Para Kazanma Method Ayda 5K (%100 Sonuç Verir Size Bağlı) (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Vio's

♡ßing0|_♡
Credits
108
Rating - 0%
bak kaldırıyosun suan qğowktqwoğktqwtğokqt
amk sen dalga geç ben okuyacağım eğer yaşın tutuyosa sanada okumanı tavsiye ederim çünkü ben okumayıp gidip inşaatlarda fabrikalarda milletin bokunu yemek onara bakmak çocuklarımı utandırmak istemiyorum kendi işimi kurup kendimi geliştiricem

Credits
5,424
Rating - 0%
amk sen dalga geç ben okuyacağım eğer yaşın tutuyosa sanada okumanı tavsiye ederim çünkü ben okumayıp gidip inşaatlarda fabrikalarda milletin bokunu yemek onara bakmak çocuklarımı utandırmak istemiyorum kendi işimi kurup kendimi geliştiricem
Helal olsun kardeşim adamsın!

Mr.B

Sövsem Bela S*ksem Zina
Credits
705
Rating - 0%
tamam güzel geleceğini düşünüyosun ama böyle uslubunu bozarak konuşursan yaşayacağın bir geleceğin olmayacak aslanım birazcık ses kes bakam

Vio's

♡ßing0|_♡
Credits
108
Rating - 0%
tamam güzel geleceğini düşünüyosun ama böyle uslubunu bozarak konuşursan yaşayacağın bir geleceğin olmayacak aslanım birazcık ses kes bakam
sen gelip saçma sapan konuşursan bende saçma konulşurum üslubumu bozarım random atarak boş yapma ayrıca gayette güzel geleceğim olması yönünde ilk adımımı lgsde attım aslanın falanda değilim

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread