sahte kimlik (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
nMq6PB.png

daha once PiCASSO Arkadasımız da bu konuyla ılgılı paylasımda bulunmustu ve dıger formlardan katılan arkadaslar alıp kendı forumlarına kullandıkları ıcın bu atıcam paylasımda ısteyenler yorum atsın spyhackerz adına calısanlara atıcam (kimlikleri kendım yazılarını felan sıldım emegımı spyadına yaptım baska formlarda paylasılmasını ıstemedıgım ıcın boyle bişi yaptım )

Fabriel 

FabSec Lab.
Credits
25
Rating - 0%
Dışardan konuların görünmesi iyi olmamış @Mectruy
Psd kalıbını vermiştim bunun yalnız seri giriş farklıymış,Facebook yeni getirdiği yönetimle tc leri dogruluyor artık .sadece hesabı bloke edebilir geçici bir süre olarak.ama başka şeylerde çok büyük bir işe yarar.
Nufüs onaylı mı bunlar.

Credits
0
Rating - 0%
Dışardan konuların görünmesi iyi olmamış @Mectruy
Psd kalıbını vermiştim bunun yalnız seri giriş farklıymış,Facebook yeni getirdiği yönetimle tc leri dogruluyor artık .sadece hesabı bloke edebilir geçici bir süre olarak.ama başka şeylerde çok büyük bir işe yarar.
Nufüs onaylı mı bunlar.
Nufüs onaylı mı bunlar dostum burada ne sormak ıstedıgını anlamadım :D acıklarmsıın bıraz

Fabriel 

FabSec Lab.
Credits
25
Rating - 0%
Okudugum kadarıyla kimlik yapıyorsun yanlış okumadıysak,bende elindeki kimlikler nufüs onaylımı şu SERİ NO:kısımları dikkatimi çekti o yüzden yoksa psd dosyasımı bende şimdi anlamadım bak :D

Credits
0
Rating - 0%
kendı kımlıgım :D erkek olan dıgerıde yıgenımın

Fabriel 

FabSec Lab.
Credits
25
Rating - 0%
Yok artık seri noları duruyor onlar birer tehlike :D

Fabriel 

FabSec Lab.
Credits
25
Rating - 0%
Tc dogrulama id seri no üzerinden geciyor.seri nolarda iş orjinal olmuş.bunu soguk damgalı kimlik basanların cogu bilmiyordur.

Credits
0
Rating - 0%
Tc dogrulama id seri no üzerinden geciyor.seri nolarda iş orjinal olmuş.bunu soguk damgalı kimlik basanların cogu bilmiyordur.
yazı boyutunu ayarlayın dıye herseyı sılmek ıstemedım

PiCASSO 

Grafucker
Credits
0
Rating - 0%
Tc noyu kafadan atarsanız 11 hane olan numarayı 10 haneyi kafadan atın sonra onların hepsini toplayın çıkan sonucun son rakamını 11. numara yapın yoksa sahte tc no olduğu anlaşılır

Örnek verirsek: 2548967201 bu 10 haneyi kafadan attım toplayalım bunları 2+5+4+8+9+6+7+2+0+1=44 yani son numara bizim 11. hanemizin numarası olacak

Sonuç: 25489672014 kimlik nomuz bu olacak.

Normalde tc kimlik nomuz 10 hanedir ama doğruluğunu teyit etmek için 11 hane eklenmiştir 10 hanenin toplamının son rakamı tcmizin 11.hanesindeki no ile eşleşmiyorsa sahte olduğu anlaşılır devlet tarafından bir tedbir denemek için kendi nonuzu toplayıp gorebilirsiniz.

Credits
0
Rating - 0%
slm elinde bayan kimlik spd si varsa bana yardımcı olabilirmisin.2 adet facebook hesabım kimlik onayı bekliyo.. şimdiden teşekkürler...

Credits
0
Rating - 0%
kardeşim banada atarmısın facebook ta lazım hesap kapandı :D

Credits
0
Rating - 0%
bende son derece kaliteli psdler mevcut istiyene özel olarak atılır ehliyet ustalık belgesi kimlik karne takdir teşekkür soğuk imza bir çok belge hepsi orjinal

Credits
50
Rating - 0%
Tc noyu kafadan atarsanız 11 hane olan numarayı 10 haneyi kafadan atın sonra onların hepsini toplayın çıkan sonucun son rakamını 11. numara yapın yoksa sahte tc no olduğu anlaşılır

Örnek verirsek: 2548967201 bu 10 haneyi kafadan attım toplayalım bunları 2+5+4+8+9+6+7+2+0+1=44 yani son numara bizim 11. hanemizin numarası olacak

Sonuç: 25489672014 kimlik nomuz bu olacak.

Normalde tc kimlik nomuz 10 hanedir ama doğruluğunu teyit etmek için 11 hane eklenmiştir 10 hanenin toplamının son rakamı tcmizin 11.hanesindeki no ile eşleşmiyorsa sahte olduğu anlaşılır devlet tarafından bir tedbir denemek için kendi nonuzu toplayıp gorebilirsiniz.
vlla bak bunu bilmiyordum. arşivimdeki makalelere ekliyim lazım olur :) tnks

Credits
0
Rating - 0%
Dışardan konuların görünmesi iyi olmamış @
Nufüs onaylı mı bunlar.
.

Credits
0
Rating - 0%
Çok geride kalmış bir olay değil mi bu ? yeni kimliklerden sonra işe yaramaz bence

Credits
0
Rating - 0%
nMq6PB.png

daha once PiCASSO Arkadasımız da bu konuyla ılgılı paylasımda bulunmustu ve dıger formlardan katılan arkadaslar alıp kendı forumlarına kullandıkları ıcın bu atıcam paylasımda ısteyenler yorum atsın spyhackerz adına calısanlara atıcam (kimlikleri kendım yazılarını felan sıldım emegımı spyadına yaptım baska formlarda paylasılmasını ıstemedıgım ıcın boyle bişi yaptım )
[/QUOTE+

Credits
0
Rating - 0%
nMq6PB.png

43

Users who are viewing this thread