port açamadan darkcomet trojan oluşturma part 2 [video] (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
herkeze selam beyler. bugün sizlere ip sabitlemeden port açmadan darkcomet ile trojan oluşturma adlı 2.videomu çekiyorum. ilk videomda bilgisayarım aşırı derece kastığı için darkcomet ile hazırladığım trojanı açmamıştım. daha sonra birçok kişi darkcomet ile hazırladığımız trojanların çalışmadığını söyledi. bende yeni bir video çekmek istedim. bu videomda darkcomet trojan oluşturacağız ve oluşturduğumuz trojanı windows sanal makinemden açacağım. böylece çalışıp çalışmadığını herkez görecek. bu videoda ngrok kurulumunu göstermedim. ngrok programı bizim ip ve port görevini üstlenecek programdır. unutmayın ki ngrok programını kapadığınızda daha sonra açtığınızda size farklı bir adres ve port verecektir. bu yüzden birilerine trojan yedirdiğinizde ngrok programınızı kapatana kadar trojandan iletişişm alabilirsiniz. eğerki ngrok programını kapatırsanız daha sonra tekrar açarsanız size trojan oluştururken verdiği adresi birdaha vermeyeceği için kurbana yedirdiğiniz trojandan iletişim alamazsınız. bu daha çok acil durumlar içindir. evde olmazsınız , misafirlikte olursunuz, hatta hiç bilgisayarınız yok ise telefondan bile trojan hazırlayıp kurbana yedirebilirsiniz.ngrok programı linux/windows/android dede çalışıyor...

ip sabitlemeden port açmadan darkcomet trojan oluşturma 1 konusuna buradan ulaşabilirsiniz(ngrok kurulumu bu videonun içinde göstermiştim.yeni çektiğim videoda ngrok kurulumunu göstermedim)
https://spyhackerz.com/forum/thread...madan-darkcomet-trojan-oluşturma-video.10346/

Users who are viewing this thread