PC Çalışıyor Ama Ekrana Görüntü Gelmiyor Sorunu [%100 Çözüm] (1 Viewer)

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
Selam arkadaşlar bu konumda sizlere pc çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor sorununun %100 Çözümünü Baştan Sona Anlatacağım

Yapmanız Gerekenler;
1-) BİOS PİLİNİ KOMPLE ÇIKARIN.

2-) TÜM RAMLERİ ÇIKARTIN.

3-) EKRAN KARTINIDA ÇIKARTIN.

4-) PCDEKİ TÜM KABLOLARI PRİZDEN VE KASADAN
ÇIKARTIN POWER KABLOLARINIDA PRİZDEN ÇEKİN.

5-) DAHA SONRA RAMLER HARİÇ HERŞEYİ GERİ TAKIN

6-) RAMLERİ SIRAYLA TEK TEK TAKIP DENEYİN İLLA BİR RAM
AÇAR PCYİ DAHA SONRA AÇILINCA TÜM RAMLERİ TAKIN.

7-) %100 GARANTİ ÇÖZÜMDÜR DAHA SONRA PCNİZ AÇILICAK :)

SON OLARAK BUNLARI YAPTIĞINIZDA AÇILMAZSA KASAYI KOMPLE KAPATIN
İLK ÖNCE EKRANI AÇIN DAHA SONRA KASAYI AÇIN.​

Credits
851
Rating - 0%
Kardesim benim bilgisayarım win 10 daha 3 gün önce falan pc yi güncelledim ondaj sonra mavi ekran hatası geldi yeniden başlattı kendini onarim yeri falan geldi hic biri olmadı bugünde açıyım dedim ympc yi acinca yuklenme yeri geliyor fakat hiç bir şeye tıklayamıyorum nede basamıyorum 1 saat bekledim belki gider diye full aynı yerde kalıyor ekran hiç bir şey yapamıyorum şuan da vallaha billaha çözümü nedir bunun biliyormusun bi abiye yazdım bilgisayarın çökmüştür bakarız dedi ne olabilir sence ?

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
Kardesim benim bilgisayarım win 10 daha 3 gün önce falan pc yi güncelledim ondaj sonra mavi ekran hatası geldi yeniden başlattı kendini onarim yeri falan geldi hic biri olmadı bugünde açıyım dedim ympc yi acinca yuklenme yeri geliyor fakat hiç bir şeye tıklayamıyorum nede basamıyorum 1 saat bekledim belki gider diye full aynı yerde kalıyor ekran hiç bir şey yapamıyorum şuan da vallaha billaha çözümü nedir bunun biliyormusun bi abiye yazdım bilgisayarın çökmüştür bakarız dedi ne olabilir sence ?
şey yap biyerden usb format diski oluştur f2 yada f4 le bios girip formatlarsın götürdüğün adamda aynısını yapcak

Users who are viewing this thread