SELAMLAR BEN CASPER (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
selamlar ben casper

hack hakkında bılgım yok lakın turkıyenın enıyı hackerlarının burda olduğunu araştırmalarım sonucunda tespıt ettım ve bu aılenın ıcınde olmayı ıstedım. sızlerden rıcam

https://viewdns.info/reverseip/?host=94.73.148.183&t=1

bu lınktekı herhangı bır sıteye sızma yapabılıcek bırı varsa cok mutlu olurum.

özel mesajdan sızma yapan kışı bana ulasabılırse cok mutlu olurum.

sımdıden cok teşekkürler

casper..

Uzman

Jason Voorhees
Credits
0
Rating - 0%
selamlar ben casper

hack hakkında bılgım yok lakın turkıyenın enıyı hackerlarının burda olduğunu araştırmalarım sonucunda tespıt ettım ve bu aılenın ıcınde olmayı ıstedım. sızlerden rıcam

bu lınktekı herhangı bır sıteye sızma yapabılıcek bırı varsa cok mutlu olurum.

özel mesajdan sızma yapan kışı bana ulasabılırse cok mutlu olurum.

sımdıden cok teşekkürler

casper..

Aleyküm selam ; hoş geldin.
Sebebini öğrenebilir miyim ? Ayrıca verdiğin sitelerden birine sızdım diyelim ? Karşılığın da ne vereceksin ?

Credits
0
Rating - 0%
Hoşgeldin. ne hakkında bilgin var peki.
hb hack hakkında bılgım hıc yok bıldıgım seyler hack degıl ufak tefek bıseylerden anlıyorum sızlerın yanında cekırdek kabuğu onemlı olan cok bılmek yada bılmemek degıl sahsım adına öğrenememek ayıp oyuzden burasının bana cok sey katıcagı düşünüyorum hıc bısey katmasa bıle burda sıcak aıle ortamında bu ısın en ıyılerı ıle beraber olmak bıle yeterlı bı sebeb bence burda olmak ıcın. tskler tekrardan

Credits
0
Rating - 0%
Aleyküm selam ; hoş geldin.
Sebebini öğrenebilir miyim ? Ayrıca verdiğin sitelerden birine sızdım diyelim ? Karşılığın da ne vereceksin ?

selamlar

hedef gıttıgım bır sıte var sızamadım oraya benım ıcın onemlı sahsı bır mesele ordakı sıtelerden bırıne sızabılırsem hedefime ulaşmış olucam. karşılık konusuna gelınce dedıgım gıbı hack den anlamam karşılık ıcınde ne desem yalan olur sonuç da burası bır aıle ortamı dıye dusunmusdum. tskler.

Uzman

Jason Voorhees
Credits
0
Rating - 0%
selamlar

hedef gıttıgım bır sıte var sızamadım oraya benım ıcın onemlı sahsı bır mesele ordakı sıtelerden bırıne sızabılırsem hedefime ulaşmış olucam. karşılık konusuna gelınce dedıgım gıbı hack den anlamam karşılık ıcınde ne desem yalan olur sonuç da burası bır aıle ortamı dıye dusunmusdum. tskler.
Anlıyorum . Şahsi mesele dediğin ne ? özel mi değil mi acaba ? küfür felan mı var ortada ?

Users who are viewing this thread