@R00T3R Şikayetçiyim (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
3,565
Rating - 100%
@Zns @Al Simmons @Mectruy

Benim 2000tl para kazanma methodunu çalıp 50 coine paylaşmış ona dedıgımde bana başka forumdan aldım diyip kolpa atıyor o forumdaki konu benden daha sonra açılmış 50 coinin iade edilip konunun silinmesini istiyorum @R00T3R Denen kişi tam bir açgözlü coin için g*tünü verebilecek bi insan 25 coinlik hideya tek yazdığı şey "Ne Yapacağız" gereğinin yapılmasınk istiyorum birçok kişi şikayetçi zaten.

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
1) bu tarz şikayetler konu acıldıysa raporla kısmına tıklayıp raporla metninde tüm gerekli kanıtları ve detaylı sunulur
2) Gelelim konuya ben o konuyu başka bir forumdan @Pheixse adlı kardeşimden konuyu aldım konu linkini de diğer konunun reklamı olmaması adına linki buraya koymuyorum adminlere konuyu atabilirim.
3)BEN SENİN KONUNA LİKE + YORUM YAPMAMIŞIM CREDİ BİLE VERMEMİŞİM O Paylaştığın konuya..
4)sana gerekli bilgileri belgeleri PM yoluyla sunmama rağmen bana ana bacı yaparak hakaret ederek coinlerimi ver lan diyerek kimin aç gözlü coin için karakteri aşşağıya düşecek kişi olduğunu göstermiş oldun
5)Ayrıca şikayet konusunu kavga konusu acılır sosyal medya konusuna değil
Şimdi son sözü forum adminlere bırakacağım.
BUDA PM MESAJLAR

Credits
3,565
Rating - 100%
1) bu tarz şikayetler konu acıldıysa raporla kısmına tıklayıp raporla metninde tüm gerekli kanıtları ve detaylı sunulur
2) Gelelim konuya ben o konuyu başka bir forumdan @Pheixse adlı kardeşimden konuyu aldım konu linkini de diğer konunun reklamı olmaması adına linki buraya koymuyorum adminlere konuyu atabilirim.
3)BEN SENİN KONUNA LİKE + YORUM YAPMAMIŞIM CREDİ BİLE VERMEMİŞİM O Paylaştığın konuya..
4)sana gerekli bilgileri belgeleri PM yoluyla sunmama rağmen bana ana bacı yaparak hakaret ederek coinlerimi ver lan diyerek kimin aç gözlü coin için karakteri aşşağıya düşecek kişi olduğunu göstermiş oldun
BUDA PM MESAJLAR
istediğimi derim konuyu kendi ellerimle yazdım senin gibi kolpacı değilim ben senin yaptığın tek şey çalıntı konuları 30 coine paylaşmak senden herkes şikayetçi sevilmiyosun açgözlünün tekisin benim derdin 50 coin değil enayi yerine konmak

Floex 

Pahabiçilemez...
Credits
19,342
Rating - 100%
BUDA PM MESAJLAR
gerekli herşeyi buraya dök ss vs. adminleride etiketle görsünler adına şikayet açılmış.

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
istediğimi derim konuyu kendi ellerimle yazdım senin gibi kolpacı değilim ben senin yaptığın tek şey çalıntı konuları 30 coine paylaşmak senden herkes şikayetçi sevilmiyosun açgözlünün tekisin benim derdin 50 coin değil enayi yerine konmak
1)Forum kurallarında ben başka konulardan alıp buraya konu acamazsınız maddesini görmedim
2)Tüm hacking forumlarında konular başka yerlerden alıntılayarak paylasırlar ve bunun asla önüne geçilmez
3)Forumdaki coinli konulara bi kısıtlılık yok alıntı konusu hakkında
4)KONULARIMA LİKE + YORUM YAPMADAN COİN VERMEDEN NASIL BÜTÜN KONULARIMIN CALINTI OLDUĞUNU KANITLAYABİLİYORSUN ?

Credits
3,565
Rating - 100%
1)Forum kurallarında ben başka konulardan alıp buraya konu acamazsınız maddesini görmedim
2)Tüm hacking forumlarında konular başka yerlerden alıntılayarak paylasırlar ve bunun asla önüne geçilmez
3)Forumdaki coinli konulara bi kısıtlılık yok alıntı konusu hakkında
4)KONULARIMA LİKE + YORUM YAPMADAN COİN VERMEDEN NASIL BÜTÜN KONULARIMIN CALINTI OLDUĞUNU KANITLAYABİLİYORSUN ?
gördüğünüz gibi :D ben 11 ekimde paylaştım imhatimindeki konu 14 ünde açılmış bu yeterlidir umarım gerisini adminlere bırakıyorum

Attachments

• Screenshot_20211022-165916_Chrome.jpg
    Screenshot_20211022-165916_Chrome.jpg
    331 KB · Views: 26

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
gördüğünüz gibi :D ben 11 ekimde paylaştım imhatimindeki konu 14 ünde açılmış bu yeterlidir umarım gerisini adminlere bırakıyorum
evet ama o forumda paylasılan başlığın aynısını arattım sonuc cıkmadı ayrıca konuna like yorum yapmadım coin bile vermedim nereden bilebilirdim ki aynı konular olduğunu ? kasıtlı paylasım yapmamısım +
SON SÖZÜMÜ SOYLUYORUM VE GERİSİNİ ADMİNLERİN KARARINA BIRAKIYORUM

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Benden herkes şikayetçiymiş kimmiş onlar konu acsınlar kanıt sunsunlar

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Ya bu at siki zaten konu calarak emektar oldu amk birde konuyu calinca aglayin bir daha calicam diyo sözde 25 yasinda :D
25 yaşımda değilim 24 yaşımdayım bu bir ve sen sürekli chatten aynı şeyleri hakkımda iftira atarak flood yaparak anaya bacıya söven 19 yaşındaki cocuk degil misin reelde karşıma cıksan abi yapma diye ayaklarıma kapılacaksın hala konusuyorsun ayrıca tüm konular calıntı değil hem sende konu paylas sende rütbe al kıskanma bu kadar büyüklerini

Credits
9,485
Rating - 100%
25 yaşımda değilim 24 yaşımdayım bu bir ve sen sürekli chatten aynı şeyleri hakkımda iftira atarak flood yaparak anaya bacıya söven 19 yaşındaki cocuk degil misin reelde karşıma cıksan abi yapma diye ayaklarıma kapılacaksın hala konusuyorsun
Ahahahahaha aynen kardesim 24 yasindasin + olarak 19 yasimda oldugumu herkes biliyor sen kimsin de ayaklarina kapanacam,ana baci yapiyorsun sabah aksam + aglayin kelimesini kullaniyorsun zaten amk bir olgunluğunu görmedim bu güne dek 24 yasindayim diye kendini kandirmaya devam et.Ayrıca beni yoksaymamıs mıydın dsapgoadspogdsag

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Ahahahahaha aynen kardesim 24 yasindasin + olarak 19 yasimda oldugumu herkes biliyor sen kimsin de ayaklarina kapanacam,ana baci yapiyorsun sabah aksam + aglayin kelimesini kullaniyorsun zaten amk bir olgunluğunu görmedim bu güne dek 24 yasindayim diye kendini kandirmaya devam et.Ayrıca beni yoksaymamıs mıydın dsapgoadspogdsag
anlattıklarımı anlayamıyorsun hala neyse sana daha fazla cevap yazıp ellerimi yormucam ve bu güzel forumuda kirletmicem al son olarak sen ve senin gibilerine şu linkleri bırakıyorum defalarca okumanız VE ANLAMANIZ DİLEĞİYLE.

Credits
9,485
Rating - 100%
anlattıklarımı anlayamıyorsun hala neyse sana daha fazla cevap yazıp ellerimi yormucam ve bu güzel forumuda kirletmicem al son olarak sen ve senin gibilerine şu linkleri bırakıyorum defalarca okumanız VE ANLAMANIZ DİLEĞİYLE.

POÖDSAGOPÖDSAGÖPOADSPOGÖADSPOGÖ Kendini 24 yasinda diye kandırmaya devam et aslanım cem abiye sorsam forumda 1 defa bile kurallar kategorisini acmamissindir

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread