@Schweller Plesk Hosting Şikayet (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
İ

İbrahim

21 Haziran günü bu @Schweller bu arkadaştan 1 AY GARANTİLİ PLESK HOSTİNG aldım

Ekran görüntüsünde görüldüğü gibi KAPANIRMI DEDİM yok dedi

https://www.hizliresim.com/kjexqrz

21 Haziran Ödeme Kanıtı

Dün Plesk Patladığına Dair Kanıt

Özel olarak 50TL Verip başka bir arkadaştan domain almıstım instagram için bu @Schweller arkadaşın plesk paneline eklediğim için mucize bir şekilde hata vermiyen domain arkadaşın 1 ay garanti verdiği plesk 10 gün sonra patlayınca direk iptal oldu

BENİM SORUNUM ŞU MADEM PLESK PANELİ AZUREN ÇEKİYORSUN PATLAMA İHTİMALİ VARSA NEDEN SATIŞ YAPIYORSUN ÖZELLİKLE SORDUM KAPANMA İHTİMALİ VARMI DİYE YOK DEDİ 3-4 GÜNDÜR GECE GÜNDÜZ HESAP BASIYORUM 500-600 CİVARI HESAP BASTIM OTO MAİL İLE YAZIK DEĞİLMİ

ÖZELLİKLE 1 ADET FREE DOMAİN İSTEDİM MADUR OLDUGUM İÇİN SAÇMA BİR ŞEKİLDE ÜCRETLİ DİYOR

MADDİ OLARAK ZARARA GİRDİĞİM İÇİN BENİM SORUNUM ÇÖZÜLMESİNİ İSTİYORUM

@Al Simmons @Mectruy @Nobody @Code Red @x0x0 @Castiel @run it down q

TÜM KONUŞMA MESAJLARI AŞAĞIDADIR ;

WhatsApp Image 2021-07-03 at 17.35.50 (1).jpegWhatsApp Image 2021-07-03 at 17.35.50 (2).jpegWhatsApp Image 2021-07-03 at 17.35.50 (3).jpegWhatsApp Image 2021-07-03 at 17.35.50 (4).jpeg

WhatsApp Image 2021-07-03 at 17.35.50 (5).jpegWhatsApp Image 2021-07-03 at 17.35.50 (6).jpegWhatsApp Image 2021-07-03 at 17.35.50 (7).jpegWhatsApp Image 2021-07-03 at 17.35.50 (8).jpegWhatsApp Image 2021-07-03 at 17.35.50.jpeg

Attachments

• WhatsApp Image 2021-07-03 at 17.37.39.jpeg
    WhatsApp Image 2021-07-03 at 17.37.39.jpeg
    33.2 KB · Views: 25
İ

İbrahim

@Schweller üyeye para iadesi yapabilir veya host domain sağlayabilirsen güzel olur aksi durumda uzaklaştırılacaksın.
Hostign verdi yalan yok ama domain istedim dediğim gibi 4 domainim uctugu için bir adet free domain istediğim zaman saçma bir şekilde 15 günlük domain diyor :D yada ücretli

İ

İbrahim

Okadar emekten sonra ama domain istedim dediğim gibi 4 domainim uctuğu için Gerekirse tüm domain isimleri atarım bir adet free domain istediğim zaman saçma bir şekilde 15 günlük domain diyor :D yada ücretli sorunu çözseydi hiç şikayet acmazdım ama kendisi ısrar ettiği için açmak zorunda kaldım yapıcak birşey yok sağlık olsun diyicez para iade geçebilir verdiği hostingide alsın bidada alışveriş yapmam + KESİNLİKLE yapmayın konu kapanır @Code Red

Credits
1,762
Rating - 50%
@Code Red Hacım arkadaşa dedim ben benlik bır hata değil bu durum hosting benim sanal makinemi bakıma aldı ve destek talebi açtım yeni makine vermek durumundayız dedi yeni makine verildi ben şuan ona dmeiyorum hosting sağlamam diye hosting sağlarım fakat bu benlik bi durum değil arkadaşın azure patlıyor hostingim sanal makinemi değiştirdi diye ben mahçup oluyorum

İ

İbrahim

@Code Red Hacım arkadaşa dedim ben benlik bır hata değil bu durum hosting benim sanal makinemi bakıma aldı ve destek talebi açtım yeni makine vermek durumundayız dedi yeni makine verildi ben şuan ona dmeiyorum hosting sağlamam diye hosting sağlarım fakat bu benlik bi durum değil arkadaşın azure patlıyor hostingim sanal makinemi değiştirdi diye ben mahçup oluyorum
1) Bakım olayına buradaki hiç kimse inanmaz plesk aldım vps yüksek kullanımdan dolayı kapandı de olsun bitsin

2) Özelikle bak yine diyorum kapanırmı dedim HYR DEDİN ona göre tüm domainlerimi senin plesk e bağladım

3) Müşterinin Maduriyetini cozucegin yerde geçmiş uzun uzun hala açıklama yapıyorsun

4) Hata benden kaynaklı değil senden 10 gündür kullandığım domainde sorun yokken senin plesk kapandığı zaman aynı saat neden sorun oluştu

Ya ücreti aynen papara numarasına 2000284604 iade yap yada ben gerekli işlemleri adminlerden başlamasını rica ediyorum 150₺ zarara soktun 3 domain için @Code Red

Credits
22
Rating - 0%
21 Haziran günü bu @Schweller bu arkadaştan 1 AY GARANTİLİ PLESK HOSTİNG aldım

Ekran görüntüsünde görüldüğü gibi KAPANIRMI DEDİM yok dedi

https://www.hizliresim.com/kjexqrz

21 Haziran Ödeme Kanıtı

Dün Plesk Patladığına Dair Kanıt

Özel olarak 50TL Verip başka bir arkadaştan domain almıstım instagram için bu @Schweller arkadaşın plesk paneline eklediğim için mucize bir şekilde hata vermiyen domain arkadaşın 1 ay garanti verdiği plesk 10 gün sonra patlayınca direk iptal oldu

BENİM SORUNUM ŞU MADEM PLESK PANELİ AZUREN ÇEKİYORSUN PATLAMA İHTİMALİ VARSA NEDEN SATIŞ YAPIYORSUN ÖZELLİKLE SORDUM KAPANMA İHTİMALİ VARMI DİYE YOK DEDİ 3-4 GÜNDÜR GECE GÜNDÜZ HESAP BASIYORUM 500-600 CİVARI HESAP BASTIM OTO MAİL İLE YAZIK DEĞİLMİ

ÖZELLİKLE 1 ADET FREE DOMAİN İSTEDİM MADUR OLDUGUM İÇİN SAÇMA BİR ŞEKİLDE ÜCRETLİ DİYOR

MADDİ OLARAK ZARARA GİRDİĞİM İÇİN BENİM SORUNUM ÇÖZÜLMESİNİ İSTİYORUM

@Al Simmons @Mectruy @Nobody @Code Red @x0x0 @Castiel @run it down q

TÜM KONUŞMA MESAJLARI AŞAĞIDADIR ;

View attachment 21373View attachment 21374View attachment 21375View attachment 21376

View attachment 21377View attachment 21378View attachment 21379View attachment 21380View attachment 21381
geçmiş olsun

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread