Selamlar, forum sakinleri, (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
konulari görmek istedigimde like lamam gerektigi yaziyor ama like buttonu yok , aktivasyon filan mi gerekiyor,

bilgi icin simdiden tesekkürler

Credits
0
Rating - 0%
kimin nerde ne kadar vatan kurtardigini kim nerden bilir üstad? biz maraba tayfasi icin biraz sert bir kisitlama olmus gibime geliyor
ama kural neyse o artik.marabaliga devam :)

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
kimin nerde ne kadar vatan kurtardigini kim nerden bilir üstad? biz maraba tayfasi icin biraz sert bir kisitlama olmus gibime geliyor
ama kural neyse o artik.marabaliga devam :)
Üstad demene gerek yok rankım var diye hocan değilim :)

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
O yıldızlar bence bişe değiştirmyor orda 4 yıldız olanlarıda gördük yıldız düşünce toz oldular nedense berbatt:
Yani kafanı yildza degl ogrenecegin bilgiye yor

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
O yıldızlar bence bişe değiştirmyor orda 4 yıldız olanlarıda gördük yıldız düşünce toz oldular nedense berbatt:
Ben burdayım moruk toz olduğum falan yok
Sen tozumda kalmışsın ondan öyle sandın

Credits
0
Rating - 0%
iyide hersey kilitli gizli olursa biz neyi okuyup görüp ögrencez bol yildizli üstad

Credits
0
Rating - 0%
Sen foruma emek vericen forumda seni besliyecek yoksa 2 gün istediğini alırsın sonra gidersin biz ne kazanacağız ?

forumu besliyeceksiniz derken?
okuyup görüp izlemek ögrenmek icin lazim, göremiyoruz ögrenelim onu demek istedim, yanlis anlasilmak istemem

Meras

Guest
Credits
0
Rating - 0%
forumu besliyeceksiniz derken?
okuyup görüp izlemek ögrenmek icin lazim, göremiyoruz ögrenelim onu demek istedim, yanlis anlasilmak istemem
Kardeş en azından bildiklerini paylaş forumda biraz aktiflik göster zaten yükselirsin.

Credits
0
Rating - 0%
site index sevmiyen, daha cok sql, ve network tarama, standart admin pass li kamera sistemlerini tarama,
iste herkesin bir hastaligi var benimkilerde bunlar, angry de taranmis bine yakin aktif canli ip li israil kablo internet saglayicisinin wifi ssidlerini free_pelastine yapmisligim var. fransiz katolog tanitim sitesinde kuran dagitimi yaptirmisligim var, yeni basliyorum, ögreniyorum ögreniyorum.

vec

GodFather
Credits
10
Rating - 0%
tesekkürler üstadim daha cok yolumuz var, offf off
Rütbe boş Kurucu ya sor ben spyhackerz özel kuvvetlere de girdim major da oldum Kıdemli üye de oldum bak üst tabakaydim şimdi üye bile olabilirim nerden baksan 2 seneden belli bu sitedeyim rütbem düştü hiç birsey demedim gerekli olan rütbe değil dostluk kur dostluğunu biriyle sana öğretirler 2 3 birsey ben geldiğimde birsey bilmiyordum arkadaşlık kurdum öğrendim @Mectruy says Ziya Dedim Bak:D:D

Users who are viewing this thread