Önemli Spyhackerz Rütbe Şeması (2 Viewers)

Felix

..
Credits
0
Rating - 0%
ustad bana özel şema yok mu
hqdefault.jpg

al kardeş

Credits
0
Rating - 0%
Vallaha bir sike yaramiyoruz ama. Yaramak için de bir yol görmemiz lazım Hocam. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygı ve sevgilerimle

Credits
0
Rating - 0%
Blutv hesabı için kayıt olmuştum ama ortamı ve yapılan işleri görünce merak sardım. Nereden başlayacağımızı bilemiyoruz açıkçası.

Credits
0
Rating - 0%
Üyenin açıklaması iyiymiş. Bende diyorum niye hiçbiryere yorum yapamıyorum. Ama yorum yapamadanda foruma katkı sağlayamayizki?

Credits
0
Rating - 0%
Burda illa hack grafik vs yapmanız gerekmiyor. İnsanlara yardımcı olun yeterli. Burdaki en büyük unsur insanlık..
Yapabileceğimiz herhangi bir yardım varsa elimizden geleni esirgemeyiz Hocam. Sonuçta buradaki ortamı ve samimiyeti bulmak zor. Baktığımda çoğunlukla bilmediğim konular mevcut. Olaya fransız kalıyorum. Çorbada azıcık tuzumuz olsun isteriz. Bu sebeple bir yol istemiştim. Teşekkürler. Saygı ve sevgilerimle

Credits
0
Rating - 0%
kiden forumda yönetici olmuş kişilerin alabileceği bir rütbe, konuları kilitleyebilirler ve kısıtlıda olsa çeşitli yetkileri vardır, en önemli yetkileri, yönetimde olmasalar bile, banlanan bir üyenin kalıcı banı veya süreli ban cezasını oy birliği ile iptal edebilirler, ancak bunun için 3 senator var ise en az 2'sinin aynı görüşte olmas
Evet rütbeleri açıklayalım, hep sorulan birşeydi, rütbelendirme sistemi değiştikçe konu güncellenir

Owner
= Sitenin kurucusunun aldığı rütbe, süper admin tarzı birşey. Forum yönetimine karışmaz sadece devamlılığı sağlamak , sistem iyleştirmeleri , ve geliştirmeleri ile meşguldür. Forumu yönetmez.

Forum yönetimi = Aslında bildiğimiz Administrator, forumun genel yöneticisi, patorunu patronları denir.

Co - Admin = forum Yönetim kadar yetkileri olan, bazı durumlarda üst yönetime danışması gereken yönetici.

Moderator = Sadece konu ve üyelerin durumlarını denetleyen yetkili kişiler.

Senator = Eskiden forumda yönetici olmuş kişilerin alabileceği bir rütbe, konuları kilitleyebilirler ve kısıtlıda olsa çeşitli yetkileri vardır, en önemli yetkileri, yönetimde olmasalar bile, banlanan bir üyenin kalıcı banı veya süreli ban cezasını oy birliği ile iptal edebilirler, ancak bunun için 3 senator var ise en az 2'sinin aynı görüşte olması şarttır. Doğrudan Forum yönetimi ile bağlantı halinde olabilirler. (bknz: topal ördek)

Major = Kendini geliştirmiş üyeler , Foruma emeği çok olanlar ,çok eski kıdemli üyeler , bunlardan birisi sebebiyle bu rütbeye çıkarlar, forumda bazı avantajları vardır.

Kıdemli üye = Foruma alışmış kişilere verilen rütbe

Üst tabaka = Foruma katkı vermeye başlamış üye grubu

Üye = bi si*ke derman olmayan, forumdaki yetkisi %1 civarlarında , varla yok arasında itilip kakılan üye grubu, genelde konuşmaya bile hakları yoktur, cevap bile yazamazlar çoğu kez, tam bir sefil

Üyeyi o kadarda aşağılamasaydın iyiydi :( gelen vuruyor giden vuruyor :)

isor1234

KRAL !
Credits
0
Rating - 0%
Üye = bi si*ke derman olmayan, forumdaki yetkisi %1 civarlarında , varla yok arasında itilip kakılan üye grubu, genelde konuşmaya bile hakları yoktur, cevap bile yazamazlar çoğu kez, tam bir sefil
:( hocam baya bir ezdiniz

Users who are viewing this thread