Online Hazır Şablonlarla ücretsiz logo Yapımı (1 Viewer)

Credits
101
Rating - 0%
Normalde hazır şablonları ücretli sunan bir site ama biz çakallık yaparak bunu ücretsiz alacaz :)

site linki : https://www.freelogoservices.com/tr

Tıklayıp giriyoruz.

butona tıklıyoruz.

ilgili alanları istediğimiz gibi doldurup başlayın butonuna basıyoruz.

3 tane bunu gibi ekran gelecek tercih size kalmış daha sonra ekrana şöyle şablonlar gelecek seçimleriniz sonucu

kaydedin butonununa basıyorum isterseniz düzenleye basıp yazının konumu , büyüklüğü vb özellikleri değiştirebilirsiniz ben uğraşmıyacağım.

Tıklayıp devam ediyoruz.

kayıt olmamız gerekiyor fake mail ve basit sifreyle kaydoluyoruz hemen

böyle bir ekran karşıladı şimdi geldik son aşamaya öğeyi denetle yapıp fotonun urlsini açalım

link budur şimdi geldik son aşamaya sağ tık yapıp yeni sekmede açın daha sonra üstüne farklı kaydet deyip png formatında kaydediniz. logo.png gibi işlem buraya kadar.

Not: Burada birçok bilgili insan var bu kadar detaya girmemin nedeni bu foruma yeni gelen üyelerdir o yüzden tek tek detaylı bir şekilde anlattım.

Not: Logoyu düzenleyip büyüklüğü filan ayarlayınca çok kaliteli içerik çıkabiliyor bizzat blogumun logosunu bu şekilde yaptım kullanıyorum çokta güzel oturdu temaya.

Not: Photoshop programı kullanmayan insanlar için uygundur tabiki orada çok daha kaliteli tasarımlar yapılır :)

Users who are viewing this thread