan insanlari ifsalama derdinde ona guvenen bir cok insanin tcsini yaydi serefsiz gibi bilen bilir kardes dedigi poyrazada basti ve asakirin tcsini yaydi heryere ama asakir suan kendisine abi cekiyor ikiside bruteden baska bisey bilmez cikan swlerin publicine basip link eklerler birde c1 denerler olmassa birakirlar simdi gelir "sEn BiTiN OgLim IpNi SiBerE YoliCam :3" der :)

A

Anarchosa

buda vardı bunuda ekle kanka çee
@Anarchosa
Aynen knk ninja biremimi de görmüştüm forumlarında oranın eski defaceriydi sanırım ekledim listeye

By umut denen lameri bilen bilir hack bilgisi yok timinden ayrilan insanlari ifsalama derdinde ona guvenen bir cok insanin tcsini yaydi serefsiz gibi bilen bilir kardes dedigi poyrazada basti ve asakirin tcsini yaydi heryere ama asakir suan kendisine abi cekiyor ikiside bruteden baska bisey bilmez cikan swlerin publicine basip link eklerler birde c1 denerler olmassa birakirlar simdi gelir "sEn BiTiN OgLim IpNi SiBerE YoliCam :3" der :)
Sibere verilmesi gerekilen tek kişi bencd by_umut çee tc yayınlamak nedir amk

Yani bundan sonra lamerlarla adimin gecmesini istemiyorum ve haberde yapilmamasini rica ediyorum.
Kusura bakma kanka bidaha olmaz seni seviyorum <3

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Aynen knk ninja biremimi de görmüştüm forumlarında oranın eski defaceriydi sanırım ekledim listeye

Sibere verilmesi gerekilen tek kişi bencd by_umut çee tc yayınlamak nedir amk
Kanka tc yayma olaylari soyle milletin tcsini istiyor ona abi diyenler de guvenip atiyor sonra orospu cocugu gibi yayiyor gecen ben timden ciktim sorun yok dedi (onceden ewo gelmemi istemisti diye 1 ay fln orda kaldim) sonra durup dururken anama sovdun sibere vericem senin dedi ipin burda diye agladi dkcmdkck amk cocu birde diyor ki Sen HiC DuSunMeDinMi Umut ABim BaNa Ne YaPar herneyse bukadar yeter hadsizlere prim vermiycem daha.

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%
Kanka tc yayma olaylari soyle milletin tcsini istiyor ona abi diyenler de guvenip atiyor sonra orospu cocugu gibi yayiyor gecen ben timden ciktim sorun yok dedi (onceden ewo gelmemi istemisti diye 1 ay fln orda kaldim) sonra durup dururken anama sovdun sibere vericem senin dedi ipin burda diye agladi dkcmdkck amk cocu birde diyor ki Sen HiC DuSunMeDinMi Umut ABim BaNa Ne YaPar herneyse bukadar yeter hadsizlere prim vermiycem daha.
seni kendi ellerimle yaktım kusura bakma knk çee

A

Anarchosa

Gaza geldim ben o amk teröristinin anasının amına roket atıyım.

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%
Olum bana zararlari dokunmadi dokunamaz ben malmiyim asakir gibi tcmi atayim dkcnknkcc
norsların has kadrosuna girmek için yapmanız gerekenler:
kolay yöntem: tc ni at has kadroya gir.
2.yöntem: icraatı bol yap onlar seni alır.
ben 2.yi seçmiştim tabiki ama 1. seçen salaklarda var

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread