Status
Not open for further replies.
Credits
31
Rating - 100%
Burdan aldığım bi sc ile site kurdum wp basiyodum txtye hesap düştü 1 2dk içerisinde gordum hesaba bakmaya girdigimde nick değişmişti suanki nicki phrbnlupen17k artık scye log mu koydu napti bilmiyorum hesabi direk çekti yaptığı ayıp o kadar emek veriyoruz

Castiel 

obsesif kompülsif bozukluk hastası
Credits
5,160
Rating - 100%
Burdan aldığım bi sc ile site kurdum wp basiyodum txtye hesap düştü 1 2dk içerisinde gordum hesaba bakmaya girdigimde nick değişmişti suanki nicki phrbnlupen17k artık scye log mu koydu napti bilmiyorum hesabi direk çekti yaptığı ayıp o kadar emek veriyoruz
kardeşim sc yi at bana kontrol edeyim

Wasted 

Tarıyorum hepinizi Ra-Ra!
Credits
239
Rating - 100%
17k için yapmasını düşünmüyorum o kadar para transferimiz oldu hiç bu zamana kadar yanlış bir şey yapmadı bilemiyorum

Credits
6,084
Rating - 100%
sadece pharaben değil çoğu sc loglu :D

İ

İbrahim

Konuşmala ss lerini scripti .zip yapıp @Castiel gönder kontrol etsin ssleri de atarsan ticaret yaptıgına dair yardımcı olurlar

Castiel 

obsesif kompülsif bozukluk hastası
Credits
5,160
Rating - 100%
kardeşim eğer burdan bi konudan aldıysan o scyi at. yada çöpe taşıyacam boş şikayetten dolayı

Credits
43,826
Rating - 0%
Aga bu businnes instagram scsi pp ceken fotosunu atabilirim konuyu bulamadim
1. Bu scripti Kerem açmadı konu
2. Konuda adı geçen şahısın (Kerem) 700k maini + 100k maini + tiklisi vardı yani 17k bir hesaba zaman ayıracak insan değildir diye düşünüyorum
3. Yine de şahıstan şüpheleniyorsan scripti pm yolu ile iletirsen kontrol ederim.

Credits
7,157
Rating - 100%
Phraben 1milyon vuran adam amk 17k hesap için log mu koyacak 😀
O kadar yalakasını yaptığın adamın güya kodladıgı çok özellikli oto'sunu, gelip burada 300TL'ye satıyordu o kadar özellik varsa gitsin vursun hesap? hadi satıyorsun 300TL'ye mi satarsın o kadar özellik var güya :D Sanalda illegal çalışan hiç kimseye güvenmeyin.

Credits
43,826
Rating - 0%
Biraz araştırdım ve bu script banlanan üye @399 tarafından paylaşıldığını hatırladım, paylaştığı tüm scriptlerde de log vardı zaten şüpheniz devam eder ise Lupen ve Pharaben'in ip adreslerinin 399 ile karşılaştırılmasının mantıklı olacağını düşünüyorum böylece ne olup ne bittiğini anlayabiliriz.

@Castiel @x0x0

Félix Gallardo

Kibir. Benim en gözde günahımdır.
Credits
2,546
Rating - 100%
pharaben kardesimdir kendisine kefilim 17k icin kendisini dusurecek biri degildir bos yapmayin haydi

Credits
98,910
Rating - 100%
Biraz araştırdım ve bu script banlanan üye @399 tarafından paylaşıldığını hatırladım, paylaştığı tüm scriptlerde de log vardı zaten şüpheniz devam eder ise Lupen ve Pharaben'in ip adreslerinin 399 ile karşılaştırılmasının mantıklı olacağını düşünüyorum böylece ne olup ne bittiğini anlayabiliriz.

@Castiel @x0x0

Profil incelendi. Multi hesap.. Konu yönetimde gereği yapılacaktır.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread