Rütbesi yükselmesi gerekenler (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
A

Anarchosa

SANALIN GADDAR VE ACIMASIZ, SUÇLU, PSİKOPAT İNSANI !

EVET SANA DİYORUM !

Forumda gereğinden fazla mi zaman geçiriyorsun?

Konu açıp duruyorsun fakat halen yıkık bir üye misin ?

foruma m.ö bilmem kaç yilinda katildin fakat halen konuları görmek için yetkin mi yok ?

sorun degil dostum

cidden hakettiginizi düsünüyorsaniz konu altina yazin.
rank konusunda cömert biri olduğumu belirtmek isterim.

ramazan bayraminda etkinlik yaptik fakat bekledigimiz potansiyelde konular açılmadığı icin kimse kazanamadi

konu altina daha katilali 1 ay bile olmamış kişiler yazmasin Rank yerine ban alir.

Bu arada HackNews yeni yazarlarini ariyor buradan ulaşabilirsiniz.

https://spyhackerz.org/forum/threads/hacknews-yeni-editörler-arıyor.20925/

A

Anarchosa

gece 12 ye kadar konu açık kalacaktir.
12den sonra veya yarin Rank yukseltme işlemleri gerceklestirilecek.

@El Behram aklimdaydin zaten dostum hakettiğini biliyorum

JFoundlow 

</ÖLÜ>
Credits
145
Rating - 0%
anar bey 2 yıldır forumdayım bissürü konum var hala k.Üye yim
(rütbe takıntım yok privare merak ediyom)

KocaReis

Bilgili
Credits
0
Rating - 0%
عغعغعغعغعغعغغفغفغفغفغفغفغفف

Quaxer

BIRAKTIM
Credits
20
Rating - 0%
Anlamadığım şey forum da ne zaman girsem tüm konuda eyw bakalım vs vs yazıyorsun ok tmm belki lazımdır bakıyorsundur da tüm konulara gidip yazı yazmakta : D
Kayıt olduğundan bu yana sadece "hesap paylaşımı" konuları açıpta, konularının %70'i "deface & shell & shell yolu" içerikli olan birine böyle sallamak biraz abes kaçmış.

Credits
0
Rating - 0%
Kayıt olduğundan bu yana sadece "hesap paylaşımı" konuları açıpta, konularının %70'i "deface & shell & shell yolu" içerikli olan birine böyle sallamak biraz abes kaçmış.

Gece gece güldüm gine yaw : D @Anarchosa @Mectruy

Forumda ne zamandır varsın bilmiyorum ama ben 2 yıldır forumdayım hesab banlıydı 2018 den beri burdayım 2. olarak da dk başı post kasıyım diye her görüğüm konuya senin gibi post kasmıyorum Konu işine yarayan biri sadece teşekkürler demez oradaki like butonuna basar sen full yorum atıp gidiyorsun Senin rütbe alman komik olur Ya da ben de senin gibi tüm konulara gidip yorum atıp çıkıyım güzel iş post kasmak

JFoundlow 

</ÖLÜ>
Credits
145
Rating - 0%

Forumda ne zamandır varsın bilmiyorum ama ben 2 yıldır forumdayım hesab banlıydı 2018 den beri burdayım 2. olarak da dk başı post kasıyım diye her görüğüm konuya senin gibi post kasmıyorum Konu işine yarayan biri sadece teşekkürler demez oradaki like butonuna basar sen full yorum atıp gidiyorsun Senin rütbe alman komik olur Ya da ben de senin gibi tüm konulara gidip yorum atıp çıkıyım güzel iş post kasmak
Kardeşim yanılıyorsun @Quaxer kaliteli konular var git bak bakayım öyle konuş

Quaxer

BIRAKTIM
Credits
20
Rating - 0%

Forumda ne zamandır varsın bilmiyorum ama ben 2 yıldır forumdayım hesab banlıydı 2018 den beri burdayım 2. olarak da dk başı post kasıyım diye her görüğüm konuya senin gibi post kasmıyorum Konu işine yarayan biri sadece teşekkürler demez oradaki like butonuna basar sen full yorum atıp gidiyorsun nedense Senin rütbe alman komik olur Ya da ben de senin gibi tüm konulara gidip yorum atıp çıkıyım güzel iş post kasmak
Tamam kardeşim seninle polemiğe giremeyeceğim. Bence sana rütbe vermeliler. Az bir şey de vermesinler çünkü sana "admin" rütbesi anca yakışır.

Credits
0
Rating - 0%
Kardeşim yanılıyorsun @Quaxer kaliteli konular var git bak bakayım öyle konuş

Konu açıp açmamaısını demiyorum demek istediğim forumda ki tüm konulara mesaj yazma zorunluluğu mu var ? 2 Gün önce konulara bakayım dediğimde en son msj yazan kişilerde hepsinde bu kişi var dı bana post kasımı gibi geldi gine de neyse.

Credits
0
Rating - 0%
Tamam kardeşim seninle polemiğe giremeyeceğim. Bence sana rütbe vermeliler. Az bir şey de vermesinler çünkü sana "admin" rütbesi anca yakışır.
Benlik bi sorun yok istediğin gibi post kasabilirsin benim gibi adminler de modlar da görüyor post kasımını ne kadar iyi konu açarsan aç post kasaımı forumda yasak.

Credits
250
Rating - 0%
ne kadar iyi konu açarsan aç post kasaımı forumda yasak.
Bence yanlış düşünce dostum. iyi konu açıyorsa post kasımınamı girer ? giriyorsada acilen bu konuyu meclisten geçirelim çee

Forhoux

Grafiker
Credits
0
Rating - 0%
Ulan post kassak ne olacak yahu :) boş konuşanı kimse sevmez o anlamda post kasmak yasak ya

LETRX

Abracadabra
Credits
32
Rating - 0%
ulan post kasarak admin olunuyorsa bot kodlarım sabaha kadar butun konulara atar @Mectruy - @Anarchosa varmı öyle birşey hocam ? Bırakın atsın adam istediği mesajı size zararımı var ?

Credits
0
Rating - 0%
Peki hocam siz haklısınız arkadaşa admin rütbesi verelim benim rütbeyi de alın gezgin yapalım @Anarchosa @Mectruy

Credits
0
Rating - 0%
Fazla bir bilgim yok o yüzden konu açmıyorum fakat forumda sürekli aktifim

Credits
4
Rating - 0%
Kısa bir zamanda kıdemli olan ben en büyük örnektir. Eyvallah reis

Rubin 

Man Down
Credits
6,951
Rating - 100%
Bence letrx de kıdemli olmayı hak ediyor la dkedkdmdkdkd

A

Anarchosa

Konu içerisindeki katilimlar degerlendirilecek.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread