Önemli Spyhackerz Rütbe Şeması (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
Bakalım inşallah yükseliriz, siteye ısınmaya başladım yakında bizde bir kaç paylaşımda bulunuruz :)

Credits
91
Rating - 0%
Evet rütbeleri açıklayalım, hep sorulan birşeydi, rütbelendirme sistemi değiştikçe konu güncellenir

Owner = Sitenin kurucusunun aldığı rütbe, süper admin tarzı birşey. Forum yönetimine karışmaz sadece devamlılığı sağlamak , sistem iyleştirmeleri , ve geliştirmeleri ile meşguldür. Forumu yönetmez.

Senator = Admindir, diğer adminlerden tek farkı ise forum içi olaylar ile fazla ilgilenmez spyhackerz dışarıya karşı temsil eder en önde, ve stratejik olayların içinde yer alır.

Administrator = Forumun genel yöneticisi, patronu patronları denir.

Co - Admin = forum Yönetim kadar yetkileri olan, bazı durumlarda üst yönetime danışması gereken yönetici.

Moderator = Sadece konu ve üyelerin durumlarını denetleyen yetkili kişiler.

Major = Kendini geliştirmiş üyeler , Foruma emeği çok olanlar ,çok eski kıdemli üyeler , bunlardan birisi sebebiyle bu rütbeye çıkarlar, forumda bazı avantajları vardır.

Kıdemli üye = Foruma alışmış kişilere verilen rütbe

Üst tabaka = Foruma katkı vermeye başlamış üye grubu

Üye = bi si*ke derman olmayan, forumdaki yetkisi %1 civarlarında , varla yok arasında itilip kakılan üye grubu, genelde konuşmaya bile hakları yoktur, cevap bile yazamazlar çoğu kez, tam bir sefil
Ben şimdi bi s*ke yaramıyor muyum

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Eline sağlık bide ödeme linkinide koysan iyi olurdu

JFoundlow 

</ÖLÜ>
Credits
145
Rating - 0%
@Mectruy Abi eskiden masterdık majora nasıl düştüm ya çee çee
Kamu Spotu
Beyler Bayanlar Rank Major Olsanız Yeter İçerikleri Adam Akıllı Görseniz Yeter Rank İçin Kendinizi Satmayın

Users who are viewing this thread