Odaklanamıyorum - Projelerim Askıda Kalıyor (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Selamun Aleyküm,

Türkiye'nin ilk ISP (Internet service provider) şirketinde çalışıyorum. Bu sektörün içinde olan birisi olarak projeler geliştirmek kısacası ekmek yemek istiyorum ancak çalışma saatlerim, günlük yaşantım gibi etkenlerden dolayı kurduğum siteler ( adsense odaklı vs ) hep yarıda kalıyor.

Aklıma bir fikir geliyor domain alıyorum temayı atıyorum 3 gün sonra sıkılıp siliyorum. Çalışma noktasında hep yarım kalıyor. Bir site için seo nasıl yapılır bunlara zaten aşinayız. Ama üretmedikçe sonuca gidemiyorum.

Benim gibi proje üretmeye heveslenip yarıda bırakan var mı? Ben genel yapım itibari ile çok düşünen düşündükçe üreten, uygulamak isteyen birisiyim birden fazla projeye yöneldiğim için (saldırdığım için) başarılı olamıyorum sanırım.

Önerisi olan şunları yaparsan daha iyi olur veya ben de aynı durumdan şikayetçiyim diyenler yazarsa sevinirim.

Sloganım : Fakir olmak hoşuna mı gidiyor? ( odamda bu yazı asılı gördükçe hırslanıyorum ama başarılı olamıyorum :)

NinjaCR3 

PATRON
Credits
352
Rating - 0%
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki birden fazla proje üzerinde çalışmak hem sizi yorar hem sıkılırsınız. Yapmak istediğiniz projeyi önceden düşünmek gerek. Şunu yapsam nolur şunu yapmasam nolur diye. Ben de önceden böyleydim bir kaç proje üzerinde çalışıyordum ve hatta çok sevdiğim bir projeyi yarıda koya biliyordum. O yüzden yapmak istediğiniz proje üzerinde düşünmelisiniz ve ardından işlemlerinize başlamalısınız :)

Credits
0
Rating - 0%
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki birden fazla proje üzerinde çalışmak hem sizi yorar hem sıkılırsınız. Yapmak istediğiniz projeyi önceden düşünmek gerek. Şunu yapsam nolur şunu yapmasam nolur diye. Ben de önceden böyleydim bir kaç proje üzerinde çalışıyordum ve hatta çok sevdiğim bir projeyi yarıda koya biliyordum. O yüzden yapmak istediğiniz proje üzerinde düşünmelisiniz ve ardından işlemlerinize başlamalısınız :)
Ve bende şunu eklemek isterim ki projeye başlamadan önce plan program yapıp hangi adımları izleyip sonuca kadar plan yapmak Bi şevk oluşturur insanın içinde

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Aynı problem maalesef ki bende var. Ben şöyle yapıyorum. O hariç her şeyi tamamen sessize alıp kapatıyorum ve o şekilde çalışmalara başlıyorum. Daha sonra zaten birkaç ışık gördüğümde bile isteğim geliyor.

Credits
0
Rating - 0%
Bakalım webden aylık 3 k kazanç hedefim var. Kazanan nice insanlar var. Bir şeyimiz eksik değil :)

İstersek olur :)

Users who are viewing this thread