Phishx kurulum ve kullanım (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar herkeze selam. Bugün sizlere gelişmiş bir phishing aracı olan Phishx programının kurulumunu ve kullanımını göstereceğim. Öncelikle şunu bilmeniz gerekki , gerek türk gerekse yabancı kaynaklarda bukadar net bir anlatım bulamayacaksınız. Üstelik hiçbir kaynak da bulunmayan Kendimce geliştirdiğim bazı ayarlar yaparak phishx programının otomatik olarak kurbanın mailine , fake mail atmasını ayarlayacağız 5 saatlik çalışmanın ardından Phishx.py adlı dosyanın içinde bir hata olduğunu fark ettim. Daha sonra bu hatayı da düzeltmek için epey uğraştım. Sonunda gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra sizlerin huzuran da video çektim ve şuan yayınlıyorum.. Tabi programın eksi yanları da var. Mesala instagram phishing saldırı yaptığımızda sms göndermiyor. Twitter da zaten sms desteği yoktur. Programın yapımcısı yapmamış Facebook da ise sms çalışıyor ama facebook şifre değiştirme sayfasında , bir sorun var ve sayfayı karman çorman gösteriyor Bu saydıklarımın haricinde pekde bir sorun yoktur...

İndirme linki :
https://github.com/WeebSec/PhishX

Credits
0
Rating - 0%
Spama dusmemesi icin guvenilir smtp server kullanman lazim yani gmail gibi fake gmail adresi ac yanliz actigin adresin ismini guzel sec actigin fake gmail hesabin smtp sunucusunu kullan spama dusmes kardes ;)

Users who are viewing this thread