olmayan beynimizle anlamadığımız mevzular (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Teknolojide önde gelen ve teknoloji sektörünün tamamını elinde bulunduran çin japonya kore ve avrupa ülkeleri varken bizim kalkıp yerli altında herşeyi yerlişetirmeyi göze almak kadar aptalca birşey var mı
misal turkcell kalkıp yanii diye bir arama motoru kodluyor ulan google yahoo yandex bing gibi devler varken senin bunları alıp insanlar kullandırma arayışın senin neyine bir de kullandırmak için internet vereceksin ki o kadar düşmüşsün ahahah :XD kimse kurusa bakmasın ama bizler sağlık tarım teksitil ve hayvan ve çocuk üretiminden başka hiç bir boka yaramıyoruz teknoloji bizim neyimize :D haa ? evet görmemiş bir milletiz birşey çıktı mı cahiller gibi abanırız çıkar için her şey yaparız çıkar için ülkesini dinini namusunu satan orospu çocukları var 80 milyon bir nüfus var hiç bir boka yaramayan yiyip sıçan ve çocuk yapan bir nüfus , sahi biz dünyaya ve kendimize ne kazandırdık ki ne katık ki ? bir de bununlar övünenler var ya sizin nefes almanız bile beni sinire sokuyor "atalarımız 40 kıtayı fethetmiş yok neymiş yok bilmem ne :D " bununla övünmek kadar acı komik bir durum yok dünyadaki tüm milletler bizden nefret ediyor kabul edemiyoruz yediremiyoruz kendimize,bomboş mevzular dışında ülkede 45 yıldır devam eden bir Kürt Türk savaşı var lan düşmanlık var ulan ırkçılık var ulan,insanlar geçinemiyor daha ey orospu çocuğu siyasiler o amına koyduğumun karnınızı düşüneceğine biraz da bunları düşünseydiniz eğitimi eğitim sistemini, adaleti adalet sistemini, ülkedeki gereksiz olan herşeyi kurumları,sorunları fazlalıkları alıp düzeltseydiniz çok mu zor olurdu? biraz da garibanı toplumu düşünseydiniz ne olacaktı haa ? buna rağmen osmanlıcı hayallerle s.tiğimin savaşın dibini yaşayan arap ülkelerine giriyoruz. sen önce kendi sorunlarını çözsene aslanım sana ne kimsenin toprağından,senin toprağında binbir milleten neidüğü belirsiz insanlar dolaşıyorken sen kendi sorunlarına baksana bu kadar orospu çocuğu arasında ve denetiminde nasıl yaşıyoruz ve nasıl da oluyor susabiliyor susturulabiliyoruz anlamıyorum..

Credits
0
Rating - 0%
1999-2003 yılları arasında arabul vb bir kaç arama motoru daha vardı ama hepsi tarihin tozlu rafları arasına kaldırıldı.Son 25 yıldır bizler sadece tüketmek için yetiştirilmiş birer robot gibiyiz.

Credits
7
Rating - 0%
Teknolojide önde gelen ve teknoloji sektörünün tamamını elinde bulunduran çin japonya kore ve avrupa ülkeleri varken bizim kalkıp yerli altında herşeyi yerlişetirmeyi göze almak kadar aptalca birşey var mı
misal turkcell kalkıp yanii diye bir arama motoru kodluyor ulan google yahoo yandex bing gibi devler varken senin bunları alıp insanlar kullandırma arayışın senin neyine bir de kullandırmak için internet vereceksin ki o kadar düşmüşsün ahahah :XD kimse kurusa bakmasın ama bizler sağlık tarım teksitil ve hayvan ve çocuk üretiminden başka hiç bir boka yaramıyoruz teknoloji bizim neyimize :D haa ? evet görmemiş bir milletiz birşey çıktı mı cahiller gibi abanırız çıkar için her şey yaparız çıkar için ülkesini dinini namusunu satan orospu çocukları var 80 milyon bir nüfus var hiç bir boka yaramayan yiyip sıçan ve çocuk yapan bir nüfus , sahi biz dünyaya ve kendimize ne kazandırdık ki ne katık ki ? bir de bununlar övünenler var ya sizin nefes almanız bile beni sinire sokuyor "atalarımız 40 kıtayı fethetmiş yok neymiş yok bilmem ne :D " bununla övünmek kadar acı komik bir durum yok dünyadaki tüm milletler bizden nefret ediyor kabul edemiyoruz yediremiyoruz kendimize,bomboş mevzular dışında ülkede 45 yıldır devam eden bir Kürt Türk savaşı var lan düşmanlık var ulan ırkçılık var ulan,insanlar geçinemiyor daha ey orospu **Küfürbaz** siyasiler o amına koyduğumun karnınızı düşüneceğine biraz da bunları düşünseydiniz eğitimi eğitim sistemini, adaleti adalet sistemini, ülkedeki gereksiz olan herşeyi kurumları,sorunları fazlalıkları alıp düzeltseydiniz çok mu zor olurdu? biraz da garibanı toplumu düşünseydiniz ne olacaktı haa ? buna rağmen osmanlıcı hayallerle s.tiğimin savaşın dibini yaşayan arap ülkelerine giriyoruz. sen önce kendi sorunlarını çözsene aslanım sana ne kimsenin toprağından,senin toprağında binbir milleten neidüğü belirsiz insanlar dolaşıyorken sen kendi sorunlarına baksana bu kadar orospu **Küfürbaz** arasında ve denetiminde nasıl yaşıyoruz ve nasıl da oluyor susabiliyor susturulabiliyoruz anlamıyorum..
Yunan dölü. Senin gibi salaklar sadece eleştirip boş laf yapar işini yapan adam gelip sana göstermek zorunda da değil aptal olduğun için bu girişimlerin başarısız olacağına inanıyorsun en azından çabalayan insanlar var demi beyinsizsin by lanet ne amınakoyim o nasıl nick ergen gibi bu arada sen geçen güne kadar youtubeyi düşürdüm diyen ergenin tekisin gelmiş ülkeyi sen eleştiriyorsun senin gibi salaklar olmasa ülkü mükemmel aslında özet: BOŞ LAF YAPACAĞINA SEN O AMINAKOYDUGUMUN KIÇINI KALDIR DA ELEŞTİRDİĞİN ŞEYLERİ DÜZELT

Credits
101
Rating - 0%
fiyat önemli piyasanın amına koydular 10-11 yaşındaki arabalara 40-45 bin fiyat çekiyorlar yerli araç 60-70 bine sıfır araç olursa birçok kişi gider yerli araba alır he bunun yanında parçaları vb ucuz olur avantajlı olur yani Eleştiriye eyvallahta seninki dereyi görmeden donu soymak olmuş amk

Users who are viewing this thread