Sanaldaki Lamer Forumları Real L4 IP Adresleri (2 Viewers)

underground 

do not even afraid of god
Credits
44,800
Rating - 0%
Sizde ddoscu aptal lamer bir orospu evladıysanız ve emeklilikte yaşa takılanlar gibi ddosda wafa takılanlardansanız artık cloudflare, sucuri, blazingfast gibi ip maskeleyici firmalara küfür etmemeniz için sanalda ne bir icrattı ne bir önemli hareketi olan keywordlerde boş yer kaplayan siteleri bypasslayıp paylaşmak istedim tabi sansürlerdeki zorlu bulmacaları çözmeniz gerek çee çee çee

Screenshot-5.jpg

Credits
235
Rating - 0%
dostum seninle herhangi bir sorunumuz veya muhabbetimiz yok deepw*rmz adlı siteyi kaldırırmısın? burdanda ve i*hatimindende gerisi bizi ilgilendirmez

Credits
235
Rating - 0%
deepw*rmz kimdir ve ne icraatleri vardır buraya yazar mısın dostum
senin ne tür icraatın var? hangi forumlara bastın ? dostum kusura bakmada siz ebu gugu derken deepw*rmz vardı piyasada burda reel ip paylaştın ee ? ddos atarlar en fazla dahada muhattap olmaya gerek yok daha fazla reel ip paylaş sana kolay gelsin

underground 

do not even afraid of god
Credits
44,800
Rating - 0%
senin ne tür icraatın var? hangi forumlara bastın ? dostum kusura bakmada siz ebu gugu derken deepw*rmz vardı piyasada burda reel ip paylaştın ee ? ddos atarlar en fazla dahada muhattap olmaya gerek yok daha fazla reel ip paylaş sana kolay gelsin
ya bilader benim buraya bastıgım forumları bastıgım lamerleri yazsam okurken gözlerin kamaşır çok kişi var lütfen sitemi yayma beni rezil etme diyen sen beni abilerine sor onlar beni tanır koçum illa herşeyi paylaşmıyoruz diye götünüz kalkmasın.

kayda deger bir icraatın yoksa boş konuşmayacaksın ben yukarda sanalda icraatı olmayan aylak aylak gezen siteleri yazmışım forum açan hacker kesilmiş başımıza amk

Credits
773
Rating - 0%
Sizde ddoscu aptal lamer bir orospu evladıysanız ve emeklilikte yaşa takılanlar gibi ddosda wafa takılanlardansanız artık cloudflare, sucuri, blazingfast gibi ip maskeleyici firmalara küfür etmemeniz için sanalda ne bir icrattı ne bir önemli hareketi olan keywordlerde boş yer kaplayan siteleri bypasslayıp paylaşmak istedim tabi sansürlerdeki zorlu bulmacaları çözmeniz gerek çee çee çee

Screenshot-5.jpg

Darknightreal

Gösteriş içinde yaşa mert öl
Credits
13,560
Rating - 0%
madem sadece ddos atabilirler diyosun siteyi kaldır diye gelmicektin çee

Users who are viewing this thread