Piyasadaki En İşlevli Brute Force? (1 Viewer)

Flippin

Sen Kötü Bir Rüyasın.
Credits
3
Rating - 0%
Selam dostlar forumda çok değişiklik olmuş girince acaba yanlış forummu dedim fakat bunlar yukarıdaki kırmızı spyhackerz yazısını görene kadardı :) tanıyan birkaç kişi çıkacaktır eminim eskiden çok taşşaklı datalara girip buralarda paylaştığımı hatırlıyorum. artık o işleri bırakıp ilk defa hacklink işine girmeye çalışacağım bu yüzden dolayı bu konuda tecrübesizim bundan dolayı sorum şu ( Şuan piyasada bulunan cms brute force ve Ghz harici bana önerebileceğiniz wordpress ve opencart brute force varmı? perl,python,exe farketmez fakat windows platformunda çalışma imkanı olan birşeyler olursa sevinirim benim için önemli olan şeyler Hızlı Toplu Ve Sorunsuz çalışması , bu isteklerimi karşılayacak birşeyler varmı?

Credits
101
Rating - 0%
Bruteforce ile site düşürmen çok zor şuan onuda geçtim düşürdüğün sitenin pr değeri ve alexa değerinin iyi olması lazımki backlink işine yarasın o da şuan imkansız 3 sene önce filan pr3 olan siteler filan düşürdüğüm oldu bruteden wpdi hemde ama artık imkansız exploit , sql ile filan vurman lazım ya da sunucudan bypassla filan akacaksın

Credits
7
Rating - 0%
brute force mı kaldı brom boşver sql takıl

Flippin

Sen Kötü Bir Rüyasın.
Credits
3
Rating - 0%
Yorumlar için teşekkürler , en iyi olduğum konuda halletmeye çalışacağım brute çok zor harbiden , o yüzden sql'a devam serverlara selam diyorum.

Credits
7
Rating - 0%
Yorumlar için teşekkürler , en iyi olduğum konuda halletmeye çalışacağım brute çok zor harbiden , o yüzden sql'a devam serverlara selam diyorum.
Brute falan zor değil çok basit aslında ama sana bişey katmaz brom

sql dork yazma taktiği salsana dork özürlüsüyüm çee @Slowman03
Özele gel

Flippin

Sen Kötü Bir Rüyasın.
Credits
3
Rating - 0%
Brute falan zor değil çok basit aslında ama sana bişey katmaz brom

Özele gel

:)) Brutenin zor olmadığını biliyorum dostum , site çıkma olasılığının zorluğundan bahsettim.

Users who are viewing this thread