PARA KAZANMAK ARTIK ÇOK KOLAY KOŞUN BEDAVA BOMBA KONU 😇 (1 Viewer)

Credits
20
Rating - 0%
Arkadaşlar herkese merhaba son zamanlarda Solana ağına ait bazı coinlerin ve solana ağının ne kadar değeri kaybolmuş ve çok fazla insanın ciddi paraları yaşadığını görmüşsündür. Bugün sizlere Solana Ağına ait yeni bir projeden bahsedeceğim.

Projenin adı TapSwap'a aktarılıyor. Proje telegram üzerinden gerçekleşiyor. Aşağıda linkte değişiklik olan linklerden bota ulaşıyor ve bota giris seçimleri ve aşağıdaki resimlerde bulabildiğiniz şekilde para kazanabiliyorsunuz.
Screenshot_20240406_053841_Telegram.jpg

Buna benzer şekilde bir proje yaklasik olarak 3-4 ay önce gerçekleşmiş ve proje NatCoin adına katılan katılımcı yaklasık 2K dolar civarlarında para kazanmışlardır. Sadece kesintili olmak ve düzenli olarak günde belli bir süreliğine bulunması gerekiyor.

Bota girdiğiniz zaman start vererek botu baslatın ve daha sonra Start Now oyuna giriş yapın.

Daha sonra sizi böyle bir sayfaya yönlendirecek. Burada yapılması gereken şey ekranda yer alan token'a tıklamanız ve token'ı kasmanızdır. Aslında bütün olay bu. İlerleyen zamanlarda biriken tokenleri topluyor.

Oyuna ilk girdiğiniz de bu işlemleri yapmayı unutmayın. Görevlerden gelen tokenler ile bunları elinizde bulundururuz.
Screenshot_20240406_053826_Telegram.jpg

boost yükseltilebilir Multitap ve Enerji Limitinin çok yükseltilmesine gerek yok ortlama 5 seviye yapmanız yeterli. Ben oyunun ilk girişiminde amatörce doğrudan bunlardan vazgeçtim ama pek önemli değiller.

Şarj Etme Hızı kesinlikle 5 seviyeli yapı Şarj Etme Hızı, ilk aşamada saniyelik 1 jetonla, 5 seviyeli saniyelik 5 jetonla şarj imkanı sağlıyor. Tap Bot ise siz oyun değilken sizin yerinize biriken tokenleri topluyor. Ancak Tap Bot'ta soyle bir sey var 12 başlangıçta bir giriş biriken tokenleri gerekiyor, yani kısaca 12 günlük bir oyuna girip biriken tokenleri toplasanız yeterli.

Arkadaşlar kesinlikle bu fırsat ileride coin arzı açıldığı zaman boyunca, kişinin gerçekten iyi para karşılığında buna benzer bir proje olan NatCoin projesinde oynadı ve düzenli olarak günde 2-3kere oyunda kazanan kişinin yaklaşık 2k dolar kazandığı parayla kazandı. Bu proje ise Solana ağında mevcut olan Solana ağının son zamanlarında ne kadar degerlendigini kriptoyu takip eden kişiler zaten bilmektedir

Arkadaşlar Güzel bir şekilde konuştum ama yazdıklarım mesajları otomatik olarak anlamadılar bol kazançlar
https://t.me/tapswap_bot?start=r_6948947064 https://t.me/tapswap_bot?start=r_6948947064

Attachments

• Screenshot_20240406_053816_Telegram.jpg
    Screenshot_20240406_053816_Telegram.jpg
    141.1 KB · Views: 1
  • Screenshot_20240406_053806_Telegram.jpg
    Screenshot_20240406_053806_Telegram.jpg
    149.1 KB · Views: 2
Credits
20
Rating - 0%
ARKADAŞLAR YAZDIĞIM SEYLER OTOMATİK DEĞİŞİYOR ANLAMADIM NEDEN ÖYLE OLDUĞUNU NEYSE HERKESE BOL KAZANÇLAR

Users who are viewing this thread