Piyasa programları + (Yatırım) Yüklü miktarda param var (para kazanmak isteyenler konuya doluşun) (1 Viewer)

Credits
882
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar, adım Sye ben Almanya da yaşıyorum. Kendime yatırım için iş fikirleri arıyorum, yüklü miktarda param var allaha şükür. İş fikirlerinin de dışında piyasadaki programlarınızı uygun fiyatlardan alırım. Program farketmez çalışma mantığını öğretmeniz yeterli turbo, rat, stealer farketmeksizin piyasa dışı programlarınızı satın alırım. Escrow yapabiliriz, o tercihi size bırakıyorum para konusunda sıkıntım yok. İşe yarar programlar alırım (piyasa dışı dediğim gibi piyasada fazla gözükmeyen programlar olacak)
ve yatırım yapmak için iş yerleri, şirket v.b arıyorum. (Çoluk çocuk yazmasın, ciddi kişiler ulaşsın)

Not: Forumda çok yeni değilim fakat yeni yeni kullanıyorum son 1 ay içerisinde güzel ticaretler yaptım, burayı beğendiğim için buradan bir sonuç çıkart düşüncesiyle konuyu buraya açtım, umarım sorun yoktur.

Tg: https://t.me/syeforseton
Dc: Sye#1144

Credits
882
Rating - 0%
Bir not daha geçeyim, arkadaşlar mesaj atıp 10 gün sonra cevap vericek kişiler başından hiç yazmasın direkt engelleyeceğim. Yapacağı işi önemseyen kişiler yazarsa daha memnun kalırım

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
para yüklüyse özelden ulaş bana ama cidden yüklüyse 10k-20k usd felan varmı geçen biride böyle yüklü param var dedi öbür çardan 5k tl var neye yatırım yapıyım yazdı

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
dostum benle çalışırsan yüklü paralar kazanabiliriz para nerde piyasada ben ordayım borsaların açıkları vs

beraber çalışırsak yapıp çantalarla kazanabileceğimiz alanlar

1.Gate.io borsası spekülasyon burdan bitane hacimsiz coin bulucaz yüklü parayı sokup fiyatı arttırıcaz sonra çok daha altına fiyat düşücek bizden önce alanların eline vermiş olucaz

2.Kripto para borsalarına faizle borç veririp yüklü para transfer ağı yaratabiliriz 1,5 sene borç verdigimiz ethereumların fiyatıda 5x yaptıgında çok yüklü para kaldırabiliriz

3.kripto para borsalarına bitcoin olarak borç verip faizle çekebiliriz btc fiyatı şuan 4x aşşagıda 2.seçenekle karıştılırmasın burdaki farklı bir yöntem

4.Bu biraz riskli ama en karlısı şuan metaverse arsaları bedava fiyatından gidiyor 30k lık arsa 700 dolardan satılıyor 2 metaverse projesinden arsaları toplarız 2024 de piyasa düzelince 1k dan aldıgımız arsayı 30-50k dolardan satabiliriz zaten yatırım yapacağımız 2 projeyi dev şirketler mağaza açarak destekledi bu yüzden sıkıntı yok

5.alsat yaparız piysada astrologun biriyle çalışıyorum hangi tarihte düşüp çıkacak dediyse o tarihte inip çıkıyor ona göre trade ederiz mesela 1k dan ethereum aldın 2k da sattın 2k dan aldın 4k da sattın fiyat indi 2k ya tekrar ordan aldın bida sattın bu mantıkla ilerleyebiliriz başka bir forumda premium bölümünde anlaşmam var orda 1,5k doları 100k ya katlama challange yapıyorum

Credits
882
Rating - 0%
dostum benle çalışırsan yüklü paralar kazanabiliriz para nerde piyasada ben ordayım borsaların açıkları vs

beraber çalışırsak yapıp çantalarla kazanabileceğimiz alanlar

1.Gate.io borsası spekülasyon burdan bitane hacimsiz coin bulucaz yüklü parayı sokup fiyatı arttırıcaz sonra çok daha altına fiyat düşücek bizden önce alanların eline vermiş olucaz

2.Kripto para borsalarına faizle borç veririp yüklü para transfer ağı yaratabiliriz 1,5 sene borç verdigimiz ethereumların fiyatıda 5x yaptıgında çok yüklü para kaldırabiliriz

3.kripto para borsalarına bitcoin olarak borç verip faizle çekebiliriz btc fiyatı şuan 4x aşşagıda 2.seçenekle karıştılırmasın burdaki farklı bir yöntem

4.Bu biraz riskli ama en karlısı şuan metaverse arsaları bedava fiyatından gidiyor 30k lık arsa 700 dolardan satılıyor 2 metaverse projesinden arsaları toplarız 2024 de piyasa düzelince 1k dan aldıgımız arsayı 30-50k dolardan satabiliriz zaten yatırım yapacağımız 2 projeyi dev şirketler mağaza açarak destekledi bu yüzden sıkıntı yok

5.alsat yaparız piysada astrologun biriyle çalışıyorum hangi tarihte düşüp çıkacak dediyse o tarihte inip çıkıyor ona göre trade ederiz mesela 1k dan ethereum aldın 2k da sattın 2k dan aldın 4k da sattın fiyat indi 2k ya tekrar ordan aldın bida sattın bu mantıkla ilerleyebiliriz başka bir forumda premium bölümünde anlaşmam var orda 1,5k doları 100k ya katlama challange yapıyorum
hocam tgden ulaş

Users who are viewing this thread