sa beyler nasılsınız (1 Viewer)

Unlovable

Forumda KRAL
Credits
0
Rating - 0%
Aleyküm selam sabah 8.5'da kalkıyorsun üstünü adam akıllı giyinip adama benzedikten sonra eğer yaşın 18 üstü ise fabrikaya başvuru yapıyorsun bir değil bir çok fabrikaya başvurursan şansın artar...Daha sonrasında kabul edilirsen her gün işbaşı saatinden mesai sona erene kadar çalışıp ay sonunda paranı alıyorsun.İyi forumlar kardeşim

Credits
4
Rating - 0%
Ulan çok meraklısınız kısa yoldan para kazanmayı şunu unutmayın kimse nasıl para kazandığını ifşa etmez ve öğretmez ögrendiği sandınız ve ögrettiği şeylerde size hiç bir şekilde getirisi olmaz aksine işin işine para giriyorsa bu götürü olur sizden senin yapabileceğin ilk iş yaşın tutuyorsa fabrikalara forum doldurmaktır iyi forumlar...

Zeu

Credits
0
Rating - 100%
Kardeşim sen yazanları aldırma. Ya kendileri de kazanamıyor reelde kazanıp sanaldakilere bok atıyor zoruna gidiyor ya da para kazanmanı istemiyorlar. Hoş geldin öncelikle ilgi alanın nedir? Hangi programlama dillerini biliyorsun veya sosyal medyayı ne kadar biliyorsun? Sana uygun iş önermek isterim.

Unlovable

Forumda KRAL
Credits
0
Rating - 0%
Kardeşim sen yazanları aldırma. Ya kendileri de kazanamıyor reelde kazanıp sanaldakilere bok atıyor zoruna gidiyor ya da para kazanmanı istemiyorlar. Hoş geldin öncelikle ilgi alanın nedir? Hangi programlama dillerini biliyorsun veya sosyal medyayı ne kadar biliyorsun? Sana uygun iş önermek isterim.
işte dostum yazması gerekenleri yazmadan
sğlmn alykm bldr bana para kznmasını öretin
diye başlayan birisi için bu kadar ümit içinde olmamalısın bu arada reelde öğrenciyim yazın sağda solda çalışıp aileye ve kendime destek veriyorum her öğrenci gibi.İstediğim zaman para kazanırım hem sanaldan hem reelde sen rahat ol yani yeter ki uğraşayim :p

Zeu

Credits
0
Rating - 100%
işte dostum yazması gerekenleri yazmadan
sğlmn alykm bldr bana para kznmasını öretin
diye başlayan birisi için bu kadar ümit içinde olmamalısın bu arada reelde öğrenciyim yazın sağda solda çalışıp aileye ve kendime destek veriyorum her öğrenci gibi.İstediğim zaman para kazanırım hem sanaldan hem reelde sen rahat ol yani yeter ki uğraşayim :p
banane kardeş senin para kazanıp kazanmamandan? gelip dilenci gibi özel hayatını döküp burda para kazanmanın yollarını mı isticek? ben yardım ederim kardeşim boş polemik yapıp canımı sıkmayın.

Unlovable

Forumda KRAL
Credits
0
Rating - 0%
banane kardeş senin para kazanıp kazanmamandan? gelip dilenci gibi özel hayatını döküp burda para kazanmanın yollarını mı isticek? ben yardım ederim kardeşim boş polemik yapıp canımı sıkmayın.
Şu aşşağıdaki şeyi yazmayacaktın polemik istemiyorsan kardeş.Adam akıllı yazıcaksın önce kendini ifade etmesini bileceksin bilmezsen kimse sik*ine takmaz seni...Ben bu arkadaşa bunu göstermeye çalıştım dalga geçerek sende dalga geçmeyerek yardımcı olmaya çalış bence ben senden daha çok şey öğretmiş olurum.
Canının sıkılması beni çok üzdü dostum bu arada.

Kardeşim sen yazanları aldırma. Ya kendileri de kazanamıyor reelde kazanıp sanaldakilere bok atıyor zoruna gidiyor ya da para kazanmanı istemiyorlar.

Credits
4
Rating - 0%
Senin vadettiğin dilleri bilse emin ol burda bu soruyu sormazdı arkadaş hiç birşey bilmeden kolay para kazanma peşinde bu işler böyle yurumuyor

Zeu

Credits
0
Rating - 100%
Şu aşşağıdaki şeyi yazmayacaktın polemik istemiyorsan kardeş.Adam akıllı yazıcaksın önce kendini ifade etmesini bileceksin bilmezsen kimse sik*ine takmaz seni...Ben bu arkadaşa bunu göstermeye çalıştım dalga geçerek sende dalga geçmeyerek yardımcı olmaya çalış bence ben senden daha çok şey öğretmiş olurum.
Canının sıkılması beni çok üzdü dostum bu arada.
beni takan takıyor boş yapma siktir git.

Credits
55
Rating - 0%
Bence para kazanamayan adam gereksiz adamdır, para hertürlü kazanılır sen sevdiğin işi yapmaya başla gelecektir.

Users who are viewing this thread