Sanal kart hk (1 Viewer)

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Selam beyler lazım oldukca sağlayıcıma akbank sanal kart açtırıyorum cok açınca hesabı blocklarlarmı merak ettiğimden sormak istedim bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Credits
2,122
Rating - 100%
Selam beyler lazım oldukca sağlayıcıma akbank sanal kart açtırıyorum cok açınca hesabı blocklarlarmı merak ettiğimden sormak istedim bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
Knk bende simdi merak ettim sanal kart akbank nerden bulurum herhangi bir bankada olur

Credits
226
Rating - 0%
Açtığınız sanal kartı kullandıktan sonra kapatırsanız bir problem olacağını sanmam. Ama emin değilim yinede.

Clintwood

x7style
Credits
4,152
Rating - 100%
akbank bu tarz işlemleri takip eden bir banka, bilmiyorum block falan yer mi ama ben vurduğum hesaplardan gelen parayı akbanka aktarmaya başladığımda daha 2. günden beni arayıp vergi ödeyip ödemediğimi falan sordular. demem o ki sistemi takip eden bir banka blok koyamaz da ne yapıyorsunuz da sürekli silme açma işlemi var diye sorarlar. Bir de illa ki limit vardır 5'ten 10'dan belki 20'den sonra uyarı verir akbank cep sınırı doldunuz tarzında. Tahminim böyle denemedim elimdekinden de olmak istemiyorum.

Credits
100
Rating - 0%
Bence blocklar

Users who are viewing this thread