Sınırsız internet vodafone Çalışıyor! 2020 (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

schowix

Everything you can imagine is real.💋🤪
Credits
80
Rating - 0%
View hidden content is available for registered users!
1. Sadece faturasız hatlar için geçerlidir. Hattı faturalı olan arkadaşlar denemesin kabarık fatura çıkar.
2. Bu uygulama sadece Android işletim sistemine sahip cihazlarda çalıştığı için İPhone cihazlar bu yöntemden faydalanmaz.
3. Internet kullanım haklarınız varsa öncelikle bu haklarinizdan gider TL yüklemeniz varsa ondan gider.
4. Bu yöntemi yapabilmeniz için Gamer ya da video pass paketlerinden birine sahip olmanız gerekmektedir.
Herhangi bir apn ayarı yapmanıza gerek yok Play store'dan Anonytun uygulamasını indiriyorsunuz ayarları paylaştığım görsellerdeki gibi yapıyorsunuz.
İlk olarak sağ üst köşede Stealth Settings yazan yere basıyorsunuz açılan ekranda
Connection protokol kısmını TCP yapıyorsunuz.
Connection portu ise 443 yapıyorsunuz. Daha sonra Custom TCP/HTTP Headers kısmının yanındaki seçeneği aktif ediyorsunuz. Edit Custom TCP/HTTP Headers butonuna basın hiçbir ayara dokunmadan Editor butonuna basın çıkan yerdeki yazıları silin aşağıda size vereceğim ayarı kopyalayıp yapıştırın.

GET http://www.youtube.com HTTP/1.1
Host: www.youtube.com
X-Online-Host: www.youtube.com
Connection: Keep-Alive

Yukarıdaki kodu olduğu gibi yapıştırın.
Save > Save yapın işlem bitmiştir CONNECT butonuna basın bağlanmasını bekleyin.
*Dipnot: Hızlı ayar istiyorsanız Best performance seçili olsun oyunlara girmek istiyorsanız Gaming ayarını seçin.
Takıldığınız yer olursa yorumlarda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Anlatım tamamen bana aittir. Umarım size faydası olur.

7a537641d0c66ceb812ea.jpg

1a7892512e14456ac5f77.jpg

3294371bc1873c1139817.jpg

203f53237588a342bdac2.jpg

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread