Selamlar, Forum Arkadaşlarım (1 Viewer)

NeTwork_убийца

NeTwork_Assasin |
Credits
0
Rating - 0%
Selamlar Forum Sakinleri

Ben NeTwork_убийца(Assassin), 3 yıldır pentest, sunucu mimarisi vb. şeyler üzerine çalışıyorum. Kendimi Black Hat olarak sınıflandırmaktayım sebebi ise halk'a yapılan zulumlere dayanamıyorum ve elimdeki tüm belgeleri paylaşmayı seviyorum. Ben herzaman sabit bir görüşün arkasında değil, haklı olanın tarafındayım. Beni tanıdığınıza göre artık konuyu uzatmanın anlamı yok.

Forum'da en yükseğe çıkıp hepinize el sallamak için sabırsızlanıyorum.

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
:D Görünüşe Göre Güzel bi ortama katıldım ha
Burası yeri gelir karargah, yeri gelir instagram mizah sayfası, yeri gelir kavga ortamı, yeri gelir taşak, yeri gelir ciddi çoğu zamanda eğlence ortamı, herkes iyi geçinir birbiriyle, birbirinden bilgi öğrenirler birbirlerinden destek alırlar. Mesela ben olta yöntemi ile uğraşıyorum ve bana @Nobody ve @Caitlyn domain hosting sağlarlar, @Anarchosa bana shell veya server sağlar, @l0rxhell bu ibne beni iyi güldürür sohbeti aşırı sağlam şlwjkelqjwrkl aileyiz biz, hemde çok büyük bir aileyiz.

NeTwork_убийца

NeTwork_Assasin |
Credits
0
Rating - 0%
Burası yeri gelir karargah, yeri gelir instagram mizah sayfası, yeri gelir kavga ortamı, yeri gelir taşak, yeri gelir ciddi çoğu zamanda eğlence ortamı, herkes iyi geçinir birbiriyle, birbirinden bilgi öğrenirler birbirlerinden destek alırlar. Mesela ben olta yöntemi ile uğraşıyorum ve bana @Nobody ve @Caitlyn domain hosting sağlarlar, @Anarchosa bana shell veya server sağlar, @l0rxhell bu **Küfürbaz** beni iyi güldürür sohbeti aşırı sağlam şlwjkelqjwrkl aileyiz biz, hemde çok büyük bir aileyiz.
uu heycanlandırıcı. sizin adınıza sevinidm ancak ben darbetürkden gelmiş birisim orada önemli olan icraattı sonuçta cc işleri. nerede para orada adam vardı.
bu durumdan bıktığım için forum arayışına girdim ve sonuç olarak burdayız :D

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
uu heycanlandırıcı. sizin adınıza sevinidm ancak ben darbetürkden gelmiş birisim orada önemli olan icraattı sonuçta cc işleri. nerede para orada adam vardı.
bu durumdan bıktığım için forum arayışına girdim ve sonuç olarak burdayız :D

Ciddiliği var bu forumunda ama öyle her zaman değil sıkı yönetim yok forumda arada darbeler falan yapıyoruz forumda çoğu zaman benim başımın altından çıkar, bazılarına rüşvet veririm gelirler katılırlar falan çee CC'yi kullansakta sevmeyiz forumda cc yasaktır, buradaki herkese değer veririz ve kimsenin içeri alınmasını veya başına bir şey gelmesini istemeyiz.

Users who are viewing this thread