Para Kazanmam Onaylanmıyor (Youtube) (1 Viewer)

KatiB 

The Legends Will Die When Forgotten
Credits
725
Rating - 100%
böyle saçma sapan başlıklar koyup kanala özen göstermezsen, bende onaylamam.
Önce youtube uygun profil nasıl olmalı onu öğren.

KatiB 

Credits
725
Rating - 100%
Adam akıllı düzgün bir şekilde yap o zaman, bir iki defa olmayınca daha fazla zorlama. KAbul etmezler çünkü

Credits
0
Rating - 0%
Adam akıllı düzgün bir şekilde yap o zaman, bir iki defa olmayınca daha fazla zorlama. KAbul etmezler çünkü
Zaten diyorum ki başlıkların hepsi düzenliydi, tüm videoları temizledim ettim kabul edilmedi 2 kez bende bu son başlıkları değiştirip denemek istedim fakat yine olumsuz sonuç aldım.

KatiB 

Credits
725
Rating - 100%
Zaten diyorum ki başlıkların hepsi düzenliydi, tüm videoları temizledim ettim kabul edilmedi 2 kez bende bu son başlıkları değiştirip denemek istedim fakat yine olumsuz sonuç aldım.
olmayınca olmyor, belki de özgün içerikler olmadığı için kabul etmiyorlardır. Daha kaliteli paylaşımlar yapıp dene

Credits
5,424
Rating - 0%
Evet kanalın telif yememiş. Allah Allaaaaaaaaah. Dostum sayısız telif yemişsin sanırım o yüzden başlıkları silip videoları değiştirmişsin bunun sen de farkındasın ve bu konuyu burda açmanın amacı da reklam yapmak. Zekice ama aptalca.

59BB6396-8713-46B8-A759-B5B76051DF7C.jpeg

Credits
0
Rating - 0%
Evet kanalın telif yememiş. Allah Allaaaaaaaaah. Dostum sayısız telif yemişsin sanırım o yüzden başlıkları silip videoları değiştirmişsin bunun sen de farkındasın ve bu konuyu burda açmanın amacı da reklam yapmak. Zekice ama aptalca.

View attachment 8375
Dostum sıkıntılı mısın cidden, benim reklama ihtiyacım yok. Kanala zaten video atmayı bu aralar bıraktım. Attığın topluluk gönderisi 2 ay önce, bahsettiğin video ise şuan kanalda telif yiyen yeri kaldırılmış durumda yani telifsiz sayılıyor bilmem anlatabildim mi

Credits
5,424
Rating - 0%
Dostum saçma bir kanal :D amacının reklam olduğu da belli başarılar sana. Şu telif durumunu bi ss atsana bir de önceden kaç telif yedin onu da söylersen yardımcı olabilirim.

Credits
0
Rating - 0%
Reklam yapmak olsa farklı şekilde yapardım, özelden sana kaç kere başvuru attığımın kanıtını da atabilirim. Ulaştırıyorum ssleri

Credits
934
Rating - 0%
Bu kanalın hiçbir şekilde para kazanması onaylanmaz. Boşa zahmet etme. profil resmi veya başlıklarla alakası yok. yüklediğin o videolar youtubede zaten var, Reused content dilimindesin.

Users who are viewing this thread