Coinli oto WP Basıcı Program 2021 | ELESSYA (1 Viewer)

SpyCoin istenen konu
Credits
4,558
Rating - 0%
Auto Whatsapp Business Sender Turbo Pro ise o da defalarca paylaşıldı, konuların linkleri;

1. Konu
2. Konu
3. Konu

Eğer o ise konularını dikkat ederek açmanı diliyorum, adminler tarafından konunun incelenmesini talep ediyorum.
@l33t @Al Simmons
niye her konuyu inceliyon anlamadım ki sana mı kaldı ben işsiz gibi kim açmış o konuyu diyemi bakıcam

Credits
43,826
Rating - 0%
niye her konuyu inceliyon anlamadım ki sana mı kaldı
Ne demek sana mı kaldı ? O zaman hiçbir konu incelenmesin ve hep aynı döngüye girelim, aynı konular paylaşılıp paylaşılıp dursun. Kurallar kısmında da yazıyor "Daha önce açılan konuların açılması yasaktır."

İnsanlar daha önce gördükleri konuları neden tekrar görsün, ne mantıksız düşünce yapısı. Düzeltmen dileği ile, iyi forumlar.

Credits
4,558
Rating - 0%
Ne demek sana mı kaldı ? O zaman hiçbir konu incelenmesin ve hep aynı döngüye girelim, aynı konular paylaşılıp paylaşılıp dursun. Kurallar kısmında da yazıyor "Daha önce açılan konuların açılması yasaktır."

İnsanlar daha önce gördükleri konuları neden tekrar görsün, ne mantıksız düşünce yapısı. Düzeltmen dileği ile, iyi forumlar.
3 tane konu atmışsın onlar silinmemiş benimki niye silinsin?

Credits
43,826
Rating - 0%
OĞLUM SENİN NASIL MAVİ TİKİN VAR AMK EN SON BENİ TOKATLAMADIN MI SEN
Ne demek tokatlamadın mı ? seninle 1 kere bile sohbetim olmadı. Seni geçtim forumda tokatladığım 1 kişi dahi yok.

Eğer tokatladıysam niye şikayet konusu açmadın ?

Arkadaşımı gülmesi için konuya davet ediyorum.
@Blind Guardian

Credits
4,558
Rating - 0%
Ne demek tokatlamadın mı ? seninle 1 kere bile sohbetim olmadı. Seni geçtim forumda tokatladığım 1 kişi dahi yok.

FACEBOOK ADIYLA SMS ATMA Methodu sal 60k salim dedin methodu aldın ne dedin bi methoda 60k mı vericem .d yalanmı ig @emirokudanx07
ALLAH'tan çalışmayan methodu vermiştim diğerini hesabı alsaydım vericektim

Credits
43,826
Rating - 0%
FACEBOOK ADIYLA SMS ATMA Methodu sal 60k salim dedin methodu aldın ne dedin bi methoda 60k mı vericem .d yalanmı ig @emirokudanx07
ALLAH'tan çalışmayan methodu vermiştim diğerini hesabı alsaydım vericektim

Credits
43,826
Rating - 0%
1 kere böyle bir olay geldi başıma, bahsi geçen şahıs sen isen bana verilen sadece siteydi herhangi 1 method verilmedi verilen site de paralıydı ve forumda milyon defa paylaşılan şeyi satıyordun. Ne ticaretinden bahsediyorsun :D

Credits
4,558
Rating - 0%
1 kere böyle bir olay geldi başıma, bahsi geçen şahıs sen isen bana verilen sadece siteydi herhangi 1 method verilmedi verilen site de paralıydı ve forumda milyon defa paylaşılan şeyi satıyordun. Ne ticaretinden bahsediyorsun :D
Bu forumda bile değildim ve forumdakiler fixdi yeni method 'du? Neyse Tokatçı zaten kendine ben tokatçıyım felan demez her neyse umarım adminler görür burayı bi

Credits
4,558
Rating - 0%
Tarihe bakarak forumdaki konularla karşılaştırabilirsin, tek günde 5 6 tane "Instagram-Facebook adına sms atma" konusu açılmıştı ve verdiğin site bulksms.com vardı.
Hesabı vermeyeceğini bildiğim için onu verdim yeni siteyi hesabı alınca atıcaktım her neyse uzatma işte. AMA MAVİ TİK SANA VERMİŞLER HELALKE

Credits
43,826
Rating - 0%
Hesabı vermeyeceğini bildiğim için onu verdim yeni siteyi hesabı alınca atıcaktım her neyse uzatma işte.
Herhangi bir ticaret dönmemiş yani, free paylaşılan bir şeyi satmaya çalışmışsın ben de akıllılık yapıp hesabı vermemişim :D

Bu dolandırıcılık değildir neyse işte adminler karar verir.

Users who are viewing this thread