Sıkıntıdayım... (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Quaxer

BIRAKTIM
Credits
20
Rating - 0%
Hayattan gram zevk almıyorum. Aklımda sürekli bir intihar düşünceleri geçiyor. "Acaba bu acımasız hayat ile bağımı koparıp gitsem ne olacak sanki ?" diyorum kendi kendime. Ama sürekli bir şeyler engel oluyor. Tam bunları düşünürken hayat biraz daha bana yaklaşır gibi oluyor ama yarın tekrar aynı hale dönüyor.
Bu dağdan aşağı yuvarladığımının psikolojisinden nasıl kurtulabilirim bilmiyorum. Tek sonsuz mutlu olduğum yer sanal dünya ama hiçbir zaman sanal dünyada olduğum gibi gerçek dünyada olamayacağımı, yaşayamayacağımı biliyorum. İnanın ki kimseyi özlemiyorum bu ortam gibi.
Güya bırakmıştım ama olmuyor sigara gibi bağımlılık yapıyor insan dertlenince sanal ortamda vakit geçirmek istiyor. Tarayıcı çubuğuna günde en az 10 kere "spyhackerz.com" yazmadan duramıyorum. Bu siteye girmediğim günlerde içimde bir huzursuzluk oluyor sanki bir vazifemi, bir görevimi yerine getirmemiş gibi oluyorum. Sizleri sevdiğim kadar kimseyi sevmiyorum bu dünyada...

JFoundlow 

</ÖLÜ>
Credits
145
Rating - 0%
kardeş annen baban var bizden önce burası cansıkıntısını alıyo ayrı mesele ama biraz relax

N

Nobody

neden gerçek dünyada mutsuzsun?

Credits
0
Rating - 0%
Bremın az rahat ol kendini sal aşşağı uçurumdan götüne birkaç dal felan girer ağaçta komple girer ölürsün. olum intihar edilirmi bunun òbür tarafıda var öbür tarafa elin boş gitme namazında, niyazında ol. Allah Yardim Eder Elbet.

Quaxer

BIRAKTIM
Credits
20
Rating - 0%
kardeş annen baban var bizden önce burası cansıkıntısını alıyo ayrı mesele ama biraz relax
Hepsi yerin dibine girsin. Benim için onlar sınav senesi destek yerine köstek olan kişiler diye geçen tipler.

N

Nobody

Hepsi yerin dibine girsin. Benim için onlar sınav senesi destek yerine köstek olan kişiler diye geçen tipler.
ergenlik psikolojisi

N

Nobody

dert etme 1-2 yıla düzelir git spor yap kendine bak biraz özgüvenin artar zaten sonra hayatına bakarsın sanaldan bi cacık olmaz bakma sen bize :D

JFoundlow 

</ÖLÜ>
Credits
145
Rating - 0%
senin yaş kaç intahar falan etmeye kalkma sen Pikolağa falan git böyle olmaz seviyorsan bu kadar dinle:):);)

Quaxer

BIRAKTIM
Credits
20
Rating - 0%
neden gerçek dünyada mutsuzsun?
Aslında mutsuzluk göreceli bir kavramdır lakin diğer insanlara, kişilere bakıyorum ama kimse benim gibi değil herkes hayata pozitif yönden bakmaya çalışıyor. Ben bunu denediğimde ise benim için bu hayatın pozitif yönünün olmadığını hatırlıyor, daha çok karamsarlığa, mutsuzluğa kapılıyorum.

N

Nobody

özgüven sorunu yaşıyorsun diğer insanlara bakıp onları kendinden üstün görüyorsun onlar senden daha iyi oldukları için hayattan zevk alıyorlar sanıyorsun. bu düşüncelerini bir kenara bırakman lazım

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Aslında mutsuzluk göreceli bir kavramdır lakin diğer insanlara, kişilere bakıyorum ama kimse benim gibi değil herkes hayata pozitif yönden bakmaya çalışıyor. Ben bunu denediğimde ise benim için bu hayatın pozitif yönünün olmadığını hatırlıyor, daha çok karamsarlığa, mutsuzluğa kapılıyorum.
Sen dip wibe felan mı girdin ?

N

Nobody

CİNCİ İSKO ONLİNE

l0rxhell

Guest
Credits
0
Rating - 0%
Psikolog felan hikaye para için seni dinleyen adam derdine derman olmaz kardeşim ilk once neden mustusuzsun aynada bunu sor kendi kendine,korkularının üstüne gitmeyi öğren hiçbirşey senden güçlü deği ortamlara gir kızlarla tanış, arkadaşlık kur bu senin kırılan özgüvenini onaracaktır. Kimsenin sözleriyle hayatına yön verme kendi yolunu kendin çiz aq neysen o ol

Credits
0
Rating - 0%
Geçer aslanım geçer inşirah suresini oku bol bol dua et daha kötü dertleri olanları düşün

Quaxer

BIRAKTIM
Credits
20
Rating - 0%
ergenlik psikolojisi
Ergenlik psikolojisi, iyi güzel diyorsun da bu durum ben doğduğum andan itibaren vardı. Doğduğum andan itibaren ergen olamayacağıma göre...
İşte yıllardır sadece biraz daha kendimi avutuyordum o kadar. Artık doldu, doldu sonunda taştı. Hiçbir zaman diğer insanlar gibi mutlu değildim. Hayatın hep bana karşı bir pürüzü vardı. Artık yaşasam ne yaşamasam ne psikoloji evresine geldim.

Credits
0
Rating - 0%
Spy'Da Takıl @Anarchosa 'dan By_uMuT Taklidi İşte Canın Sıkıntı Geçer Ciğerim Allah'a Emanet spor vb aktivite yap

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Ergenlik psikolojisi, iyi güzel diyorsun da bu durum ben doğduğum andan itibaren vardı. Doğduğum andan itibaren ergen olamayacağıma göre...
İşte yıllardır sadece biraz daha kendimi avutuyordum o kadar. Artık doldu, doldu sonunda taştı. Hiçbir zaman diğer insanlar gibi mutlu değildim. Hayatın hep bana karşı bir pürüzü vardı. Artık yaşasam ne yaşamasam ne psikoloji evresine geldim.
Bunun bir nedeni olmalı amk ?

I

Isko~

Bence youtuber ol en azindan kameraya kendini anlatirsin insanlarda senin ne mal oldugunu anlar yanlis anlama belkide yetenekli bir mal olabilirsin kankito

Quaxer

BIRAKTIM
Credits
20
Rating - 0%
özgüven sorunu yaşıyorsun diğer insanlara bakıp onları kendinden üstün görüyorsun onlar senden daha iyi oldukları için hayattan zevk alıyorlar sanıyorsun. bu düşüncelerini bir kenara bırakman lazım
Özgüven sorunu yaşasam tanımadığım insanlarla iletişim problemim olurdu. Dediğim gibi bu olay benim içimde dönen, döngüye giren bir olay. Dışarıyla, özgüvenle bir alakası yok. Tamamen içsel duygularımın çarpışması diyebilirim.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread