Roselly Wallpaper Tasarımı +PSD [Trophia] (1 Viewer)

Trophia

Ad Astra Per Aspera
Credits
0
Rating - 0%

JFoundlow 

</ÖLÜ>
Credits
145
Rating - 0%
kardeşim eline şağlıkda özelden atarsan daha güzel olur konu kalabalığı yampazsın photoshop öğrenmek için hazır walpaper tasarımları üzerinde çalışırsan yandada tasarım videoalrı izlersen güzel şeyler çıkarabilirsin

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Eline sağlık kardeşim geliştirip SpyHackerz adına güzel şeyler çıkarabilirsin diye ümit ediyorum. Çalışmalarına devam et bekliyoruz ;)

Trophia

Ad Astra Per Aspera
Credits
0
Rating - 0%
Bi kraliçeye yakışmayacak tasarımlar yapmışsın tophia ! tasarım bilmiyorsan kraliçenin gözüne girmek için yapma !
Özür dilerim owner'ım. Kraliçemize layık wallpaperlar yapmak için her gün kendimi geliştiriyorum. :(

Credits
101
Rating - 0%
Renk uyumu gibi temel bir ölçüt dahi tasarımda mevcut değil maalesef , baya amatörce olmuş bizimle değilsin

Eray B 

HUMORHAT
Credits
1,751
Rating - 0%
Grafik tasarımda henüz acemiyim. Önerilerinizi bekliyorum. @Roselly umarım beğenirsin :) [Barıştık sanırım artık]. Ayrıca isteyenler olursa en alta psd indirme linkini de koyuyorum.

İMZALI

İMZASIZ

PSD

VİRÜSTOTAL

banada yaparsın demi :d

Credits
0
Rating - 0%
Grafik tasarımda henüz acemiyim. Önerilerinizi bekliyorum. @Roselly umarım beğenirsin :) [Barıştık sanırım artık]. Ayrıca isteyenler olursa en alta psd indirme linkini de koyuyorum.

İMZALI

İMZASIZ

PSD

VİRÜSTOTAL

teşekkür ederim iyi gözüküyor

Users who are viewing this thread