Robot değilim (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar siteye girerken 5sn gibi zaman diliminde beklenilmesini istiyor sonrada robot değilim resimlerine tıklanmasina yönlendiriliyor.
Bu durum sadece bende mi diye merak ettim.
Gerekli büyüklerimizin açiklamalarini bekliyorum veya bekliyoruz siteye her girişte böylemi olacak.

Attachments

• Screenshot_20200620-135031_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200620-135031_Samsung Internet.jpg
    278.3 KB · Views: 18
Credits
0
Rating - 0%
herzaman çıkmaz bu ancak vpn vs kullanıyorsan karşına çıkar TR ip ile çıkmaz
Hocam vpn'siz giriyorum ve şu 1 haftadir 1dka çikiş yapsam bile tekrar girdiğimde yine robot değilim veya cheking 5sn bekleyin durumuyla karşilaşiyorum teşekürler değerli görüşleriniz için 🙏

Credits
0
Rating - 0%
Cf'den dolayı yaşanan bir durum. Bir tür güvenlik önlemi yani. Herkeste böyle.
Anladım hocam keşke eskiye dönse daha iyi olurdu sanki insan girene kadar şey oluyor 2 faktörlü kimlik doğrulamasi gibi 2 kere robot değilim resimlerini geçememiz lazim. Çok sağolun hocam bilgilendirdiģiniz için 🙏

Credits
1,651
Rating - 0%
Bu arada arkadaş haklı bende vpnsiz giriyorum cem abi fakat ona rağmen karşıma 2 farklı güvenlik geliyor ilk olarak cf daha sonra ise resimleri seçmemi istiyor ve bu sürekli oluyor bazen f5 attığımda bile geliyor

Credits
0
Rating - 0%
Bu arada arkadaş haklı bende vpnsiz giriyorum cem abi fakat ona rağmen karşıma 2 farklı güvenlik geliyor ilk olarak cf daha sonra ise resimleri seçmemi istiyor ve bu sürekli oluyor bazen f5 attığımda bile geliyor
Aynen öyle bende onu kast etmek istemiştim 1 dka bile sürmese çiktiģinde tekrar cf & 2 partide resimler çıkıyor biraz sancili olacak sanırım

Credits
0
Rating - 0%
ABİ ŞUNU KALDIRIN YHA MONİTORU PARÇALICAM NASIL SİNİR BİRŞEY 10 KERE BANA ŞEMSİYE İŞARETLEDİ
😂 hiç sormayin hocam bende bi çare bulunsun diye konu açayim dedim inşallah bi çözüm bulunur insanin şevki kırılıyor :)

Credits
0
Rating - 0%
Ben rusyada Yaşıyorum her defasında son 2 günde i m human ı veriyor çok sıkıcı
Hemde ziyadesiyle hocam bakalim yetkilere sesimizi duyurmak için açtik konuyu inşallah şemsiyelerden,bisikletlerden,yaya geçitlerinden kurtuluruz :)

Fabriel 

FabSec Lab.
Credits
25
Rating - 0%
5 dk da bir doğrulamaya sokuyor beni şemsiye ve uçak resimlerini seçip seçip doğruluyorum.

Users who are viewing this thread