Safe 3 (1 Viewer)

RedWolf

Sanalı Bıraktı
Credits
1,028
Rating - 0%
safe3 programı hedef sitede sql açığı bulmaya yarar dorkla bulduğumuz site örneğin devlet sitesi ise bulduğumuz açıktan giremezsem bu programla siteyi aratır başka bir uzantısıyla girmeye deneriz. kullanımı oldukça basittir.

Resimdeki gibi siteyi yazıp en sağdaki butona basıyoruz ''Get''inın yanındaki

Not : Resimleri hem imgura yükleyip hem hızlı resime yükledim ama ikisindede bi sıkıntı var ama ben ekliyorum düzelince açılır. ilerleyen zamanda Düzelmezsede gerekirse video çekeriz Spyhackerz ailesi için sıkıntı yok :)

virüstotal
Tıkla indir

D

delete.9999

safe3 bulur ama checklediğin zaman her zaman sağlam çıkmaz zaten çektiklerinin çoğundada havijin aldılayamadığı %Inject_Here% hatası verdiği id= değeri yoktur kelime vardır en iyisi bing.com da hedef sistemin ipsini yazarak ip:xx.xx.xx.xx php?id= şeklinde aratmak

RedWolf

Sanalı Bıraktı
Credits
1,028
Rating - 0%
safe3 bulur ama checklediğin zaman her zaman sağlam çıkmaz zaten çektiklerinin çoğundada havijin aldılayamadığı %Inject_Here% hatası verdiği id= değeri yoktur kelime vardır en iyisi bing.com da hedef sistemin ipsini yazarak ip:xx.xx.xx.xx php?id= şeklinde aratmak
Haklisiniz hocamda bu Yeniler için mantığı kavramaları ve anlamaları için yavaş yavaş :)

Users who are viewing this thread